Gönderen Konu: HAKAN DOGANY EKİBİ 3522 greft  (Okunma sayısı 22424 defa)

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HAKAN DOGANY EKİBİ 3522 greft
« Yanıtla #135 : 01 Temmuz 2019, 02:05:52 »
Saç ekimi araştırırken WhatsApp dan ilk gün donörümü begenen ikinci gün ise donörümün zayıf oldugunu söyleyerek Ekim yapamayız diyen meshur merkez meshur asistan . Gecmiş olsun kardeşim son paylaşımda da yazmıstım konuya Allah başka dert vermesin şükür halimize hayat devam ediyor önümüze bakalım

Bana da senin donörden sac +sakal maksimum 2000-2500 çıkar üstü olmaz dediler.
Bunun üstüne başka bir yerde 3900 greftlik bir ekim yaptırdım ve üstüne bir ekim daha olmayı düşünüyorum.

Ortega kardeşim rabbim sağlık versin inşallah bunda da vardır bir hayır. Söylemesi kolay ama çok da yıpratma kendini be kardeşim.
tabiki allah sağlık versin daha beteri olmasın.ama.psikolojik sağlık malesef kotu, şimdi psikologa falan da gitmeyi düşünüyorum..senin anlattığın şeyde bana hiç şaşırtıcı gelmedi, çünkü hakan bey senin ekiminin olup olmadığıni da net gormem icin yakından görmem lazım fotoğrafla olmaz diyor ,eğer bunca yıllık bir ekimci halen benim attiim net fotoğraflarlada anlayamiyorsa vay halimize kapatması lazım  dükkanı .o yüzden sana hiç şaşırmadım..dediğin gibi allah baska dert vermesin

Bir doktor için donör bölgesini yakından görüp incelemek en doğru davranıştır fotograftan ziyade görmek istemesi doğru bir davranıştır.
psikologluk bir durumun yok ayrıca direk güneş ışığında saçlarını açarak fotograf çekmişsin çıkışlar mevcut kafanda yeterli gelmediyse  sonuç bir sıklaştırma daha yaptırsın olur biter ve mutlu olursun kardeşim. Zaten hakan hocada sanırım gel gereken neyse yaparım demiş görmem gerekir demiş.
los ışıkta  fotoğraf atmasını bende bilirim, bu seferde böyle anlaşılmıyor  ışıkta çek diye ricada bulunursunuz , gün ışığında atarmisin diye çok.mesaj gördüm ki karanlıkta bile kötü görünüyor 😥istersen.topikli vax li foto atayım ,afedersin ama saçlarımi açarak foto atmışsın diyorsun daha nasıl atayım yanların hali ortada olmayan şeyi tarayıp mı atacagim 😥merkezlerde.bile ışık altında çekilir fotoğraflar...çıkışlar mevcut olsada beklesek zaten 8.ay bitene kadar bekledim belki bir çıkış olur diye ve öyle resim.attim foruma eğer sen gerçekten çıkış görüyorsan sana inanmayı çok istiyorum ama malesef yok, ben mı yanılıyorum diye bazı yerlede görüştüm, bana dedikleri şey geçmiş olsun kardeşim oldu.ortadki saçlarımda gidici önceki mesajlarımda bunu belirttim zaten, ve donor kapasitem yetersiz bunu da belirttim okumamışsın herhalde ki sıklaştırma yaparsın kurtulursun diyorsun sanki hemencecik oluyormuş gibi..ve kolaymış gibi..bir daha zaman yaratmak rahatmış gibi.. hakan hocayla konusan benim.ve net bir sey söylemedi.. . revizyon gibi bir şeyi zaten orada düşünmem, ..kafa derisi fena bir şekilde görünüyor beyfendi ne taraniyor ne de başka bir şey daha ötesi var mi olması gereken sac telinin yakınında bile geçmiyor, xpecia kullanmamdan kaynaklı ilk başta sac lar.biraz kalinlasiyor heyecanlanıyorsun ama ilaç geçici bırakınca anlaşılıyor herşey., ben isterdim güzel olsin paylaşayım ve bu yüzden bekledim gelişme olsun diye..erken paylaşsam bu seferde şöyle.bir yorumda bulunacaksınız daha erken 4 ya 5 ay 6 ay 7 ay icin, ..8 ay bitti hocam farkındamısınız..eğer hakan hoca  cektigim net resimlerle de anlamayacaksa daha diyeyim, ..sozun bittgi yer bence .burda iade yada revizyon yaptigi bir cok kisinin  yuzyuze gorusmediginide biliyoruz..neyse

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 01 Temmuz 2019, 21:20:56 »
Kardesim öncelikle geçmiş olsun senin kabuk dokumu sonrası ekilen saclar guzel uzamış sonuç mukemmel olacak dersin o goruntuye kaldıki herkes çok iyi olacak demiş ben bu ekibin Bi başka arkadasa yaptıkları ekiminde tutmadığını hatırlıyorum halvalı diye Bi arkadas oda gecen sene haziranda ekilmişti yani bu adamlar Bi yerde hata yapıyor şoktan sonra donmüyor saçlar
teşekkür ederim  kardesim, valla beceri eksikliği de olabilir ,  ilerleyen zamanlarda neden olmadığına dair  gördüğüm bazı şeyleri yazacagim ,helvalı var ben varım vertex ağırlık ekim.yapilan birisi var, başka.bir arkadaş daha vardı şimdi ismini hatırlayamadığım, bazı arkadaşlarda istedikleri sonucları alamdılar byata gibi..ne diyelim allah başka dert vermesin, ekimcilerin bizim çektiğimiz sıkıntıları anladıklarını çok zannetmiyorum..malesef en zoruda hayat devam ediyor deyip kabullenmek

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #137 : 02 Temmuz 2019, 17:30:18 »
Geçmiş olsun öncelikle, naçizane önerim direk Hakan beyle irtibata geçmeye çalışman, burada ve yabancı formlarda pek çok başarısız sonucu olmasına rağmen, hepsinin arkasında durup, ya iade, yada revizyon gerçekleştirdiğini gördük. Bendeki intiba işinin arkasında duran bir kişilik. Eğer bu sonucu görüp, %70 başarılı diyeceksede oda düzene uymuş demekten başka söz kalmıyor malesef.
valla ne diyeyim ki ..ne psikolojim geri gelecek ne greftlerim ne zamanım..bittim antalyay giderek buyuk bir hata yaptım..diger arkadaslara yaptıkları gibi erdemli  davranıp iade yaparlar mı bilemiyorum göreceğiz.. ama.asistana kalsa %70 başarılı  aptal sanıyorlar herhalde...hakan hoca ile.bir görüşme gerçekleştirdik ama onunda ağzından da malesef bazı şeyleri duyamadık kusurumuza bakmayin gibi..yarin yada diger gun paylaşacağım 😥

hocam, tam anlamadım açıkcası, hakan beyle görüştün anladığım kadarıyla, onun söylemini paylaşabilirmisin.
kardesim soyle diyyeim hakan hoca 8 ay in erken olduğunu daha gelişme olabileceği gibi klasik şeyler söyleyip revizyon yapabileceğini ekledi, revizyon teklif etmesi aslında bir nevi sonuç göstergesi oldu bana göre... ekimin geriden geldiğini anlattı ne yapayım.diye sordu ben iade istiyorum dedim malesef şu an için iade yapamam dedi daha erken olduğunu söyledi ,, demekki gelişme bekliyor halen entresan..., asistanın dediklerini boş ver dedi,,bende  resimlerde görüleceği üzere gelişme diye bir şey yok olacağınıda sanmıyorum dedim gene garip bir karşılık aldım,seninde antalaya gelme durumun var benimde senin oturduğun yere gelme durumum  var benim iade yapabilmem için yakından da görmem lazım resimlerle olmaz dedi...aramızda geçen bu kısa konuşmayı aynen aktardım ,, 11 temmuzda 9.ay bitecek 10.aya gireceğim ve resimleri atacağım kendisine ,bu sefer daha farklı bir görüşme gerçekleştirecegim .. onuda aynen buraya yazıp aktarırım size, iade konusunda emin değilim şüphelerim var..benim moralimi düzeltecek zamanımı getirecek  hayallerimi kurtaracak  bir para yok maalesef bu dunyada, aynada kendininiz gördükçe yaşadığınız psikoloji malesef berbat bir şey..

Çok net anlatmışsın konuyu,bugüne kadar olan bendeki hakan hoca intibasını bitirdi konu, demekki tek diyecek söz paranın yüzü sıcakmış, dostum geçmiş olsun, üzülme, parayı sallayıp mutlu olacağın bir yerde gönlüne göre sonuç alırsın inşallah
inşallah kardeşim, 'ben yandım siz yanmayin' sloganimiz bu olsun..bu sonucta bile halen gelişme beklenmesi dürüstce gelmiyor malesef..üzgünüm

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 02 Temmuz 2019, 17:39:19 »
Geçmiş olsun ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

gomis0835

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 03 Temmuz 2019, 06:44:05 »
Kardeşim geçmiş olsun. Aynı yer için aynı süreci yaşıyoruz.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 03 Temmuz 2019, 16:47:38 »
Geçmiş olsun ...
teşekkürler kardeşim

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 03 Temmuz 2019, 16:49:30 »
Kardeşim geçmiş olsun. Aynı yer için aynı süreci yaşıyoruz.
allah ikimizde sabir versin kardeşim, senin sürecine de şimdi baktım sende istediğin sonucu alamadın anladığım kadarıyla, geçmiş olsun ikimizede

aragorn13

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #142 : 04 Temmuz 2019, 18:04:04 »
Ayni surecten suan bende geciyorum. Yaklasik 8 ay once ekim yaptirdim 3800grft. Hatta operasyonu Hakan Doganay beyin kendisine yaptirdim. Malesef  bende ayni senin gibi sonuctan hic memnun degilim. Kendilerine ilettim durumu ve ayni seyleri soylediler. Tekrar gelip ilave tedavi onerdiler fakat ben sahsen 2. bir sans daha veremem boyle onemli bi konuda. Baska insanlarin magdur olmamasi adina yakinda bir baslik altinda surecin tamamini paylasmayi dusunuyorum. Buraya acaba benim gibi magdur olan arkadaslar varmi diye bakmaya geldim ve malesef goruyorum ki yalniz degilmisim. Maddi, saglik, donor bolgenin bosa harcanmasi, uzun ve yipratici amelyatlar vs vs katlanilan onca seyden sonra sonucun bukadar kotu olmasi insani gercekten cok yipratiyor. En acisi da 3te 1 fiyatina Istanbulda yaptiran arkadaslarin saclarinin seninkinden cok daha iyi sonuclar almis olmasi. Hakan bey ve ekibinin iyi niyetinden suphem yok fakat sonuclarina onlarinda en azindan maddi anlamda katlanmalari gerekir diye dusunuyorum. Nasil ki basarili ekimlerini youtube'larda, forumlarda gururlanarak paylasabiliyorlarsa, bizim ki gibi basarisiz operasyonlarin da sonuclarina katlanmak zorundalar. Umarim kendilerne yakisani yaparlar. Gecmis olsun

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 05 Temmuz 2019, 21:38:00 »
Ayni surecten suan bende geciyorum. Yaklasik 8 ay once ekim yaptirdim 3800grft. Hatta operasyonu Hakan Doganay beyin kendisine yaptirdim. Malesef  bende ayni senin gibi sonuctan hic memnun degilim. Kendilerine ilettim durumu ve ayni seyleri soylediler. Tekrar gelip ilave tedavi onerdiler fakat ben sahsen 2. bir sans daha veremem boyle onemli bi konuda. Baska insanlarin magdur olmamasi adina yakinda bir baslik altinda surecin tamamini paylasmayi dusunuyorum. Buraya acaba benim gibi magdur olan arkadaslar varmi diye bakmaya geldim ve malesef goruyorum ki yalniz degilmisim. Maddi, saglik, donor bolgenin bosa harcanmasi, uzun ve yipratici amelyatlar vs vs katlanilan onca seyden sonra sonucun bukadar kotu olmasi insani gercekten cok yipratiyor. En acisi da 3te 1 fiyatina Istanbulda yaptiran arkadaslarin saclarinin seninkinden cok daha iyi sonuclar almis olmasi. Hakan bey ve ekibinin iyi niyetinden suphem yok fakat sonuclarina onlarinda en azindan maddi anlamda katlanmalari gerekir diye dusunuyorum. Nasil ki basarili ekimlerini youtube'larda, forumlarda gururlanarak paylasabiliyorlarsa, bizim ki gibi basarisiz operasyonlarin da sonuclarina katlanmak zorundalar. Umarim kendilerne yakisani yaparlar. Gecmis olsun
dosttum geçmiş olsun ikimize de, malesef insan başka ekimleri görünce daha da üzülüyor..ve zor bir süreç ..valla basarız sonuçlarına katlanmalari bir seçenek ama bizi anlamaları malesef zor , başarılı bir ekim olsaydı hayat farklı akardı diye geçiriyorsun içinden.. bana herkes geçmiş olsun derken asistanın başarılı demesi ayrıca yıktı beni, hocada daha gelişme olabilir demesi ....yıprandım.valla en önemliside zaman ..bir daha geri gelmeyecek malesef..başarısızlığın kendimce belirledigim nedenlerini ilerliyen süreçte tarafsız bir şekilde yazacağım...ikimize de geçmiş olsun kardeşim üzgünüm ikimiz adina

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 13 Temmuz 2019, 19:24:37 »
merhaba arkadaslar, 9.ay bitti 10.aya giris yaptık, her nekadar resim cekmek beni üzsede paylasmayi daha dogru buluyorum, malesef moraller bozuk .ha oldu ha cıktı ha kalinlasacak diye bekleye bekleye 9 ay bitti 10 .aya girdik ve bir şey yok..2 resim paylaşacağım bazı yerlerin resmini bile.cekmeye korkuyorum işin açıkçası , sacları kısa kestirdim ki daha net göreyim sonucu ve daha da sıkıntılı olduğunu anladım...bir resimleri çok ışıkta çekmişsinsaclari dağıtmışsın  bir şey belli olmuyor dediği için biraz daha gölgede resimlerimi çektim ve paylaşıyorum, zor bir süreç allah yardımcim olsun.. ekenler ne mı yapacak tekrar söylüyorum bizim kadar uzuleceklerini hiç sanmıyorum..

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #145 : 13 Temmuz 2019, 19:29:21 »
Malesef arkada yarık şeklinde boşluklar vardi oralarda herhangi bir iyileşme belirtisi yok göründüğü üzere..eskisinden iyi olunacak dendi malesef eskiye o ana dönmeyi çok isterdim
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2019, 19:46:12 Gönderen: ortega »

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 13 Temmuz 2019, 19:34:28 »
 tekrardan belirteyim ortadakiler ve kiyida köşede görünen sac lar da benim saçlarım Arkadaşlar malesef onlarda boşa giden greftler gibi gidici
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2019, 19:44:04 Gönderen: ortega »

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 13 Temmuz 2019, 23:38:25 »
Psikolojine rağmen paylaşımları eksik etmediğin için kendi adıma teşekkür ediyorum. Sonucun sana göre bana göresi yok. Üzücü, hakkında hayırlısı olsun.

gomis0835

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 14 Temmuz 2019, 00:07:03 »
Durum vahim biz hala bekliyoruz ariyacaklar diye

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 14 Temmuz 2019, 20:58:19 »
Psikolojine rağmen paylaşımları eksik etmediğin için kendi adıma teşekkür ediyorum. Sonucun sana göre bana göresi yok. Üzücü, hakkında hayırlısı olsun.
eyvallah kardeşim, valla malesef sonuç çok net olmasına rağmen farklı bakiliyor asistan tarafından.. yüz yüze gormeden anlayamayız deniliyor..kendimi yalancı gibi hissediyorum , biletini alalım gel bakalim deniliyor sanki zamanımız var mis gibi sanki oraya gitmek hiç canımızı acıtmiyormus gibi .umarım hakan bey ankaraya gelirde gozleriylede şahit olur yoksa benim antalya gitme şansım zor... bu resimlerden anlasilmiyormuş.. hakan hoca ile konuşmalarimi da yazacağım uygun bir dille..12.Ay bitene kadar paylaşımlara devam ikimiz hakkında da hayırlısı olsun tekrardan teşekkür ederim kardesim
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2019, 21:10:49 Gönderen: ortega »

Facebook Twitter Instagram