Gönderen Konu: Hakan Doğanay'ın ekibi 1-2 Ağustos 2018 (2000 saç +1000sakal)  (Okunma sayısı 9594 defa)

iğmay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hakan Doğanay'ın ekibi 1-2 Ağustos 2018 (2000 saç +1000sakal)
« Yanıtla #46 : 15 Aralık 2018, 17:04:29 »
Daha yukardan dikey  pozisyonda fotolar bekliyoz hocam

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yaklaşık 6.ay fotomu ekliyorum arkadaşlar açıkçası halimden memnun değilim hiç kimse gündüz ışığında bi fark olduğunu söylemiyor ben de öyle düşünüyorum eski fotolarımla ön bölgeleri ve tepeyi kıyas yapınca açıkça ortada .zaten tepeye bakarsanız 150 200 Sakal dan başka bir şey de yok maalesef pek umudum kalmadı zaten çıkış olacağına dair bu saatten sonra ekim merkezinden bir kişi bile foto istemedi işini ne ciddiyetle yaptıkları da ortada

gomis0835

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşım çıkışlar oluyor. umutsuz olma 7. - 8.ayda güzel sonuca ulaşan arkadaşların ekimini gördüm olumlu düşünerek biraz daha sabır.

iğmay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminizi baştan beri takip ediyorum Tepe ekimi olması süreci zorlaştırıyor  bunu da  hesaba katmalıyız .Çok olumsuz düşünmek için erken fakat sürecin yavaş ilerlediğini de söylemek lazım  tepede procapil içerikli sprey kullanmak  katkı sağlayacaktır. Yoğun ışık altında  atılan  bu foto olaya objektif bakabilmemizi sağlıyor.  ters ışık  uzaktan  çekim  karanlık ortam hafif topik:) güven kaybına yol açıyor

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi Tepe bölgeniz bomboşmuş ve şuan fena durmuyor hocam bence ekiminiz olumlu sekılde ilerliyor tepe içinde erken bir süreç.

Hiç bir ekim merkezi aramaz siz iletişime geçer resim atar soru sorarsınız hocam sabır biraz daha olumsuz bir durum yok

Kolay bir ekim değil sizin kafanız vertex olarak.

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Haklisin dostum ama 6 ay az bi süre değil çıkan zayen 6 aya kadar çıkar sanırım 6.aydan sonra çıkış olacağını sanmıyorum yanlarıma 600+500 ekilmişti inan orada da gram fark yok yani ön bölgeye yakın yer olmasına rağmen ben spreylerin çok işe yaramadığına inanıyorum

iğmay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ön bölgede 6-7  tepe ekimlerinde 8 aya kadar çıkış olabilmekte kalınlaşma ile 10 aylara kadar gelişim devam etmektedir sprey bölgenin kanlanmasını sağlar  tepe kanlanmanın yavaş olduğu bir alan teklif var ısrar yok:) hayırlısı olsun

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu da gündüz dışarda çekilmiş foto.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bariz şekilde gelişme var ve süreç daha devam ediyor. Ufak ufak tüyler görünüyor. Kaldı ki vertex her zaman geriden gelir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Zor bir ekim bölgesi olmasına rağmen görüntü güzel eski haline göre süreç tepe için çok erken merkez ile sizin iletişime geçmeniz gerek aklınıza takılan durumlar olunca onlarda size destek olur sorularınızı cevaplar sistem bu şekilde.
Global Moderator

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bildiğim kadarı ile kan dolaşımının zayıp olması ve elips şeklinde olması nedeniyle tepe ekimleri çok zor sizin de tepe bölgeniz baya açık olmasına rağmen güzel bir görün oluşmuş

baytar17

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
inşallah iyi sonuçlarınız olur bende yaptırdım tepe bölgesine ekimimi inceleyebilirsiniz benm sonucum nasıl olacak merak ediyorum iletişim halinde kalabilrmiyiz

must53

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sağ olun yorumlariniz için değerli arkadaşlarım. 8.ayı sabırsızlıkla bekliyorum 7.ayda yine foto atacağım buraya ta ki süreç tamamlanana kadar.

walkerx

• Full Member
Hayırlı olsun hocam, tüylenmeler var gibi. Vertex geç sonuç veren bi yer sonuçta sabretmekte fayda var.

Bu arada sakal bölgenizde hiç iz kaldı mı, ya da kızarıklık ne zaman geçti?

Facebook Twitter Instagram