Gönderen Konu: Hisar Estemylife 4100.Greft 20 Nisan 2018  (Okunma sayısı 13089 defa)

Moonrider

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hisar Estemylife 4100.Greft 20 Nisan 2018
« Yanıtla #90 : 01 Şubat 2019, 23:08:47 »
cidden inanmış olamazsın derken ?
Bildiğiniz bişey varsa söyleyin bizde bilelim yetkili ile bizzat görüştüm
hasan bey instigramda şubat ekimlerinin iptal edildiğini yazmış. Sorun varsa bile sorun yok diyecekler. Ama sağlıklı bir cevap işin bence bekleyelim. Bir iki hafta içinde durum netleşir.

Moonrider

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 01 Şubat 2019, 23:11:04 »
Hamit sen buna cidden inanmış olamazsın..
bütün odalar niye tadilata girsin. Odalar tadilata girerken Hasan Bey  neden hesabını kapatsın? Tadilat planlı olur neden şubattaki ekimleri iptal edip ücret iadesi yapıyorlar

Moonrider

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 01 Şubat 2019, 23:19:44 »
Hasan Beyin açıklaması

mkoni91

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 02 Şubat 2019, 00:30:46 »
cidden inanmış olamazsın derken ?
Bildiğiniz bişey varsa söyleyin bizde bilelim yetkili ile bizzat görüştüm

Hamit kardeş bir çoğumuz piyasada iş yapıyoruz ticari ilişkiler yönetiyoruz.ne olduda bir anda tadilat yapma gereksinimi duyuldu . Bu kadar sürkülasyonun olduğu bir merkezde bir anda operasyonları iptal edecek ne oldu sence. Madem olacaktı her saniyeyi gelişmeyi sosyal mecralardan paylaşan bir kurum plansız programsız isler yaptı. diyelimki tadilat kemiğe dayandı hasan beyin hesabı neden askıda paylaşımlar neden durdu ?Belkide prosedüren bir sıkıntı var basit bir durum ama nedeni kesinlikle tadilat değil. Ama umarım senin söylediklerin doğrudur ve işlerini yapmaya devam ederler çünkü çok insana hayal ektiler ve biz muhattapsız kalmayız..

Ozim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #94 : 02 Şubat 2019, 17:16:19 »
İlk fotoğraflarına baktımda bence gayet iyi olmuş kardeş ikinci bir ekimle çok sık olur

bachather

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 02 Şubat 2019, 17:23:50 »
İlk fotoğraflarına baktımda bence gayet iyi olmuş kardeş ikinci bir ekimle çok sık olur
Teşekkür ederim 2. Bir Ekim için 1 yılı bekliyorum bakacağız bakalım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 02 Şubat 2019, 17:25:25 »
bence kafana takma saçların kalıtelı sonuç bıraz daha artar bunun üzrerine bir sıklaştırma yaparsan acaip sık bır saçın olur
Global Moderator

bachather

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 02 Şubat 2019, 17:27:09 »
bence kafana takma saçların kalıtelı sonuç bıraz daha artar bunun üzrerine bir sıklaştırma yaparsan acaip sık bır saçın olur
Sağol Hintell ağzından bal akıyor inşallah bakalım

Moonrider

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 02 Şubat 2019, 20:49:49 »
Sağol Hintell ağzından bal akıyor inşallah bakalım
siz revizyon iade için görüştünüz mü?

bachather

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 02 Şubat 2019, 21:06:10 »
siz revizyon iade için görüştünüz mü?
görüşmedim kesin sonuçlar için 1 yılı beklememi söylediler

Moonrider

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 02 Şubat 2019, 21:58:30 »
görüşmedim kesin sonuçlar için 1 yılı beklememi söylediler
yani 1 sene sonunda neye göre karar veriyorlar. Greftleri sayma gibi bir şans var mı? Aslında kafa sıfıra vurunca ekilen greft belli oluyor. Bana 4200 dediler ama saymadılar.

bachather

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 02 Şubat 2019, 22:00:11 »
yani 1 sene sonunda neye göre karar veriyorlar. Greftleri sayma gibi bir şans var mı? Aslında kafa sıfıra vurunca ekilen greft belli oluyor. Bana 4200 dediler ama saymadılar.
Oyalama taktiği bence 1 yıl dolsun 1,5 yıl derler .

ibrahimaraz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 03 Şubat 2019, 02:10:38 »
Sevgili arkadaslarim, bence boşuna dert ediyoruz, tadilatti baska bişeydi biz bunlari bosverelim malum bir ekimimiz oldu sonuc basarisizda olsa hasan ve mehmet hoca ekiminin arkasinda ve revizyon yapıyorlar, cogu merkez revizyon bile yapmiyor hatta ekimden sonra muhattap bile bulamiyor, 1 yil bitti gittik hisara bize ne dicekler ki bizi ilgilendirmez mi diyecekler, öyle birsey hisar gibi koklu bir hastahanede olmaz arkadaşlar, eger mantik ticaret olsaydı hic muhattap bulamazdik bakin simdi ariyoruz hemen telefonu acip elde olmayan sebeplerden dolayi subat ayi ertelendi diyorlar demekki bir planlama olmus, bu insanlar iyi niyetli insanlar ben buna inaniyor bunu söylüyorum ve ekimim basarisiz olmasina ve 26 şubatta ki revizyonum iptal olmasina rağmen. Şubat olmazda mart olur nisan olur ama illaki olur inaniyorum. Saygılarımla 

wathmon

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #103 : 03 Şubat 2019, 09:36:11 »
Sevgili arkadaslarim, bence boşuna dert ediyoruz, tadilatti baska bişeydi biz bunlari bosverelim malum bir ekimimiz oldu sonuc basarisizda olsa hasan ve mehmet hoca ekiminin arkasinda ve revizyon yapıyorlar, cogu merkez revizyon bile yapmiyor hatta ekimden sonra muhattap bile bulamiyor, 1 yil bitti gittik hisara bize ne dicekler ki bizi ilgilendirmez mi diyecekler, öyle birsey hisar gibi koklu bir hastahanede olmaz arkadaşlar, eger mantik ticaret olsaydı hic muhattap bulamazdik bakin simdi ariyoruz hemen telefonu acip elde olmayan sebeplerden dolayi subat ayi ertelendi diyorlar demekki bir planlama olmus, bu insanlar iyi niyetli insanlar ben buna inaniyor bunu söylüyorum ve ekimim basarisiz olmasina ve 26 şubatta ki revizyonum iptal olmasina rağmen. Şubat olmazda mart olur nisan olur ama illaki olur inaniyorum. Saygılarımla

Çok fazla iyi niyetlisiniz. 30-40 sene önce olsa ona da belki dersim ama şimdiki dönemde artık kimseye inanılmıyor. Yapmazlar değil yaparlar ama biraz uzatırlar sürekli tarih atarlar ileriye. Böyle olmuş bir yere hele hele tarihi de atarlarsa ileriye düzgün yapacaklarına ihtimal vermiyorum baştan savma iş yapabilirler. Benim düşüncem tabi bu inşallah sizin içinde herşey yoluna girer.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 03 Şubat 2019, 11:28:41 »

Hisar köklü bir hastane fakat Estemylife bünyesinde değil.Estemylife bir katta bölüm kiralamış sadece hastaneden.Şu an muhattap var fakat bir kaç ay sonra muhattap bulamayabiliriz.Hayırlısı olsun.

Facebook Twitter Instagram