Gönderen Konu: HAKAN DOGANY EKİBİ 3522 greft  (Okunma sayısı 22436 defa)

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HAKAN DOGANY EKİBİ 3522 greft
« Yanıtla #120 : 28 Haziran 2019, 21:10:08 »
Geçmiş olsun öncelikle, naçizane önerim direk Hakan beyle irtibata geçmeye çalışman, burada ve yabancı formlarda pek çok başarısız sonucu olmasına rağmen, hepsinin arkasında durup, ya iade, yada revizyon gerçekleştirdiğini gördük. Bendeki intiba işinin arkasında duran bir kişilik. Eğer bu sonucu görüp, %70 başarılı diyeceksede oda düzene uymuş demekten başka söz kalmıyor malesef.
valla ne diyeyim ki ..ne psikolojim geri gelecek ne greftlerim ne zamanım..bittim antalyay giderek buyuk bir hata yaptım..diger arkadaslara yaptıkları gibi erdemli  davranıp iade yaparlar mı bilemiyorum göreceğiz.. ama.asistana kalsa %70 başarılı  aptal sanıyorlar herhalde...hakan hoca ile.bir görüşme gerçekleştirdik ama onunda ağzından da malesef bazı şeyleri duyamadık kusurumuza bakmayin gibi..yarin yada diger gun paylaşacağım 😥

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #121 : 28 Haziran 2019, 23:23:28 »
Saç ekimi araştırırken WhatsApp dan ilk gün donörümü begenen ikinci gün ise donörümün zayıf oldugunu söyleyerek Ekim yapamayız diyen meshur merkez meshur asistan . Gecmiş olsun kardeşim son paylaşımda da yazmıstım konuya Allah başka dert vermesin şükür halimize hayat devam ediyor önümüze bakalım
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2019, 23:30:11 Gönderen: YunuSedaT »

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 29 Haziran 2019, 01:08:18 »
Saç ekimi araştırırken WhatsApp dan ilk gün donörümü begenen ikinci gün ise donörümün zayıf oldugunu söyleyerek Ekim yapamayız diyen meshur merkez meshur asistan . Gecmiş olsun kardeşim son paylaşımda da yazmıstım konuya Allah başka dert vermesin şükür halimize hayat devam ediyor önümüze bakalım

Bana da senin donörden sac +sakal maksimum 2000-2500 çıkar üstü olmaz dediler.
Bunun üstüne başka bir yerde 3900 greftlik bir ekim yaptırdım ve üstüne bir ekim daha olmayı düşünüyorum.

Ortega kardeşim rabbim sağlık versin inşallah bunda da vardır bir hayır. Söylemesi kolay ama çok da yıpratma kendini be kardeşim. 
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 29 Haziran 2019, 01:38:22 »
geçmiş olsun kardeşim üzücü bir durum.
teşekkürler kardeşim, bugünleri görmek beni kahrediyor..ben teselli ederken teselli edilir oldum..tesekurler
Kardeşim, yanlış anlamazsan 3-5 kelam edeyim. Bu kadar karamsar olman gereksiz. Üzülmek, kızmak ve sitem etmek en doğal hakkın. Bizim de saçlarımız tutmadı, senin psikolojini gerçekten çok iyi anlıyorum yani. Ama işin iyi yanından bakarsak toparlanacak bir açıklığın var. (Bizimkiler gibi hem uçak pisti açıklığın, hem de 4 bin üzeri greft ekimin yok yani) Zaten tek seansta kapatılacak bir  açıklığın var. Forumda iyi örnekleri var, iyi araştırırsan senin saçı tek seansta bitirecek birçok ekimci var. Psikolojini gerçekten iyi anlıyorum, sadece bu kadar karamsar olma. Emin ol diğer ekiminde istediğin olur. Çok araştırmadan girmişsin sanırım bu işe. Modunu bu kadar düşürme, bu dönemde biraz pozitif olmak gerçekten önemli. Unutma, her şey çok güzel olacak. :)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 29 Haziran 2019, 01:44:50 »
teşekkürler kardeşim, bugünleri görmek beni kahrediyor..ben teselli ederken teselli edilir oldum..tesekurler
Kardeşim, yanlış anlamazsan 3-5 kelam edeyim. Bu kadar karamsar olman gereksiz. Üzülmek, kızmak ve sitem etmek en doğal hakkın. Bizim de saçlarımız tutmadı, senin psikolojini gerçekten çok iyi anlıyorum yani. Ama işin iyi yanından bakarsak toparlanacak bir açıklığın var. (Bizimkiler gibi hem uçak pisti açıklığın, hem de 4 bin üzeri greft ekimin yok yani) Zaten tek seansta kapatılacak bir  açıklığın var. Forumda iyi örnekleri var, iyi araştırırsan senin saçı tek seansta bitirecek birçok ekimci var. Psikolojini gerçekten iyi anlıyorum, sadece bu kadar karamsar olma. Emin ol diğer ekiminde istediğin olur. Çok araştırmadan girmişsin sanırım bu işe. Modunu bu kadar düşürme, bu dönemde biraz pozitif olmak gerçekten önemli. Unutma, her şey çok güzel olacak. :)

😂😂😂👏👏👏👏👏😎😎😎😎
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 29 Haziran 2019, 02:02:07 »
+1

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 29 Haziran 2019, 09:37:14 »
Arkadaşlar boşa moral vermeye çalışmayın. Arkadaşın umrunda olacağını sanmıyorum çünkü ekimi fail olmuş. Yüzde 70 çıkmış diyen arkadaşa sormak lazım neresi 70 şalgam suyu içsen bukadar çıkış olurdu zaten. Bu ekim hakan doğanayın değil onun ekibinin kötü sonucudur. Hakan hoca isim yapmışsa kendi el mahareti ve teknik becerisi ile isim yapmıştır ama ekibi ekince onun gibi ekecek diye birşey yok. Dışarda gerçekten el mahareti iyi olan ekimciler var. Ama onlara değilde merdiven altı kasaplara denk gelmede var. Benim için isim yapmış hocaya ektirmedikten sonra ha ekibine yaptirmisim ha dışarda titizliginden emin olmuş bir ekibe bence ayni.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 29 Haziran 2019, 21:52:50 »
kardeşim yazdıkların için teşekkür ederim, gerçekten varlığınız güç katıyor,, benim olan saçlarımda gidici zaten n6 gibi şey olacağım ileride , ve dönör kapasitem yetersizdi bu yüzden bu ekimin başarılı olması çok önemliydi, yani bu ekim olmayınca da ileride benim.acikligimi kapatmak için sakal ve göğüs e yönelmem lazım buda malesef zor şeyler.. dediğim gibi antaya  gitme kararı hayatımın en berbat kararıydı ve bunun pişmanlığını malesef yaşayacağım, paylaşımlarıma devam edeceğim belki başkalarına faydam olur, yazdıkların için tekrardan teşekkür ederim

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 29 Haziran 2019, 22:10:37 »
Geçmiş olsun öncelikle, naçizane önerim direk Hakan beyle irtibata geçmeye çalışman, burada ve yabancı formlarda pek çok başarısız sonucu olmasına rağmen, hepsinin arkasında durup, ya iade, yada revizyon gerçekleştirdiğini gördük. Bendeki intiba işinin arkasında duran bir kişilik. Eğer bu sonucu görüp, %70 başarılı diyeceksede oda düzene uymuş demekten başka söz kalmıyor malesef.
valla ne diyeyim ki ..ne psikolojim geri gelecek ne greftlerim ne zamanım..bittim antalyay giderek buyuk bir hata yaptım..diger arkadaslara yaptıkları gibi erdemli  davranıp iade yaparlar mı bilemiyorum göreceğiz.. ama.asistana kalsa %70 başarılı  aptal sanıyorlar herhalde...hakan hoca ile.bir görüşme gerçekleştirdik ama onunda ağzından da malesef bazı şeyleri duyamadık kusurumuza bakmayin gibi..yarin yada diger gun paylaşacağım 😥

hocam, tam anlamadım açıkcası, hakan beyle görüştün anladığım kadarıyla, onun söylemini paylaşabilirmisin.
kardesim soyle diyyeim hakan hoca 8 ay in erken olduğunu daha gelişme olabileceği gibi klasik şeyler söyleyip revizyon yapabileceğini ekledi, revizyon teklif etmesi aslında bir nevi sonuç göstergesi oldu bana göre... ekimin geriden geldiğini anlattı ne yapayım.diye sordu ben iade istiyorum dedim malesef şu an için iade yapamam dedi daha erken olduğunu söyledi ,, demekki gelişme bekliyor halen entresan..., asistanın dediklerini boş ver dedi,,bende  resimlerde görüleceği üzere gelişme diye bir şey yok olacağınıda sanmıyorum dedim gene garip bir karşılık aldım,seninde antalaya gelme durumun var benimde senin oturduğun yere gelme durumum  var benim iade yapabilmem için yakından da görmem lazım resimlerle olmaz dedi...aramızda geçen bu kısa konuşmayı aynen aktardım ,, 11 temmuzda 9.ay bitecek 10.aya gireceğim ve resimleri atacağım kendisine ,bu sefer daha farklı bir görüşme gerçekleştirecegim .. onuda aynen buraya yazıp aktarırım size, iade konusunda emin değilim şüphelerim var..benim moralimi düzeltecek zamanımı getirecek  hayallerimi kurtaracak  bir para yok maalesef bu dunyada, aynada kendininiz gördükçe yaşadığınız psikoloji malesef berbat bir şey..

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 29 Haziran 2019, 22:14:13 »
Malesef insanlarin yamuk yapmamasina, yaptiklari isin arkasinda durmalarina bile sevinir hale gelmisiz, dr.hakan iyi bi insanmidir? Muhtemelen evet, ama giden greftler psikoloji? € ile ekim yapilan biyer icin..? Kendisine ait bu sitedeki ekimlerin cogu bence basarisiz, iyi bi doktor mu bilemem ama iyi bi PR ekibi var bence

Sana da gecmis olsun kardesim ekim basarisiz evet ama allah dermansiz dert vermesin
kardeşim valla iyi bir insan mı değil mi bu sorular anlamsız..bu durumu diğer mesleklere de uygularsak giden zaman çekilen ağrılar ve acılara hiç bir şekilde karşılık bulmuyor, buda var mis hata defterimde..dediğim gibi varsa yetkilink ve kalite anlamında saklanan bir şey hakkımı tabiki helal etmiyorum, ahiret denen  güne  çok güveniyorum..dediğim gelişmeleri akataracgim

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 29 Haziran 2019, 22:19:35 »
amin kardesim, teselkur ederim , asistna gercekten sıkıntılı, zaten asistandan başlıyor gariplikler , ne oldu gözüme perde mı indi anlayamadım, dişimden tirnagimdan arttırıp verdik , yalan oldu..iyi dileklerin için teşekkür ederim

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 29 Haziran 2019, 22:29:15 »

hocam, tam anlamadım açıkcası, hakan beyle görüştün anladığım kadarıyla, onun söylemini paylaşabilirmisin.
kardesim soyle diyyeim hakan hoca 8 ay in erken olduğunu daha gelişme olabileceği gibi klasik şeyler söyleyip revizyon yapabileceğini ekledi, revizyon teklif etmesi aslında bir nevi sonuç göstergesi oldu bana göre... ekimin geriden geldiğini anlattı ne yapayım.diye sordu ben iade istiyorum dedim malesef şu an için iade yapamam dedi daha erken olduğunu söyledi ,, demekki gelişme bekliyor halen entresan..., asistanın dediklerini boş ver dedi,,bende  resimlerde görüleceği üzere gelişme diye bir şey yok olacağınıda sanmıyorum dedim gene garip bir karşılık aldım,seninde antalaya gelme durumun var benimde senin oturduğun yere gelme durumum  var benim iade yapabilmem için yakından da görmem lazım resimlerle olmaz dedi...aramızda geçen bu kısa konuşmayı aynen aktardım ,, 11 temmuzda 9.ay bitecek 10.aya gireceğim ve resimleri atacağım kendisine ,bu sefer daha farklı bir görüşme gerçekleştirecegim .. onuda aynen buraya yazıp aktarırım size, iade konusunda emin değilim şüphelerim var..benim moralimi düzeltecek zamanımı getirecek  hayallerimi kurtaracak  bir para yok maalesef bu dunyada, aynada kendininiz gördükçe yaşadığınız psikoloji malesef berbat bir şey..

Çok net anlatmışsın konuyu,bugüne kadar olan bendeki hakan hoca intibasını bitirdi konu, demekki tek diyecek söz paranın yüzü sıcakmış, dostum geçmiş olsun, üzülme, parayı sallayıp mutlu olacağın bir yerde gönlüne göre sonuç alırsın inşallah

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 30 Haziran 2019, 23:43:43 »

Bunun üstüne başka bir yerde 3900 greftlik bir ekim yaptırdım ve üstüne bir ekim daha olmayı düşünüyorum.

Ortega kardeşim rabbim sağlık versin inşallah bunda da vardır bir hayır. Söylemesi kolay ama çok da yıpratma kendini be kardeşim.
tabiki allah sağlık versin daha beteri olmasın.ama.psikolojik sağlık malesef kotu, şimdi psikologa falan da gitmeyi düşünüyorum..senin anlattığın şeyde bana hiç şaşırtıcı gelmedi, çünkü hakan bey senin ekiminin olup olmadığıni da net gormem icin yakından görmem lazım fotoğrafla olmaz diyor ,eğer bunca yıllık bir ekimci halen benim attiim net fotoğraflarlada anlayamiyorsa vay halimize kapatması lazım  dükkanı .o yüzden sana hiç şaşırmadım..dediğin gibi allah baska dert vermesin

Hasan2580

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 30 Haziran 2019, 23:58:37 »
Kardesim öncelikle geçmiş olsun senin kabuk dokumu sonrası ekilen saclar guzel uzamış sonuç mukemmel olacak dersin o goruntuye kaldıki herkes çok iyi olacak demiş ben bu ekibin Bi başka arkadasa yaptıkları ekiminde tutmadığını hatırlıyorum halvalı diye Bi arkadas oda gecen sene haziranda ekilmişti yani bu adamlar Bi yerde hata yapıyor şoktan sonra donmüyor saçlar

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 01 Temmuz 2019, 00:18:05 »

tabiki allah sağlık versin daha beteri olmasın.ama.psikolojik sağlık malesef kotu, şimdi psikologa falan da gitmeyi düşünüyorum..senin anlattığın şeyde bana hiç şaşırtıcı gelmedi, çünkü hakan bey senin ekiminin olup olmadığıni da net gormem icin yakından görmem lazım fotoğrafla olmaz diyor ,eğer bunca yıllık bir ekimci halen benim attiim net fotoğraflarlada anlayamiyorsa vay halimize kapatması lazım  dükkanı .o yüzden sana hiç şaşırmadım..dediğin gibi allah baska dert vermesin

Bir doktor için donör bölgesini yakından görüp incelemek en doğru davranıştır fotograftan ziyade görmek istemesi doğru bir davranıştır.
psikologluk bir durumun yok ayrıca direk güneş ışığında saçlarını açarak fotograf çekmişsin çıkışlar mevcut kafanda yeterli gelmediyse  sonuç bir sıklaştırma daha yaptırsın olur biter ve mutlu olursun kardeşim. Zaten hakan hocada sanırım gel gereken neyse yaparım demiş görmem gerekir demiş.

Facebook Twitter Instagram