Gönderen Konu: Saç Ekim Merkezleri Hakkında Görüşleriniz  (Okunma sayısı 6625 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekim Merkezleri Hakkında Görüşleriniz
« Yanıtla #15 : 24 Ekim 2018, 10:52:56 »
Koray hoca sana ekim olur dediyse kaan demekki donör bölgeni inceledi benim yazdıgım hususlar sende mevcut bunuda doğru sekilde değerlendirir sen arzu ettiğin beklentiye ulaşırsın çünkü abartı bir beklentin yok ha bunu koray hocada yaptırırsın yada başka biyerde artık bu senin büççene isteğine göre değişir senin için bizede hayırlısını dilemek düşer

Finasterid dediğim gibi kullanıyorum 3 senedir sorun yaşamadım ama farketmediğim sorunlar varmı bunu bilemiyorum danıştığın doktorların söyledikleri gibi bu kararı sen vericeksin bende olmaz sende olur sorun yada olmaz bunu kullanmadan anlamak zor ama Ben ilacın haklı sebeplere dayanarak insanların abarttıklarını düşünüyorum bu abartılarıda haklı buluyorum tabiki bu ilaç ekim öncesi donör bölgesını güçlendirip ayrıca kandakı dht yi düşürüp saçların beslenmesine destek olduğu için + olarak var olan saçları güçlendirdiği için sana saydığım ilk 2 nedenden fayda sağlar o yüzden ben gerek yok denmesini çol doğru bulmadım

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 24 Ekim 2018, 17:21:12 »
Ben xpecia dan şu anda fayda görüyorum ki finasın yarısı kadar etkisi var dht üzerinde bildiğim yan etkisinide görmedim. sarı tüyler baya var bunlar saç olur mu bilmiyorum. bakalım ben genede 6 ayda bir kontrole gideceğim bu arada.

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 29 Ekim 2018, 20:32:50 »
Arkadaşlar Koray hocanın alternatifi için bu sitede çok örnekleri olmayan bir kaç doktor var sizin görüşleriniz ne DİE acaba? 1) Erkan Demirsoy 2) Ekrem civas3)Resul yaman ne dersiniz görüşleriniz nedir?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 30 Ekim 2018, 00:42:13 »
Altarnatif olarak görmek için örnekleri olması gerek Erkan demirsoy başarılı bir doktor ama ne kadar altarnatif tartışılır resul yaman bilmiyorum.
Global Moderator

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 30 Ekim 2018, 08:24:46 »
Altarnatif olarak görmek için örnekleri olması gerek Erkan demirsoy başarılı bir doktor ama ne kadar altarnatif tartışılır resul yaman bilmiyorum.
Doğru haklısın hintell ama bakıyorum her doktorun bir başarısız sonucu illaki var aslında.Bu biraz sanç işine dönüyor en azından iyi bir doktor ile bu oranı arttıralım diye uğraşıyorum ama koray hocanın kalitesi tartışılmaz ama fiyatlar şu an için çok yüksek mecbur alternatif arıyoruz o bile yok ne yapacaz şanş diyip girişecez sanırım artık başka çare kalmadı. Resul bey yabancı forumlarda popüler ama türkiyede sonuç yok gibi.civas hoca var oda akademik başarıları baya iyi ama uygulamada nasıl onunda pek örneği yok.eğer ayarlayablirsem sanırım demirsoy olabilir gibi..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 30 Ekim 2018, 11:54:57 »
Şimdi her gün saç ekimi yapan insanlar bunlar elbet başarısız sonuçlarda olucaktır bunlar saç ekiminin doğasında var ama bazı sonuclarda duruma göre başarılı olup göz zevkimize hitap etmediği için begenmiyoruz

Mesala donör bölgesini ele alalım adamın donör ince saç telleri yada 2/3 greftleri az yada yok böyle birinin. Sonucunu bizler beğenmeyip sonucu başarısız görebiliriz ama sonuç aslımda duruma göre başarılıdır bir çok yorumuda prametrelere degilde göz zevkimize göre yaptığımız için bazı doktorlarıda zor durumda bırakabiliyoruz o yüzden doktorların analız yapıp saç ortalamarını greft durumlarını saç kalınlığını da hasta kartı seklınde hastaya vermeleri bu durumları daha çok netleştirir
Global Moderator

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 30 Ekim 2018, 13:36:23 »
Şimdi her gün saç ekimi yapan insanlar bunlar elbet başarısız sonuçlarda olucaktır bunlar saç ekiminin doğasında var ama bazı sonuclarda duruma göre başarılı olup göz zevkimize hitap etmediği için begenmiyoruz

Mesala donör bölgesini ele alalım adamın donör ince saç telleri yada 2/3 greftleri az yada yok böyle birinin. Sonucunu bizler beğenmeyip sonucu başarısız görebiliriz ama sonuç aslımda duruma göre başarılıdır bir çok yorumuda prametrelere degilde göz zevkimize göre yaptığımız için bazı doktorlarıda zor durumda bırakabiliyoruz o yüzden doktorların analız yapıp saç ortalamarını greft durumlarını saç kalınlığını da hasta kartı seklınde hastaya vermeleri bu durumları daha çok netleştirir
Doğru bu yöntemle çalışan prensipte olan gerçekten ben sadece koray hocada gördüm diğerlerinde nasıl bir teknik var bilgim yok ama gerekirse yüzyüze konuşacağım bu hafta sonu civaş ile görüşeceğim. sonra resul beye gideceğim erkan hocaya bir şekilde ulaşacağım koray hoca aklımda kalacak hep tabiki ama yapacak birşey yok şimdilik bakalım son 1 ay karar vermek için hayırlısı diyelim.

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 03 Kasım 2018, 19:33:09 »
Bugün Ankara daki bütün Ekim merkezlerini tamamladım. 1) hlc 2.5 Euro greft başı istiyorlar ve 5000 greft önerdiler ben fiyatı gereksiz pahalı buldum açıkçası 2) Ekrem civas 3200-3500 greft önerdi böyle greftler arasında uçurum olması kafama takıldı ama kapatabileceğini ifade etti. 3) Jale Şenyurt 6000 greft 2 seans önerdi bu kadar greft sonrası donör kalır mı bende hiç sanmıyorum 4) Şahin bey 4000 greft önerdi fiyat çok cazip 4-5 kere ektiririm donörüm olsa 😂😂 neyse sonuçlar böyle ama o gezdikçe araştırdıkça insanın kafası gerçekten karışıyor. Saç köklerim ince telli ve 1-2 li greft yoğunlukta buda az greftle iyi sonuç almayı zorlaştırıyor alanım dar ama nw5-6 arası olunca Erkan hoca fut +fue iyi olur dedi. Şu anda Türkiye de en iyi fut Ali Karadeniz bunu biliyorum. Ama futtan korkuyorum bir şerit oluyor kafada ve ömür boyu senle olacak fue de kazırsın belki belli olmaz ama futta öyle birsey yok. Bu saçsızlık çok zor ya kafaya takmıyacaksın yada böyle kararsız kalacaksın bakalım Koray hocanın yeni doktoru açıklamasını bekliyorum. Erkan hocaya ulaştım Türklere ekmiyor yurtdışında yaşasanda Türksen ekmiyor böyle yani garip . Neyse biraz daha bekliyelim bakalım öneriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 04 Kasım 2018, 16:17:09 »
evet türkiye de hala fut Ali Karadeniz yapıyor kendısı bır ara forumumuzda aktifti ama artık görmüyoruz baya bılgı yazardı
[/size]açıkcası dürüst olmak gerekirse futttan bende korkuyorum ama şuda bır gercek erger başarılı yapılırsa yetersız donör ve açıklığı fazla olanlar ıcın hala gecerli bır teknık
Global Moderator

4ever

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 19 Ağustos 2023, 09:44:58 »
Hintel hocam 

İbrahim Erayhan hakkında ne düşünüyorsun acaba
.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 23 Ağustos 2023, 06:55:52 »
Hintel hocam 

İbrahim Erayhan hakkında ne düşünüyorsun acaba
.

daha iyi saç ekim yapan merkezler varken pek düşünmüyorum tabi karar senin
Global Moderator

4ever

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 23 Ağustos 2023, 19:47:15 »
Ben bi tane başarısız bi Ekim geçirdim Serkan Aydın da . Şu anda merkez araştırmaktayım donör alanını zorlamıcak bu konuda yardımcı olurmusun Hintel hocam .

Facebook Twitter Instagram