Gönderen Konu: Clinic expert saç ekimi 3750 greft  (Okunma sayısı 12141 defa)

Roninn3

• Hero Member
Ynt: Clinic expert saç ekimi 3750 greft
« Yanıtla #31 : 28 Mart 2019, 18:39:27 »
bu kadar yoğun ekim yapan bir yerin dhı ile ekim yapması normalmi brnim bildiğim dhı ekim epey meşakkatli ve zaman alıcı yanlışmı biliyorum acaba.
günde 70 ekim yapacaksın hemde dhı ekim olacak ve sonuçları güzel olacak bana pek inandırıcı  gelmiyor açıkçası.

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 12 Nisan 2019, 00:01:36 »
Bende sizin gibi düşünüyorum ama nebileyim  konuştuk 3500 greft 1 günde ekiyoruz dedi bayan ben dedim sorun olduğu söyleniyor genel dhi ekimde 1500-2000 greft cibvarı ekim planlaması yapılıyor genelde dedim bana söyledi onalrın amacı 2 güne bölüp maaliyeti yükseltmek ayrıca sakın normal fue yaptırmayın pişman olursunuz dedi

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 13 Nisan 2019, 12:10:29 »
ben kendleri ile görüştüm kış dönemi 710 civarı yaz dönemi 50 civarı ekim yaptıklarını söylediler bende aynı soruları sordum bu işi iyi yapan ekip bulmanın zor olduğunu ve sizde ekim yapan ekimcilerin nasıl bu işe vakıf olduğunu anlayamadım dedim onlar bana dhi Türkiye geleli 4 sene oldu bizde 4 senedir bu işi aynı ekiple yapıyoruz yapıyoruz gbi bişeyler söylediler

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 13 Nisan 2019, 12:57:33 »
ben kendleri ile görüştüm kış dönemi 710 civarı yaz dönemi 50 civarı ekim yaptıklarını söylediler bende aynı soruları sordum bu işi iyi yapan ekip bulmanın zor olduğunu ve sizde ekim yapan ekimcilerin nasıl bu işe vakıf olduğunu anlayamadım dedim onlar bana dhi Türkiye geleli 4 sene oldu bizde 4 senedir bu işi aynı ekiple yapıyoruz yapıyoruz gbi bişeyler söylediler

Biraz sallamışlar dhı ekim türkiyede bırak 4 seneyi en az 10 senedir yapan yerler var.söyledikleri rakamlarda günde 70 ekim yapan bir yer için hiç mantıklı değil.

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 13 Nisan 2019, 15:09:46 »
Ekim ücretleri ve taksitli ödeme olankları güzel ancak net sonıçlar göremedik tedirginim biraz

Laroxil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 03 Şubat 2020, 22:05:58 »
Son durum nasıl hocam

Pelayo Morilla

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 04 Şubat 2020, 00:29:02 »
Bu merkezin web sitesine numaramı bırakmıştım zamanin da. Sonrasında aradılar aradılar aradılar ve yine aradılar. O kadar sık arıyorlar ki naptiniz karar verdiniz mi diye merkezden soğuttular beni ve her aradiklarinda yetkili kisi telefonu kapatmayip ikna etmek icin kirk tskla atiyor calisanlari tam laf cambazi. Hatta kandil de cuma da whatsapptan resimli mesaj attılar derken yine aradılar. Heryerden engelledim o günden beri çok şükür kafam rahat.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #38 : 04 Şubat 2020, 00:38:52 »
Geçmiş olsun..   Clinic expertte saç ekimlerini   beğenmiyorum  çoluk çocuk  saç ekim yapiyor  bunlar nekadar tecrübeli  deneyimli  ola bilir ki  umarım iyi bir sonuç alırsınız

NeferTiTi

• Full Member
« Yanıtla #39 : 14 Aralık 2020, 13:04:35 »
Son durum nedir ? Clinic Expert için sürekli çok olumsuz durumlar okuyoruz Aynı ucu farklı farklı hastalara kullanıyorlar gibi.  Bir hasta için ortalamam 2 adet alım ucu (punc) kullanılmalıdır keskin olması gerektiği ve sağlıklı alım yapması için ama 3 hastaya 1 ucu kullanırsan Hem bulaşıcı hastalık kapat kişiler hemde keskin olmadığı için insanların donör bölgeleri maffedilir.

Son durumunuzu paylaşın lütfen?

sensin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 14 Aralık 2020, 17:57:07 »
clınik expert de saç ekimi yaptırmak için görüşmeler yapıyordum bu forumda ki deneyimli arkadaşlar kesinlikle uzak durmamı söylediler bende bu gün itibari ile bu merkezle görüşmelerimi sonlandırdım ama sürekli arıyorlar. Pazarlamacıdan farkları yok. Umarım sen güzel sonuç almışsındır.

Facebook Twitter Instagram