Gönderen Konu: Life Hair Ankara (Şahin Bey) 2700 Greft [12.10.2018]  (Okunma sayısı 99715 defa)

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Life Hair Ankara (Şahin Bey) 2700 Greft [12.10.2018]
« Yanıtla #150 : 23 Şubat 2019, 20:33:17 »
Sorulara tek tek cevap vereyim. Fixplant en son 90 tl idi. Kutusu 25 gr ama baya uzun gidiyor. 6 ay gider hakikaten

Kız arkadaş sorusu ise evet kız arkadaşının eli siyah olur. Buna çok dikkat etmen lazım ben kimseye dokundurtmazdım.
üzdün ben reis o zaman özel günlerde düğünde bayramda kullanılacak bir ürün

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 23 Şubat 2019, 20:34:59 »
Günlük kullananlarda var ama sağlık açısından hergün yıkamak şart

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 23 Şubat 2019, 22:29:07 »
Normal topikte elleyince boya çıkmıyor mu? Kullanmadım da hiç, bilmiyorum.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 23 Şubat 2019, 22:40:31 »
Normal topikte elleyince boya çıkmıyor mu? Kullanmadım da hiç, bilmiyorum.

Ben yıllardır mirage marka olanını kullandım. Daha sonra ali espress den çinden almaya başladım. Mirage gerçekten çok başarılı. Elleyince  çok bastırmazsan anlaşılmıyordu.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 23 Şubat 2019, 22:57:14 »
Bu topik ile protez saç olayı bana nedense hep kandırmaca geliyor. Yani bizim tarafımızdan yapılan bir kandırmaca. Olmayan bişeyi var gibi göstermek beni mutlu edeceğini düşünmediğim için bunlara hiç yanaşmadım. Olacaksa kendi saçım olsun dedim ve her zaman ekim işine yöneldim. Kendini iyi hissetmek için kendini vede insanları kandırmak gibi geliyor bana. Tabi kullananlara saygım sonsuz. Çünkü bu saç dökülmesi öyle illet bişeyki insana herşeyi yaptırıyor. Biri çıkıp at pisliğinde şifa var, saç çıkarıyor dese, at kovalayacak hale geliriz.
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2019, 01:33:08 Gönderen: MMT »

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 23 Şubat 2019, 23:21:53 »
Bu topik ile protez saç olayı bana nedense hep kabdırmaca geliyor. Yani bizim tarafımızdan yapılan bir kandırmaca. Olmayan bişeyi var gibi göstermek beni mutlu edeceğini düşünmediğim için bunlara hiç yanaşmadım. Olacaksa kendi saçım olsun dedim ve her zaman ekim işine yöneldim. Kendini iyi hissetmek için kendini vede insanları kandırmak gibi geliyor bana. Tabi kullananlara saygım sonsuz. Çünkü bu saç dökülmesi öyle illet bişeyki insana herşeyi yaptırıyor. Biri çıkıp at pisliğinde şifa var, saç çıkarıyor dese, at kovalayacak hale geliriz.
😂😂😂😂

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 23 Şubat 2019, 23:31:51 »
Şu sayfadaki fotoğraflara beyanlara bir göz atarmısın. Sizce ne iş???

https://www.facebook.com/saccikaransampuan/
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2019, 00:31:03 Gönderen: byata »

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 24 Şubat 2019, 00:12:58 »
Bu topik ile protez saç olayı bana nedense hep kabdırmaca geliyor. Yani bizim tarafımızdan yapılan bir kandırmaca. Olmayan bişeyi var gibi göstermek beni mutlu edeceğini düşünmediğim için bunlara hiç yanaşmadım. Olacaksa kendi saçım olsun dedim ve her zaman ekim işine yöneldim. Kendini iyi hissetmek için kendini vede insanları kandırmak gibi geliyor bana. Tabi kullananlara saygım sonsuz. Çünkü bu saç dökülmesi öyle illet bişeyki insana herşeyi yaptırıyor. Biri çıkıp at pisliğinde şifa var, saç çıkarıyor dese, at kovalayacak hale geliriz.
Ben de hiç kullanmadım ama kullananları da anlayabiliyorum. Tam olarak hissettiklerimi yazmışsın.

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 24 Şubat 2019, 12:10:14 »

etil alkol kullanıyormuş o yüzden tereddüt uyandırdı bende minoks etkisi yaratabilir

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 24 Şubat 2019, 12:56:10 »
Bu topik ile protez saç olayı bana nedense hep kandırmaca geliyor. Yani bizim tarafımızdan yapılan bir kandırmaca. Olmayan bişeyi var gibi göstermek beni mutlu edeceğini düşünmediğim için bunlara hiç yanaşmadım. Olacaksa kendi saçım olsun dedim ve her zaman ekim işine yöneldim. Kendini iyi hissetmek için kendini vede inszanları kandırmak gibi geliyor bana. Tabi kullananlara saygım sonsuz. Çünkü bu saç dökülmesi öyle illet bişeyki insana herşeyi yaptırıyor. Biri çıkıp at pisliğinde şifa var, saç çıkarıyor dese, at kovalayacak hale geliriz.

Hocam haklisiniz ama maalesef insanın 25 yaşına kadar fırça gibi olan sacları 25 yaşında dökülmeye başlayınca ve çevresinde istisnasız herkesin " saçın gidiyor kel kalacaksın bu saçın hali ne bir derdin mı var " gibi ve konuşurken sürekli yüzüne bakma yerine gözleri ile saçlarının döküldüğü yere kitlenme çirkinliği ile başbaşa kalınca insanoğlu anlık bir çözüm bulmak istiyor. Bu yüzden çevre çok önemli. Bizim insanımız bu yönde çok sıkıntılı maalsef. Tabi bunda kişi ile alakası da var kimisi bunu hiç takmaz ama maalesef ben takanlardanim :(
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 24 Şubat 2019, 12:58:35 »

Dostum bulaşma derim. O fotoğrafların çoğu topik veya ışık oyunu ile  yada minoks ile o hale geliyor. Ayrıca sac çıkarsa bile ilerde vücudunda ne etki getireceği belli değil. Belki de ilerde kanser e sebebiyet verecek bir urun. O yüzden hiç bulaşma derim.
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Dişteknikeri

• Full Member
« Yanıtla #161 : 24 Şubat 2019, 13:38:46 »
Ben uzun süre hem toppik hem de fixplant kullanmış biriyim. Toppik pahalanınca fixplanta geçtim. Memurluğa atanınca da saç ektirdim vsvs.

FİXPLANT;
Artıları: daha doğal gösterir renk seçenekleri daha fazla ve ucuz. (Kutuyla beraber sana çikolata gönderir😄)
Eksileri: şişedeki toz miktarı azaldığında topaklanmaya başlar. Başını bir yere değdirdiğinde orası toz olur. Tozla yatsan yastığa baya bulaşır. Yani. Yatmadan önce temizlemen gerek.

TOPPİK;
Artıları: yağmura vs karşı daha dayanıklı. Bir şişesi fixplanta göre daha fazla gider ama çok daha pahalı. Topaklanma yapmaz. Yastığa bulaşmaz. Ellersen bulaşmaz.

Eksileri: pahalı pahalı pahalı pahalı pahalı pahalı pahalı pahalı pahalı pahalı

Not: bu tozları kullanırken iyice karıştırın Baha farkediyor çünkü.

Ben olsam hangisini mi kullanırım?

Ben olsam vertex bölgesi için toppik diğer bölgeler için de fixplant.

Not2: saçınız uzun seyrekse fixplant kısa seyrekse toppik

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 24 Şubat 2019, 13:55:12 »

Dostum bulaşma derim. O fotoğrafların çoğu topik veya ışık oyunu ile  yada minoks ile o hale geliyor. Ayrıca sac çıkarsa bile ilerde vücudunda ne etki getireceği belli değil. Belki de ilerde kanser e sebebiyet verecek bir urun. O yüzden hiç bulaşma derim.
Yok tabiki ne işimiz olacak, saç ektirdim kendi sonucumuz peşindeyiz. Bunların hepsi dediğiniz gibi ışık oyunu. Yani adamlar milyon dolar yakıyor laboratuvarda ürün üretmeye çalışıyor adamlar mutfakta saç çıkartan ürün buldum diyor. Devamlı bu ürünle ilgili facebook mesaj geliyor inceleyip bu kadar çok resim beyan olunca sizde benim gibimi düşünüyorsunuz sormak istedim. Belliki çakma mesajlar resimler. Hele bir fotoğraf var bir saç çıkmış güya en baba ekimciler biraraya gelse öyle saç ekemez😂😂😂. Ben fixdeep topik hiçbirşey kullanmıyorum ki, saç ekimimin sağlıklı dış etkisiz sonucunu göreyim.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 01 Mart 2019, 11:46:50 »
Şampuan Sebamed kullanıyordum, bitmek üzere. Var mı şampuan önerisi olan? Çok cep yakmayacak tabii ki. :)

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 01 Mart 2019, 11:53:42 »
Şampuan Sebamed kullanıyordum, bitmek üzere. Var mı şampuan önerisi olan? Çok cep yakmayacak tabii ki. :)
market markaları dışındaki her ürün en az 40tl civarında. Organix(ogx) whatsons rossman vs de  indirimde yakalarsan 30tl ye kadar alınabiliyor. Geçen gün zigavus yeni forte şampuana baktım 23tl idi teklisi. 3lü kutusa sls felan yok demişler ama als var yani sülfat çeşidi. Organixlerde genelde sülfat yok. Bazı ürünlerinde tek tük olabiliyor.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2019, 13:50:23 Gönderen: byata »

Facebook Twitter Instagram