Gönderen Konu: Hakan Doğanay'ın ekibi 1-2 Ağustos 2018 (2000 saç +1000sakal)  (Okunma sayısı 9586 defa)

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sakal bölgemde çok az bi alım seyrekliği göze çarpıyor o da normal. Alınan yerlerde iz yok denebilir fakat benim sağ tarafımda  çene altinin biraz üzerine çıkmış yanağa kaymış düz durunca biraz seyreklik göze çarpıyor o da yatar pozisyonda sakalı çizdiği için. Oturur pozisyonda çizilmeli buna dikkat sakaldan aldırırsan çünkü yatarken gergin duruyor kalkınca çizilen yerler yanağa çıkıyor

walkerx

• Full Member
Çok sağol hocam aklımda bulunsun, sakaldan da aldırmayı düşünüyorum eğer vertex ekimi de yaptıracak olursam.

Biraz seyreklik normaldir bence, ama sakalı jiletle aldığınızda falan bi kızarıklık durumu var mı? Bir de, sonraki fotoğraf paylaşımınızda bu sakal-donör alanını da ekleyebilirseniz sevinirim.

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim olur tabi de hiç jiletle kesmiyorum sakallarımı ama en kısa halini atarım. Jiletle kessem de sanırım iz yoktur çünkü yakından da inceledim çok çok küçük  iğne ucu kadar bi renk farkı elbette oluyor sakal tepede çok iyi kapatıcılık sağlıyor fakat bana sorarsan saçın yeterliyse hepsini saçından aldır. Sonuçta erkekte sakal başka bir şey.

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Evet kardeşim sakalların durum bu

walkerx

• Full Member
Çok sağol usta paylaşımın için. Aynen tüm donörün saçtan çıkması en güzeli olur, ama zaten 3500 ilk seansta gitti bir de norwood 6 tipi dökülme var bende :) Malzeme de çok iyi değil, saçlarım ince, öyle olunca sakal takviyesi işe yarayabilir diye düşündüm, tabi yine zamanı gelince görmek ense bölgesindeki durumu.

Sizin fotodaki durum da oldukça iyi duruyor, umarım ilerleyen aylarda istediğiniz sonucu alırsınız. Verteks geç gelişen bir bölge sonuçta.

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sağ olasın kardeşim 7.ayda gene paylaşım yapacağım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Senin sakallar seyrek miş bence ona rağmen alım çok güzel iz yok. Homojen  güzel bir alım malum estetik biyer orda bir olumsuzluk yaşansa çok kötü olur o yüzden sakal alımı kesinlikle basit ve herkezin yapabileceği bir işlem değil.
Global Moderator

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar 7aylık sonucum Flaşsız yoğun ışık altında çektim. Yorumlarınız neler?sol bölge gelişim göstermedi sağ daha iyi.tepe bölgesi olduğu için acaba bu saatten sonra çıkış olur mu ?

iğmay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
12 aya kadar gelişim olacaktır buna kalınlaşmada dahildir

iğmay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
syn hocam güncel  foto paylaşabilir misiniz

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar uzun bir süre yoktum merak edenler vardır açıkçası 1yıla yaklaşmasını bekledim sürenin ki daha iyi sonuç olsun diye fakat maalesef istediğim sonucu elde edemedim gündüz ışığında çekilmiş fotolarım bunlar. Hiç memnun kalmadım açıkçası görenler olmamış diyor moralim de bozulmuyor değil tahminmce ekilenleri yüzdeye vuracak olursak yüzde 40 ı anca çıkmıştır O kadar emek verdim zaman ve para harcadım ama olan bu yorumlarınızı bekliyorum

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Devamı

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ağustos başında 1yıl dolacak ve merkeze ekimden hiç memnun olmadığımı bildireceğim artık inşallah ne gerekiyorsa yaparlar umuyorum

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son dönemlerde memnun olmayan müşteri sayısı arttı . Çıkışlar neden olmuyor , problem nedir Hakan bey bu işi çözmeli bence ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmemiş maalesef.

Hiç elletmeyeydiniz , orijinalliğini bozmayaydınız daha iyiydi. Açık ara farkla olmamıs bu Ekim.

Facebook Twitter Instagram