Gönderen Konu: Clinichair saç ekimi 4000 Greft  (Okunma sayısı 23019 defa)

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Clinichair saç ekimi 4000 Greft
« Yanıtla #180 : 09 Eylül 2019, 18:35:43 »
Gelelim cansu hanıma cansu hanım benım babamın oglu degil öncelikle ... cansu hanım birkez bile ne istedimse yok demedı yaptı sagolsun. Extra olarak hıcbırsey istemedı
Evet sacım kaliteli ve kalın olabilir ama ben eski halimi biliyorum hıc bır sekılde sekil almıyordu taramak işkenceydı şimdi istedıgım gibi yön verip istedıgım seyı sürüp sekillendirebiliyorum
Ne cizgisinde hata var ne ekim tarzında (yara olan yerde telafi edılıyor) karsılıksız...sac ekimi olabilir hadi diyelim olmadı olmaktan ziyade sonuctan sonra ilgi önemsizmi ??? Yada telafi etmek ??? Ben bunların hepsini gördüm orda

CılgınTürk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #181 : 09 Eylül 2019, 18:52:55 »
Gelelim cansu hanıma cansu hanım benım babamın oglu degil öncelikle ... cansu hanım birkez bile ne istedimse yok demedı yaptı sagolsun. Extra olarak hıcbırsey istemedı
Evet sacım kaliteli ve kalın olabilir ama ben eski halimi biliyorum hıc bır sekılde sekil almıyordu taramak işkenceydı şimdi istedıgım gibi yön verip istedıgım seyı sürüp sekillendirebiliyorum
Ne cizgisinde hata var ne ekim tarzında (yara olan yerde telafi edılıyor) karsılıksız...sac ekimi olabilir hadi diyelim olmadı olmaktan ziyade sonuctan sonra ilgi önemsizmi ??? Yada telafi etmek ??? Ben bunların hepsini gördüm orda
Hocam zorlu süreç olmuş sizin için sayfa 11 e kadar memnuniyetsizlik varmış ama şuan için memnunsunuz sizin memnun olmanız buradaki arkadaşları mutlu eder sadece detaylı fotoğraflar atılsa diye arkadaşlar size talepte bulunmuş çünkü bu klinikte mağdur olmuş arkadaşlar var siZde başlangıç ta zor bir süreç atlattınız şuan ki durumu net gösteren fotoğraflar olsa bu klinikte Ekim yaptıracak arkadaşlar için de bir bilgi olur o yüzdem net fotoğraf lar isteniyor

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 09 Eylül 2019, 19:08:21 »
Yalnız çizginizde hata var, çünkü çok aşağıda. Hadi onu geçiyorum şakaklar hiç doğal değil. Ama tabii ki siz memnunsanız bize bir şey demek düşmez. Güle güle tarayın.

gokhan35

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 09 Eylül 2019, 20:43:27 »
Merhaba ersen senin adına sevindim bizi daha iyi aydınlatabilmek için yakından fotoğraf atarsan eleştirilere son verirsin. Birde ekimden önce saçları kısalttığında nekroz alanların fotoğrafını çekersen çıkışları ve süreci daha iyi takip ederiz.

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 09 Eylül 2019, 21:34:36 »
Sizler için sacımı yıkayıp kurulayıp ışık 💡 altı ışık üstü ışık yani.ışık kenarı.ışık ortası :) her yerden cekmeye calıstım.buyrun

Not : seyrek ve uzun sac hıcbir sekılde ıstedıgınız kıvama gelmez en ufak rüzgarda gider  :) benımkısı masallah kaskatı oluyor tık yok her modele giriyor  ;)

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #185 : 09 Eylül 2019, 21:43:51 »
Sizler için sacımı yıkayıp kurulayıp ışık 💡 altı ışık üstü ışık yani.ışık kenarı.ışık ortası :) her yerden cekmeye calıstım.buyrun

Not : seyrek ve uzun sac hıcbir sekılde ıstedıgınız kıvama gelmez en ufak rüzgarda gider  :) benımkısı masallah kaskatı oluyor tık yok her modele giriyor  ;)
olmamış bu ekim gene ısık net değil ama siz mutluysanız güle güle kullanın

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 09 Eylül 2019, 21:55:58 »
olmamış bu ekim gene ısık net değil ama siz mutluysanız güle güle kullanın
ula varya aynanın karsısına geciyom resimlerden dahada dolgun duruyor😀 bide sizin su ısık olmamıs falan deyince daha da gülesim geliyor daha nasıl bi ısık saglıcam ben size acaba napıyım kafamı çin kerhanesinemi çevireyim  :)  mıctımın yerinde okadar cok ısıklı alanda kendın kac defa cekıldın acaba hayır okadar ısıgı nerden buldundq cekıldınde bukadar net hız cvp salladın 🤣

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #187 : 09 Eylül 2019, 21:59:30 »
Sen en iyisi flaşlı bir çekim at 😄😄

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #188 : 09 Eylül 2019, 22:00:35 »
ula varya aynanın karsısına geciyom resimlerden dahada dolgun duruyor😀 bide sizin su ısık olmamıs falan deyince daha da gülesim geliyor daha nasıl bi ısık saglıcam ben size acaba napıyım kafamı çin kerhanesinemi çevireyim  :)  mıctımın yerinde okadar cok ısıklı alanda kendın kac defa cekıldın acaba hayır okadar ısıgı nerden buldundq cekıldınde bukadar net hız cvp salladın 🤣
bu ne cocukca cevaplar flashla çekebilirsin misal coğu ters ısık ya da bilmiyorsan girip konuma öğrenebilirsin:) ya da kendini  kandırıp tatmin et saçının dolgunluğuyla

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 09 Eylül 2019, 22:05:59 »
bu ne cocukca cevaplar flashla çekebilirsin misal coğu ters ısık ya da bilmiyorsan girip konuma öğrenebilirsin:) ya da kendini  kandırıp tatmin et saçının dolgunluğuyla
Oglum komık geliyor o yüzden bu sekılde cvplarım komedıye dustum dıye komedı yapıyorum napım delılye delı cocukla cocuk oluyoruz  ;D napım kasılıp gerileyimmi

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #190 : 09 Eylül 2019, 22:10:06 »
Oglum komık geliyor o yüzden bu sekılde cvplarım komedıye dustum dıye komedı yapıyorum napım delılye delı cocukla cocuk oluyoruz  ;D napım kasılıp gerileyimmi
hahahaah iyi güldürdün  nese kendini kandırmaya devam et bu forumun amacı objektif paylasım yapıp forumdakilere yardımcı olmak ama sen böyle net fotoğraflar paylasmayıp kendini kandırıyorsun sadece

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 09 Eylül 2019, 22:21:58 »
hahahaah iyi güldürdün  nese kendini kandırmaya devam et bu forumun amacı objektif paylasım yapıp forumdakilere yardımcı olmak ama sen böyle net fotoğraflar paylasmayıp kendini kandırıyorsun sadece
Gözlük 👓 varmı kullanıyormusun kullanıyorsan kac numara acaba ?  Net diyosunda ben daha nasıl net paylasacagımı bilemedım

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #192 : 09 Eylül 2019, 22:27:31 »
Gözlük 👓 varmı kullanıyormusun kullanıyorsan kac numara acaba ?  Net diyosunda ben daha nasıl net paylasacagımı bilemedım
son 2fotoğraf ters ısık on profilde aç flashı çek bu kadar

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #193 : 09 Eylül 2019, 22:30:57 »
o yaralı alan dedıgın kısım cuma günü ücretsiz sekilde yapılıyor gün verildi... bugun kan tahlılımı yaptırdım yaralı alan bas parmagın ucu büyüklüğünde orasıda cuma günü nasipse yapılıyor. Gelelim sac uzatmıs kapatmıs diyen arkadaslara :) bn kendimi bildim bileli  bu sekılde kullanırım sacı :) yanı kapatmak gibi bi derdim olmadı :) gizlemeymıs bilmem neymıs yas 32 olmus bilmem neremizdeki seyler agırmıs bide gizlemeylemi ugrasıcam bazılarınıza güldüm ben okadar takıntılı degilim yaptırdım oldu oldu olmadı zaten gider itiraz ederdım ben dustan cıkıp kuruttugumda parmak aralarıma dolgun sac geliyorsa o iş tamamdır vax sacı rahat turuyorsa eğilip bükülmüyorsa o iş tamamdır bazı kel ve sacı komple zayıf arkadaslar kendınızle karıstırmayın

Forumun gelmiş geçmiş en enterasan paylaşımını yapıyorsun ha farkındamısım şu an  ;D

ERSEN0966

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 09 Eylül 2019, 22:32:42 »
son 2fotoğraf ters ısık on profilde aç flashı çek bu kadar
Eger bunada flassız de ters de ... yemın ederım ceza evinde yattım bukadar ızdırap cekmedim olum hastamısınız al. Lan burası ne komedı cıktı

Facebook Twitter Instagram