Gönderen Konu: genç kardeşinize yardım alın çizgisi ileri aldırma arenamed ile görüşüldü ?  (Okunma sayısı 4207 defa)

byozan35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yani yakalanır yakalanmasına ama saçın dökülmediği için doğal cizgin böyle ha çok takıntı haline getırdıysen merkezle konuş çok aşşığa indirmeden yaptır tabi resim üzerinde dökülmüş saç olarak degerlendirilmiş olabılır yüz yüze görüşmeni tavsiye ederim illa yaptırıcam diyorsan

anladıgım kadarıyla saç ekim merkezleri para koparmak için daha sık olur diyor

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2 cm asagi cekip kimse 3600 ekemez onu diyeyim.soyle hesapla alin genisligin 20 cm olsun 2 asagi aldirican 40 cm kare eder.en babasi koray hoca 55 greft ekio cm kareye 40×50 + 250+250  de tempillara gitse max 2500 greft yapar(ki bunuda koray hoca yapar digerleri oyle 50 greft cok zor ekmeleri nekroz yaparlar).ice dogru siklastirma yapilsa belki olurda ama senin seyrelme de masallah yok.ha benim sahsi fikrim 2 cm alma one.cok tehlikeli .sac dokulmesi on cizgide cok sinsi ilerler ortalama 30 yasina kadar dokulebilir her an.mesela maddi durumunu toparla bir yilda arastirdiktan sonra 1000 greft ektir 1 cm one alip onuda cok iyi bir yerde yaptirmalisin on cizgi asiri derecede zor bi ekimdir.sonra bekle uc bes yil eger dokulme olmazsa ve birazdaha asagi cekicem dersen bi bin greft daha ektirirsin.sen suan orada 3600 greft ektirirsen belki omur boyu donorunden alim yapilamaz hale gelebilir.aslinda kendinle barisik olsan hic gerek yok sacla ugrasmaya cunku sac insanin yasam isigini sonduren bir dert ama gonul ferman dinlemio iste.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
şakaklara dokundarmadan ön tarafı U- hafif V şeklinde ekim yaptırabilirsin. saç çizgini çok aşağı indirmeni önermem kafa yapına uygun değil kötü durur.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam doğuştan böyle ama lisede falan hep dalga geçerlerdi takıntı oldu bende neden yakışmasın ki sıklıgı yakalayamazlar mı
Yakışır kardeş yaptır bence ,burdakiler estetik kaygıyla değil sanki bir ciddi bir özürlerini gidermek maksadıyla saç ektiren kişiler  ;D o yüzden seni anlamazlar ,sen onları dinleme ektir yakışır kardeşime  :)

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet şakak ekimi de lazım körfezlerden aşağıya. O yüzden o grefte zor. Özellikle şakak işi şakaya gelmez, bana kalırsa koray erdoğan veya muttalip keserle görüş dostum. Dökülme yok sende, sadece estetik kaygılar.

Unat34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
2 cm asagi cekip kimse 3600 ekemez onu diyeyim.soyle hesapla alin genisligin 20 cm olsun 2 asagi aldirican 40 cm kare eder.en babasi koray hoca 55 greft ekio cm kareye 40×50 + 250+250  de tempillara gitse max 2500 greft yapar(ki bunuda koray hoca yapar digerleri oyle 50 greft cok zor ekmeleri nekroz yaparlar).ice dogru siklastirma yapilsa belki olurda ama senin seyrelme de masallah yok.ha benim sahsi fikrim 2 cm alma one.cok tehlikeli .sac dokulmesi on cizgide cok sinsi ilerler ortalama 30 yasina kadar dokulebilir her an.mesela maddi durumunu toparla bir yilda arastirdiktan sonra 1000 greft ektir 1 cm one alip onuda cok iyi bir yerde yaptirmalisin on cizgi asiri derecede zor bi ekimdir.sonra bekle uc bes yil eger dokulme olmazsa ve birazdaha asagi cekicem dersen bi bin greft daha ektirirsin.sen suan orada 3600 greft ektirirsen belki omur boyu donorunden alim yapilamaz hale gelebilir.aslinda kendinle barisik olsan hic gerek yok sacla ugrasmaya cunku sac insanin yasam isigini sonduren bir dert ama gonul ferman dinlemio iste.
👏👏👏👏
Çok doğru söylemiş bence 3.600 lük bir ihtiyaç yok kaldı ki takıntı haline getirmezsen yapmana bile gerek yok ben alın daraltma işlemini çok mantıklı bulmuyorum yani daha sonra saçta bi dökülme olursa doğal durmayabilir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bu yüzden saç ekimi yaptırmanı ben doğru bulmuyorum çok istiyorsanda oraya maxsumum 1200 greftlik bir ön cizgi yeterlidir gerek yok ama sen takıntı haline getirdiysen yapıcak bir şey yok ama saç ekimi senin sandığın kadar yaprım kurtulurum mantıgında olan bir durum değil mecbur olmadıkça
Global Moderator

Aliveli5261

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Samet laçina var arena med de yaptırdı aynı senin dediğin
Şekil çok iyi oldu bak İnstagram dan

Facebook Twitter Instagram