Gönderen Konu: Hakan Doğanay'ın ekibi 1-2 Ağustos 2018 (2000 saç +1000sakal)  (Okunma sayısı 9591 defa)

iğmay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
 Foto  yanıltıcı olmayacak şekilde açık alanda çekilmiş mevcut  duruma bakınca sizi memnun edecek düzeyde olmamış fakat sunuda belirtmeliyiz saçınız ince telli ve verteks sonuç alması zor alandır Kaç greft çıktı yorumlamak için ince teli alanın genişliğini hesaba katmak lazım.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Foto  yanıltıcı olmayacak şekilde açık alanda çekilmiş mevcut  duruma bakınca sizi memnun edecek düzeyde olmamış fakat sunuda belirtmeliyiz saçınız ince telli ve verteks sonuç alması zor alandır Kaç greft çıktı yorumlamak için ince teli alanın genişliğini hesaba katmak lazım.

Yok daha neler... az daha kassan “süper sonuç hayırlı olsun güle güle “ kullan yazacakmışssın:)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Burada önemli olan  ekimcinin ne vaad ettiği ..  Eğer ekimden önce ekimci saçların ince telli kapanmaz bu açıklık , vertex sonuç alması zor bir alan bu işe giriyorsun fakat riski var çıkmayabilir vs. denildiyse siz haklısınız ... Önemli olan ekimden önce yapılan görüşme ve vaadlerdir. :)
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

iğmay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Olmuş demedim sizi memnun edecek düzeyde olmadığını belirtirken  iki kez  saç ektiren biri olarak durum tespiti yaptık yoksa kim bu saç oldu verdiğim paranın hakkıdır der

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ücret iadesi yapan yer ben şimdiye kadar görmedim revizyon yapıyorlar onun yerine bakalım merkez ne diyecek keşke fantazi aramayıp ilk doktoruma gitseymişim moralim bozuldu açıkçası son şansımdı maalesef değerlendiremedik ensemdeki son 2bin greft de harcadilar doğru dürüst bişey de olmadı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tepe alanı çok zor bir bölge senin açıklıkta malesef tepede fazla başarı oranıda genelde düşük oluyor  kalın saç teli ve fazla çoklu greft gerek daha iyi bir görüntü için. Eski haline göre görüntü daha iyi ama yeterli degil hayırlısı olsun kardeşim.
Global Moderator

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Operasyona başlarken tabii ki çok iyi şeyler vaad edilmedi hepsi kapanmaz ama ama tatmin de olursunuz dendi zaten çok olumsuz konuşsalar kim saç ektirir öyle değil mi biz hastayız ve güveniyoruz doktora

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Aslında şu bir gerçek ki gündüz ışığı ben ve benim gibi seyrek saçlıları özellikle de sarı işe saç rengi bomboş gösteriyor Olanı da yutuyor saç flaşlı çekimde daha iyi tabii bir de flaşlı atacağım siz de benimle aynı düşüncede misiniz bakalım

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Flaşlı çekim arkadaşlar bazı arkadaşlar bu ekim patladı olmadı gibi yorumlar yaptılar fakat eski fotolarımda tepem bomboştu sanırım ona bakmadılar.evet beklentimin altında ama hiç olmamış da diyemem açıkçası sonuçta tepe bölgesi zor bir yer artı benim gibi açık renkli ve tekli grefti fazla olan biri için de bu sonuç normal geliyor bana haa memnun muyum değilim o ayrı konu

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çikan yerlerin yakınlaştırışmış halini ve eski tepemi de atıyorum farkı görmek açısından tekrar yazayım tepeme 2bin ekildi bini sakal bini saç bin de öne rotüş

iğmay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2000 greft ile  bu kadar geniş alanın full kapanması  çok zor bir ekim daha düşünürseniz sonuç daha tatminkar olacaktır hayırlısı olsun

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
2000 greft ile  bu kadar geniş alanın full kapanması  çok zor bir ekim daha düşünürseniz sonuç daha tatminkar olacaktır hayırlısı olsun

2000 değil 3000 greft ayrıca sakalın tepede kapaticiligi çok daha iyi duruyor ve bence de ekim kötü sayılmaz sadece vasat. Tepe bölgesi görünümden  geniş bir alan o yüzden tepe ekimleri cidden zor. Ben arkadaşın yerinde olsam bir sıklaştırma daha düşünürdüm ama belki bu kadarı  da ona yetebilir.

iğmay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2000 tepede 1000 ön tarafa kullanılmış açıklamalarda arkadaş belirtmiş (Çikan yerlerin yakınlaştırışmış halini ve eski tepemi de atıyorum farkı görmek açısından tekrar yazayım tepeme 2bin ekildi bini sakal bini saç bin de öne rotüş)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
2 bin greftle bu açıklık gayet güzel kapanır. 1000 grefti ense, ki toplamda nerdeyse 2500 saç teli eder. Diğer 1000 grefti de sakal, ki saça göre en az x2 kapatıcılık. Buna rağmen bu açıklık % 85-90 oranında kapanmıyorsa, bu ekim başarısız bir ekimdir.

Facebook Twitter Instagram