Gönderen Konu: HAKAN DOGANY EKİBİ 3522 greft  (Okunma sayısı 22420 defa)

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HAKAN DOGANY EKİBİ 3522 greft
« Yanıtla #150 : 14 Temmuz 2019, 21:07:45 »
Durum vahim biz hala bekliyoruz ariyacaklar diye
malesef kardesim kafamın ekilen kısımları hem isikli hem normal  fotograflarda açık açık bos olmasina ragmen bu ekim olmamış denilmiyor nerdeyse 3500 greftin 2200 -2300 grefti yan önlere ekildi ve yaklasik 2 li ve 3 lü greftler ağırlık oldu ve kaç tel olması gerektiğini sen hesap et artık ama kafanın orasi boş..çıkan sac bence %30 bile yok arkalara ise neredeyse tutan yok .önü biraz uzatip kapayayım diyorum o bile zor malesef eski saçlarla idare ediyoruz..ve bu resimlere rağmen kusurumuza bakmayın kelimesi bile yok malesef..paylaşımlara devam ..

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #151 : 30 Temmuz 2019, 18:15:36 »
Birazda ıslak fotoğraflar atalım, daha önce ışıkta ve normal bir havada atmıştım,ıslak fotoğraflarda başarısız bir ekimin ne olduğunu ve  %70cikmis mı görelim. 15 -20 gün önce hakan hoca ile konuşmam da kendisi biraz da olsa cıkmış dedi ki biz biraz çıksın diye bu görüntü olsun diye gitmedik, kendisi daha önce fotoğraflarda bazı insanları kötü niyetli olduğunu o yüzden yüz yüze görüşmem gerek dedi duruma göre gelerek neyse yapılır dedi, bende kendisini kandirmadigimi  eğer benim size gönderdiğim fotoğraflardan bu ekimin olmadığını anlayamiyorsaniz diyecek bir söz yok  sadece üzülürüm sizin adınıza dedim, iş durumundan dolayı şu an için gitmem zor dedim, kendisi benim de ankaraya gelme durumum var dedi, ben ısrarla ve ısrarla kendisine görüntülü konusabilecegimizi ve resimlerimde bir fake olmadığını ve eskiye dair bir resim olmadığını ispatlayabilexegimi söyledim, çünkü ne benim nede hakan beyin görüşme ihtimali şu an için yok .malesef kendisi görüntülü konuşma teklifini kabul etmedi, bu kötü sonuca rağmen birde bunu ispatlamam gerektiği beni iyice yaralıyor.. isin acisi hem revziyon teklif edip hem insaniz bizde hata yapabiliriz deyip te halen olmamış özür dileriz kusura bakmayın dememesi ayrıca üzdü beni..aynaya bakmayı bile istemiyorum oysaki.. neyseki yukarıda Allah var..hakan bey ve kefil olduğu ekip hakkında ki yorumum şudur; ortalama duzeyin de altindalar.  ,bence artık kral çıplak .. resimler ektedir..10.ay 16.gün
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2019, 19:22:58 Gönderen: ortega »

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 30 Temmuz 2019, 18:16:08 »
2

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 31 Temmuz 2019, 08:28:31 »
Hoca bizzat gormek istemekte haklı bence çünkü kalitesi düşük kamera ile çekince kötü bir götüntü oluşuyor aradaki saçları yokmuş gibi gösteriyor. Sizin şuan attığımız fotoların kaliteside kötü zaten daha net ve yüksek çözünürlükte bir kamera ile paylaşırsanız daha detaylı olur. Bence hocayla görüşün yani okadar ay içinde bir günlük dahi müsaitlik durumunuz yok. Amerikan başkanımısınız ki Trump bile arada twit atcak vakti buluyor

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 31 Temmuz 2019, 14:44:19 »
Hoca bizzat gormek istemekte haklı bence çünkü kalitesi düşük kamera ile çekince kötü bir götüntü oluşuyor aradaki saçları yokmuş gibi gösteriyor. Sizin şuan attığımız fotoların kaliteside kötü zaten daha net ve yüksek çözünürlükte bir kamera ile paylaşırsanız daha detaylı olur. Bence hocayla görüşün yani okadar ay içinde bir günlük dahi müsaitlik durumunuz yok. Amerikan başkanımısınız ki Trump bile arada twit atcak vakti buluyor
dusuk kalite mı?? Bir önceki resimlere bir bak istersen onlarda mı düşük kalite?ortada sac var ki onlar benim saçım yanda sac yok ki deri görünüyor malesef yani anlayacağın taraga gerek yok..hocaya da gayet net resimler atmıştım emin olabilirsin , yeni moda bu oldu herhalde düşük kalitede foto atıyorsunuz çıkan sacları göremiyoruz çıkan sac olsa zaten orada ortadaki gibi sac olur değil mi ? Dediğim gibi önceki resimlere bak istersen 10.aydan sonrada ne çıkış olacak gerçekten merak ediyorum.. hangi kalitede çeksem orasi boş arkadaşım ekim kalitesiz olmamis yani bence berbat ,.trumpla ne ilgisi var ya ne kadar saçma bir örnek olmuş ? Işimiz gücümüz var anlatabildim mi her gün akşam isim var ki bazı yerlerden  haber bekliyorum her an ayrılabilirim bulundugim şehirden... tam tersini düşün hoca da gelebilir nihayetinde kendisi bu hafta ankaraya gelebilecgini söylemişti ama gelmedi, biz kendisi gibi patron da değiliz.hemen çikip gidelim ? Şu an o kadar moralim bozuk ki antalya denince bile sinirim.bozuluyor...dediğim gibi onceki resimlerime bak net mı değil mi görürsün..düşük kalite de neymiş daha nasil cekeyim bir önceki arkadaşta ışıkta çekmişsin diyordu yeni resimler attım yorum.bile yapamadı.neyse .

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 31 Temmuz 2019, 15:17:36 »
bu arada elbette fırsat bulursam gideceğim, ..bu arada bu ekim biraz cıkmış 'la geçiştirilecek bir şey değil çünkü olmamis kardeşim olmamış... , ilk basta bir özür lazim ama onuda demeye eriniyorlar .attigim resimlerden da anlayamiyorlarsa vay hallerine..

Karamazov

• Hero Member
« Yanıtla #156 : 31 Temmuz 2019, 15:55:20 »
Ekim sürecinde sigara kullanıyor muydunuz

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 31 Temmuz 2019, 23:02:00 »
Ekim sürecinde sigara kullanıyor muydunuz
hayır sigara kullanmıyorum zaten

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 31 Temmuz 2019, 23:09:39 »
Resim kaliteme  laf edenler , kabuk dökümü sonrası olan görüntüye harika olmuş denildiği zamanda aynı kalitede çekmeye calisyordum, orda kabuk dökümü sonrası sac vardı ama.burda yok,.ekim kalitesiz fotoğraflar değil.. biraz cıkmış daha iyi olabilir daha sık olabilirdi gibi yorumlara cevabim şudur; boş orasi boş, daha sık ve iyi olabilridi diyorsak demekki olmamış bu ekım, ya bazıları için  hakan doğanay ve ekibinin ekimlerine olmamış demek başarısız olmuş demek bu kadar zor mu anlayamıyorum, benim.moralim.bosuna mı bozuk aynaya bakınca boşuna mı üzülüyorum cozemdim, zaten bazı yapilan yorumlar malesef siliniyor, hatta neden bir yorum sildiniz diye yazdığım yorumda siliniyor...bundan sonra yorumsuz bir sekilde sadece ve sadece resim atacgim takdir ilk önce Allahin sonra  forum halkinindir..

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 31 Temmuz 2019, 23:14:02 »
Ortega dostum, konu alındı yazıldı silindi vs, sen olayı anladın, yapman gereken bence 1 gün bir şekilde kendine zaman ayırıp hocanın yanına gitmen, canlı muayene sonrasında kişisel görüşüm verilen cevabıda burada da paylaşman, karşı taraf adına sadece resimlerden analiz yapamam demek doğru, 1 gününü bir şekilde ayır ve git bence, sonrasında yaşadıklarını paylaş naçizane önerim, canlı muayneden sonra seni üzmeyen bir yanıt alacağını düşünüyorum, hemde forumun gücü arkandayken.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 01 Ağustos 2019, 10:41:49 »
En azından doğal olmuş saçların diyen tayfa gelmeden tekrar geçmiş olsun diyeyim üstat . Olmamış bence ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 01 Ağustos 2019, 14:19:56 »
Resim kaliteme  laf edenler , kabuk dökümü sonrası olan görüntüye harika olmuş denildiği zamanda aynı kalitede çekmeye calisyordum, orda kabuk dökümü sonrası sac vardı ama.burda yok,.ekim kalitesiz fotoğraflar değil.. biraz cıkmış daha iyi olabilir daha sık olabilirdi gibi yorumlara cevabim şudur; boş orasi boş, daha sık ve iyi olabilridi diyorsak demekki olmamış bu ekım, ya bazıları için  hakan doğanay ve ekibinin ekimlerine olmamış demek başarısız olmuş demek bu kadar zor mu anlayamıyorum, benim.moralim.bosuna mı bozuk aynaya bakınca boşuna mı üzülüyorum cozemdim, zaten bazı yapilan yorumlar malesef siliniyor, hatta neden bir yorum sildiniz diye yazdığım yorumda siliniyor...bundan sonra yorumsuz bir sekilde sadece ve sadece resim atacgim takdir ilk önce Allahin sonra  forum halkinindir..

Kardeşim ekim çıkış bakımından yetersiz başarısız olmuş daha sık olmalıydı sen zaten mutlu değilsen başkasının düşünceside önemli değil Hakan hocayla görüşüp gereği neyse Hallet sende bu sıkıntıdan inşallah kurtulursun bir an önce.. vaktim yok gidip görüşemiyorum deme git vakit yarat bir an önce çöz ki ne gerekiyorsa yapılsın sende mutlu ol. Hayırlısını dilerim.
Önemli olan konunun burda paylaşılması resimlerinin.
Global Moderator

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 02 Ağustos 2019, 01:29:58 »
Ortega dostum, konu alındı yazıldı silindi vs, sen olayı anladın, yapman gereken bence 1 gün bir şekilde kendine zaman ayırıp hocanın yanına gitmen, canlı muayene sonrasında kişisel görüşüm verilen cevabıda burada da paylaşman, karşı taraf adına sadece resimlerden analiz yapamam demek doğru, 1 gününü bir şekilde ayır ve git bence, sonrasında yaşadıklarını paylaş naçizane önerim, canlı muayneden sonra seni üzmeyen bir yanıt alacağını düşünüyorum, hemde forumun gücü arkandayken.
dosttum sana mesaj attım fakat mesaj ilk başta gönderilen kısımda gözükürken bir süre  sonra giden kutusuna kaydet dememe rağmen  gönderilen mesajımında bir şekilde kaybolduğunu görüyorum , kısaca si yazdıklarına teşekkür ederim, tun gelişmeleri yazacağım, ama şunu bilinsin isterim ki beklediğimiz içten bir özür du sadece,  para 2.planda kalıyor böyle durumlarda,tekrardan yazıcıların için teşekkür ederim, ilk firsatta gideceğim zaten, tesekkurler

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 02 Ağustos 2019, 12:07:36 »
dosttum sana mesaj attım fakat mesaj ilk başta gönderilen kısımda gözükürken bir süre  sonra giden kutusuna kaydet dememe rağmen  gönderilen mesajımında bir şekilde kaybolduğunu görüyorum , kısaca si yazdıklarına teşekkür ederim, tun gelişmeleri yazacağım, ama şunu bilinsin isterim ki beklediğimiz içten bir özür du sadece,  para 2.planda kalıyor böyle durumlarda,tekrardan yazıcıların için teşekkür ederim, ilk firsatta gideceğim zaten, tesekkurler

Burada parayı düşünmediğini herkez anladı zaten, para gelince giden greftlerde geri gelmiyor malesef, inşallah kısa zamanda bu sorunu çözüp, aklının ve kalbinin götürdüğü bir yerde yeni bir ekim yaptırıp mutlu olursun inşallah.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 02 Ağustos 2019, 14:23:03 »
Parayı da düşünebilir, son derece normal bir durum. Bu devirde para kolay kazanılmıyor, üstelik Hakan bey'in euro ile çalıştığını göz önüne alırsak son derece normal.

Facebook Twitter Instagram