Gönderen Konu: Forum Ahalisi Ne İş Yapıyor?  (Okunma sayısı 31973 defa)

Mutsuz Hasta

• Hero Member
Ynt: Forum Ahalisi Ne İş Yapıyor?
« Yanıtla #301 : 21 Temmuz 2022, 10:10:22 »
İstanbul'da vakıf üniversitesi okumam gerekiyor ama taksitlerini ödemek için part time iş lazım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim.

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #302 : 21 Temmuz 2022, 15:00:57 »
İstanbul'da vakıf üniversitesi okumam gerekiyor ama taksitlerini ödemek için part time iş lazım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim.
Dershanelerde etüt öğretmenliği yapabilirsin ben matematik öğretmenliği yapıyodum
Araban varsa kağıt da toplayabilirsin

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #303 : 22 Temmuz 2022, 00:24:23 »
Dershanelerde etüt öğretmenliği yapabilirsin ben matematik öğretmenliği yapıyodum
Araban varsa kağıt da toplayabilirsin

Dershaneler torpilsiz, pardon referanssız almıyor hocam. Çok yere başvurdum ama geri dönüş bile yapmadılar. Arabam yok.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #304 : 23 Temmuz 2022, 19:01:59 »
Veteriner hekimim aynı zamanda hurdacıyım

Hurda da iyi para var :) diploma yırtırır

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #305 : 23 Temmuz 2022, 19:46:50 »
Veteriner hekimim aynı zamanda hurdacıyım
Benim tanıdığım bi hurdacı var,demir topluyor satıyor daha çok,çocuğunu okuttu,evini yaptırdı,çocuğun düğününü yaptı sade hurdacılıkla,acaba dedim hurdacılıkla mı yaptı,gizli bi gömü falan mı buldu naptı,ben inşaat mühendisliği yaptım 1 dikili ağaç alamadım mesela şahsi olarak.
  • Yaşınız 31

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #306 : 23 Temmuz 2022, 20:06:32 »
 halde hamballıkta güzel para var bir arastırma yapmışlar en çok hamballar üni mezunuymuş.diploma çalışmıo insanın kendi calısıo.şimdi muhendis gencler uzaktan ders alıp yazılım işine giriyor yazılımda elemana ihtiyac var
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #307 : 23 Temmuz 2022, 21:31:09 »
halde hamballıkta güzel para var bir arastırma yapmışlar en çok hamballar üni mezunuymuş.diploma çalışmıo insanın kendi calısıo.şimdi muhendis gencler uzaktan ders alıp yazılım işine giriyor yazılımda elemana ihtiyac var
Çevremde durumu mevcutta ülkenin geneli aksine yukarı yönde giden kişilerin çoğu ya Borsacı,ya Emlakçı,Ya da Araç al+satçı..çok kısa sürede çok paralar kazananlar fazla.
Benim ise İnşaat Mühendisliği okuyacağım sürede Borsacılık+Emlakçılık+Araç Tüccarlığını 3 ünü birden en profesyonel şekilde öğrenebileceğim,hatta üzerine kat kat fazla zamanım ve param kalacağı gerçeği dışında bi problem yok.
Türkiye'de üniversite okumak zaman kaybıdır..
  • Yaşınız 31

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #308 : 23 Temmuz 2022, 21:33:44 »
..
  • Yaşınız 31

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #309 : 23 Temmuz 2022, 23:35:44 »
 bir kaç uzaktan tanıdığım var baska işler yapıyorlar  ama pat diye araba indirip fazla fazla karla satıyorlar ayda bir kere denk getirip 50 lira koyuyorlar cebine oyle ev alım satım adam bir gün iş yapyor bir ay yetiyor.paray bulanlara bakıom ölü batak arıyor malı ucuza kapatıp pahalıya satıyor.devir uyanıklık deviri
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #310 : 23 Temmuz 2022, 23:52:12 »
Aynen katılıyorum uyanıklık en kral meslek şu devirde.Nerde uyanık tanıdığım var işleri tıkırında 4/4lük,nerde saf kalpli iyi niyetli tanıdıklarım var sürünüyor hemen hepsi (aileden çok zengin+ultra şanslı olanlar hariç)
  • Yaşınız 31

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #311 : 23 Temmuz 2022, 23:55:53 »
 devir gemisini kurtara kaptanı devri .çalan çırpan yolunu buluyor ama birde oteki tarafı var

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #312 : 24 Temmuz 2022, 23:45:40 »
devir gemisini kurtara kaptanı devri .çalan çırpan yolunu buluyor ama birde oteki tarafı var

İnançlı insanları da böyle kandırıyorlar. Keşke öteki dünya diye bir yer olsa... Çoğu arap masalı maalesef.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #313 : 24 Temmuz 2022, 23:52:06 »
İnançlı insanları da böyle kandırıyorlar. Keşke öteki dünya diye bir yer olsa... Çoğu arap masalı maalesef.
Birbirimizi ayrıştıran konulara girmeyelim.
Ben müslümanım ve bulunduğum yerde dinime saygısızlık yapanın kalbini kırarım.

Senin dinin sana benimki bana.
Dinin yoksa da bu kimsenin umrunda değil.
Sadece saygı duy lütfen.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #314 : 24 Temmuz 2022, 23:57:11 »
Hurda da iyi para var :) diploma yırtırır
Hekimliğe devam ama hekimlikten kazandığımın onlarca katını kazandırıyor çok şükür

Facebook Twitter Instagram