Gönderen Konu: Saç ekimi için uygunmuyum?  (Okunma sayısı 2363 defa)

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi için uygunmuyum?
« : 25 Ekim 2018, 03:04:25 »
Cümleten merhabalar herkese. Arkadaşlar 25 yaşındayım.Saçlarım geçmiş yıllara nazaran daha çok inceldiğini ve ön kısım şakak bölgesinden açıldığını çevremdeki insanlar ve kendim farketmekteyim. Siz değerli saç ektirmiş ve bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşların yorumları benim için çok önemli. Öncelikle devlet memuruyum. Nisan ayının ilk haftası saç ekimini düşünüyorum. iş yerinden kaç gün izin almalıyım? Takıntılı bir insanım. Yara bere içinde işe gitmek istemiyorum. Bu işlemler için kaç gün yeter bana. Bulunduğum ilde saç ekimi yapan yer yok. İstanbulda ektirmeyi düşünüyorum. Bütçem 6000 tl. Estemylıfe hisar hastanesi hasan akil hoca duydum ektirenler memnunmu? Donör bölgelerden alınan kökler ilerleyen yıllarda zayıflayıp dökülürmü? Bu konular hakkında siz değerli forum üyeleri bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi için uygunmuyum?
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2018, 03:12:25 »
Başka açıdan bunlarda

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2018, 11:40:42 »
Cümleten merhabalar herkese. Arkadaşlar 25 yaşındayım.Saçlarım geçmiş yıllara nazaran daha çok inceldiğini ve ön kısım şakak bölgesinden açıldığını çevremdeki insanlar ve kendim farketmekteyim. Siz değerli saç ektirmiş ve bu konu hakkında bilgi sahibi arkadaşların yorumları benim için çok önemli. Öncelikle devlet memuruyum. Nisan ayının ilk haftası saç ekimini düşünüyorum. iş yerinden kaç gün izin almalıyım? Takıntılı bir insanım. Yara bere içinde işe gitmek istemiyorum. Bu işlemler için kaç gün yeter bana. Bulunduğum ilde saç ekimi yapan yer yok. İstanbulda ektirmeyi düşünüyorum. Bütçem 6000 tl. Estemylıfe hisar hastanesi hasan akil hoca duydum ektirenler memnunmu? Donör bölgelerden alınan kökler ilerleyen yıllarda zayıflayıp dökülürmü? Bu konular hakkında siz değerli forum üyeleri bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

Merhaba dostum ben 9 gün izin almıştım işe gittiğimde bir kaç kabuk kalmıştı sadece durumum iyiydi.Estemylife temiz, ekibi çok geniş operasyon günü ilgililer.Ekimden sonra pek ilgili olduklarını söyleyemem ama.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2018, 12:07:05 »
saç ekime uygun bir saç yapınız var donör bölgenizde kuvvetli duruyor

ön bölgede yaklaşık 70/cm2 bir alan var gibi saçlar uzun oldugu için ortalar ve gerisinde seyreklik söz konusumu bilmiyorum farkedemedim

saç dökülmenizde ılerıye dönük devam edebıleceginden saç ekimi planlamanız bu durumları değerlendirip yapılacaktır

herhangi bir medikal tedavi ilaç uyguladınız mı bugüne kadar ?
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2018, 12:56:24 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2018, 12:35:21 »
Cevabınız için teşekkürler. Herhangi bir medikal ilaç kullanmadım Ön kısımlarım seyrek ve ince telli

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2018, 16:16:42 »
Açıklık az, vertex kapalı, donor iyi, saçlar ince telli dalgalı. Gayet doğal bir ekim olabilir. En fazla 3000 grefte biter gibime geliyor. Fazlasını söyleyen yerden uzak durmakta fayda var. Kim ne derse desin 2 aydan önce farkedilir saç ekimi az çok, ama senin saçın var, kapatırsın. Hayırlısı olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2018, 16:37:50 »
Cevabınız için teşekkürler. Herhangi bir medikal ilaç kullanmadım Ön kısımlarım seyrek ve ince telli

Finasterid araştırın isterseniz
Global Moderator

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Ekim 2018, 14:46:51 »
Açıklık az, vertex kapalı, donor iyi, saçlar ince telli dalgalı. Gayet doğal bir ekim olabilir. En fazla 3000 grefte biter gibime geliyor. Fazlasını söyleyen yerden uzak durmakta fayda var. Kim ne derse desin 2 aydan önce farkedilir saç ekimi az çok, ama senin saçın var, kapatırsın. Hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim mart sonu ektiricem inşallah gelişmeleri burdan yazarım

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Ekim 2018, 14:48:55 »
Finasterid araştırın isterseniz
Teşekkür ederim

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Eylül 2019, 12:46:51 »
Merhabalar.Başko konum açıp konu kirliliği yapmak istemedim.16 eylül günü Dr Serkan Aygında saç ekimim gerçekleşecek.Asistanı sakal traşı olmayın 2 gün öndeden dedi ordanda alabilirlermiş arka doğallığı korumak ve zarar vermemek için.Bu durum beni biraz tedirgin etti burda ektiren varsa bu saça sakaldan almak mantıklı olurmu? Zararı olurmu sakallara

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Eylül 2019, 13:00:50 »
Merhabalar.Başko konum açıp konu kirliliği yapmak istemedim.16 eylül günü Dr Serkan Aygında saç ekimim gerçekleşecek.Asistanı sakal traşı olmayın 2 gün öndeden dedi ordanda alabilirlermiş arka doğallığı korumak ve zarar vermemek için.Bu durum beni biraz tedirgin etti burda ektiren varsa bu saça sakaldan almak mantıklı olurmu? Zararı olurmu sakallara
Zararı olmaz sakallara,  forumda birsuru konusu var serkan hocanın onları inceleyebilirsiniz.

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2019, 13:04:40 »
Zararı olmaz sakallara,  forumda birsuru konusu var serkan hocanın onları inceleyebilirsiniz.
Anladım teşekkürler.Peki bu  döner yeterli değilmi sakal diyince insan çekiniyor bi sakalımız sağlam😂 o da seyrek olmasın

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 03 Eylül 2019, 13:17:55 »
Anladım teşekkürler.Peki bu  döner yeterli değilmi sakal diyince insan çekiniyor bi sakalımız sağlam😂 o da seyrek olmasın
Çok acayip ya! Bu güzellikte donör var ne gerekiyo sakala!
Açıkcası ben anlamadın söylediklerini ya da siz yanlış duymuşsunuz!

anonim4134

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 03 Eylül 2019, 14:38:32 »
Çok acayip ya! Bu güzellikte donör var ne gerekiyo sakala!
Açıkcası ben anlamadın söylediklerini ya da siz yanlış duymuşsunuz!

Emin bey sakaldan alırız demedi. 2 gün sakal traşı olmayın.Gerek duyulursa muayene olduktan sonra sakaldan alılabilir dediler.Yani  derlerse sakaldan alalım bu donore gerek varmı bende tedirgin oldum

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 03 Eylül 2019, 14:47:21 »
Emin bey sakaldan alırız demedi. 2 gün sakal traşı olmayın.Gerek duyulursa muayene olduktan sonra sakaldan alılabilir dediler.Yani  derlerse sakaldan alalım bu donore gerek varmı bende tedirgin oldum

Sanırım o bilgilendirme standart bana hoca muayenede sakal olmaz uygun değil dedi ancak operasyon öncesi bilgilendirmede mesajda yazmışlar sakal traşı olmayın vs diye

Facebook Twitter Instagram