Gönderen Konu: Clinichair saç ekimi 4000 Greft  (Okunma sayısı 23023 defa)

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Clinichair saç ekimi 4000 Greft
« Yanıtla #195 : 09 Eylül 2019, 22:35:41 »
Forumun gelmiş geçmiş en enterasan paylaşımını yapıyorsun ha farkındamısım şu an  ;D

Amcaoglu sence ipliyormuyum  :) iddaadan zaten 5 bin kaybım var suan zaman gecsın diye yazısıyorum işte pekte mühim defil yani laf olsun takılıyoruz no problem

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #196 : 09 Eylül 2019, 22:36:20 »
üstler ekim değil ki zaten önde direk gibi üç tel saç var ama resimler net ve bol ışıklı.

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #197 : 09 Eylül 2019, 22:41:46 »
üstler ekim değil ki zaten önde direk gibi üç tel saç var ama resimler net ve bol ışıklı.
Tamam 3 tel var baska yok hakkısın 😀 Şu an cok üzüldüm baktım aynadan hakkaten 3 tel gerisi kel 👨🦲 lan allah bılır kel oglan gibisindir

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #198 : 09 Eylül 2019, 22:48:21 »
şakaklarda biraz minyatürleşme var şu an için ekim işini erteledim medikal tedavi uyguluyorum allah sanada öncelikle  sabır sonrada saç versin kardeşim özellikle çizgiye .fixplant kullanmanı öneririm şu an için ben öyle yapıyorum çok işe yarıyor.

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #199 : 09 Eylül 2019, 22:49:05 »
Arkadaslar ( istisnalar ) sizler kusura bakmayın ben burada bazı seylerin kurnazlıkların çakallıkların farkındayım bazı direten kişilerinde hangi amaca hizmet ettiğine dair süperlerim var... yan hesaptan kötülemekmi dersiniz personellerine hesap actırıp bastırın yorumlara diyenmi dersiniz onların var oldugunu tahmın ederekten burada onları alaya alıyorum farkında degiller gırgır gecildiklerinin :) cokta umrumda degıl ben sadece o kısıleri makaraya doluyorum hepsi bu ne derse desinler ben biliyorum eski halinide sımdıki halimide...varsa hata ...hatasız kul olmaz önemli olan hatayı düzeltmek ben bunu gördüm. Göremeyen arkadaslar veya baska sac ekim merkezlerinin yan profıllleri istedikleri kadar tırmalasın ben suanki halimi cok iyi biliyorum...hepiniz saglıcakla kalın (gercek kullanıcılar)

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #200 : 09 Eylül 2019, 23:01:48 »
Arkadaslar ( istisnalar ) sizler kusura bakmayın ben burada bazı seylerin kurnazlıkların çakallıkların farkındayım bazı direten kişilerinde hangi amaca hizmet ettiğine dair süperlerim var... yan hesaptan kötülemekmi dersiniz personellerine hesap actırıp bastırın yorumlara diyenmi dersiniz onların var oldugunu tahmın ederekten burada onları alaya alıyorum farkında degiller gırgır gecildiklerinin :) cokta umrumda degıl ben sadece o kısıleri makaraya doluyorum hepsi bu ne derse desinler ben biliyorum eski halinide sımdıki halimide...varsa hata ...hatasız kul olmaz önemli olan hatayı düzeltmek ben bunu gördüm. Göremeyen arkadaslar veya baska sac ekim merkezlerinin yan profıllleri istedikleri kadar tırmalasın ben suanki halimi cok iyi biliyorum...hepiniz saglıcakla kalın (gercek kullanıcılar)
Bye byeeee 🖐🏼🖐🏼🖐🏼🖐🏼🖐🏼🖐🏼😜

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #201 : 10 Eylül 2019, 08:42:26 »
bu merkezin vasat üstü ekimi olmadigi zaten biliniyor , sen mutluysan zaten bizim icin sorun yok .
daha önce sikayetci oldugun nekrozlu bölgelerdeki son durumu paylasmani beklerdim. cansu bilgili ile cekilmis resimi degil.

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #202 : 10 Eylül 2019, 09:35:14 »
bu merkezin vasat üstü ekimi olmadigi zaten biliniyor , sen mutluysan zaten bizim icin sorun yok .
daha önce sikayetci oldugun nekrozlu bölgelerdeki son durumu paylasmani beklerdim. cansu bilgili ile cekilmis resimi degil.

cuma günü o işaretli yerler onarılıyor...kan tahlıllerini hzırladım gitmek kaldı bitek ustam...nasipse orasıda kapatılınca sorun yok

resım atardım ama ekimi uzun saclı sekılde kestırmeden yaptırmayı dusunuyorum..eger kısaltırsam atarım..ama sanırım aynıdır oda cuma giderilicek sorun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #203 : 10 Eylül 2019, 10:32:53 »
Bu kadar uğraşmaya gerek yok Arkadaş memnun olduğunu söylüyor bitti konu kapandı güle güle tara kardeşim. Gerisi teferruat ufak tefek sorunlarda halledilir.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #204 : 10 Eylül 2019, 10:35:18 »
cuma günü o işaretli yerler onarılıyor...kan tahlıllerini hzırladım gitmek kaldı bitek ustam...nasipse orasıda kapatılınca sorun yok

resım atardım ama ekimi uzun saclı sekılde kestırmeden yaptırmayı dusunuyorum..eger kısaltırsam atarım..ama sanırım aynıdır oda cuma giderilicek sorun

Bence kısalt düzgün oturaklı bir ekim olsun
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2019, 10:43:11 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 12 Eylül 2019, 10:18:39 »
Bence kısalt düzgün oturaklı bir ekim olsun

Yakınki işlem için saclar kısaltıldı. Kısa merak eden arkadaslar vardı merakı giderilsin

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #206 : 12 Eylül 2019, 10:20:39 »
Hayirli olsun simdiden. Nedir bu yeni islem, aradaki bosluklara rotus mu, baska bir sey mi?

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #207 : 12 Eylül 2019, 14:03:07 »
Hayirli olsun simdiden. Nedir bu yeni islem, aradaki bosluklara rotus mu, baska bir sey mi?
Evet aradaki bosluklara rotus

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #208 : 13 Eylül 2019, 13:59:45 »
Rötuş yapıldı ✅ hersey number one gecti

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #209 : 13 Eylül 2019, 14:23:38 »
Rötuş yapıldı ✅ hersey number one gecti

Hayirli olsun. Sadece bosluklara degil on tarafa da ekildi sanirim? Kac graft oldu? Umarim beklentilerini karsilar bu sefer.

Facebook Twitter Instagram