Gönderen Konu: HAKAN DOGANY EKİBİ 3522 greft  (Okunma sayısı 22438 defa)

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HAKAN DOGANY EKİBİ 3522 greft
« Yanıtla #106 : 13 Mart 2019, 17:45:51 »
3.geriden gelen taraf

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 13 Mart 2019, 23:16:47 »
Süreç nedir ortega? Senin ortada baya saç var ama sıklaştırılması zarar verebilir kendi köklerine. Şakaklarda baya doğal çıkışlar devam ediyor bence iyi olucak inşallah stres yapıcak bir durum yok.
bakalim hintel umarım dedigin gibi olur..5.ay bittiği için daha anlamlı bir yorum yapabileceğimi düşündüğüm için görüşlerimi endişelerimi belirttim..inşallah çıkışlar devam eder..ama genede orta degilde yan kısma biraz daha fazla sıklaştırma yapılabilirdi diyorum..oraya ekilenler çıkarsa biraz da olsa kapanabilir..işin açıkçası şu an için olumsuzluğu abarttigim bir durum yok emin olabilirsin , neyse onu söylüyorum.. bir taraf diğer tarafa göre baya geriden geliyor ve yan taraflardaki yarıklar caninimi sıkıyor..inşallah senin dediğin gibi olur ...umarim..yorumun icin de teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 13 Mart 2019, 23:24:56 »
Şimdi şöylr bir durum var kan akışı kafamızın her bölgesinde aynı sekilde degildir bazı bölgelerde beslenme daha kuvvetlidir dikkat edersen çogu ekimde bir taraf daha geriden gelir sonra toğarlanıp eşitlenir. Şuan saçların yaklaşık 1 aydır çıkış yaptığını düşünürsek bence güzel tabi haklısın zor bir süreç. Ve saçlar istenilen olgunluğa gelmeden memnun olmak zor . İnşallah olucak kardeşim sabır.
Global Moderator

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 14 Mart 2019, 00:37:40 »
ön hat bence güzel seyrek görünen yerler de geliyor yavaştan bence moral bozmadan bekle güzel olacağını düşünüyorum.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 26 Haziran 2019, 17:36:37 »
Herkese merhaba, uzun zamandır paylaşım yapmamıştım, bunun sebebi bir gelişme olur mu diye umutla beklememdi...artik bir kac kelime yazip paylaşım yapma vakti geldi. Öncellikle şunu belirtmek isterim;ekimi kötü sonuçlanan arkadaşların neden paylaşım yapmak istemediklerini anladım.insan fotoğraf çekip o halini görmek istemiyor daha doğrusu sanki hiç ekim yapmamış gibi davranmak isteyip  unutmak istiyor..ekime  gelince;3500 greft ekilmisti esas olarak saçlarımin yanina tahminimce 2300,2400 civarı ekildi diğer kısım.arka.yariklara dağıtıldı her bir sol ve sağ bölgede  ise coklu greflert 2 lu ve 3lu greftler de tercih edildi ve yaklaşık her bir yanda sol ve sagda ayri olarak 2200 ile 2400 civarı bir sac teli olma umudu varken gorunutlerde görüneceği gibi bunun yakınından ve uzağından bile geçilmiyor.. Antalayaya ahd klinige gitme kararını alarak hayatımın en büyük hatalarından birini ettiğimi ve bu pişmanlığımı ömrümün sonuna kadar yasayacgimin farkındayım..peki sac ekimi yapanlar onlar ne mı yapacak ? Bizim üzüldüğümüz kadar uzulecekler mi hiç sanmıyorum.. gerek yetkinlik ve kalite konusunda varsa saklanan bir sey hakkımı helal etmiyorum, yapılan iş zaten kötü gene hakkimi helal etmiyorum,.donör sayım zaten yetersizdi ve bundan sonrası için ise bazı şeyleri kabullenmem gerekiyor 😥resimler ektedir-bundan sonra ay ay paylaşım yapıp hakan hocanın bu konuda ki yaklaşımıni ekleyip bitireceğim..

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 26 Haziran 2019, 17:43:26 »
2.resim

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 26 Haziran 2019, 17:47:28 »
3.resim , son aciklamam olsun; ortadaki saçlarım.benim saçlarımdı zaten malesef onlarda gidici..ve ahd klinikten arayan kimse yok bunuda belirteyim 3.ayda ben resim.atmistim o kadar onun dışında 8.ay bitti ve arayıp durumunuz nasıl ne oldu resim atarmısimiz diyen kimsede yok bu da ayrı üzücü bir durum
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2019, 18:49:13 Gönderen: ortega »

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 26 Haziran 2019, 22:19:38 »
Bu forumda gördüğüm en kötü sonuçlara sahip ekimci Hakan Doğanay. İyi sonuçlanan ekimi 1-2 tane ya çıkar ya çıkmaz. Geçmiş olsun kardeşim üzücü bir durum.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 27 Haziran 2019, 00:15:20 »
Bu forumda gördüğüm en kötü sonuçlara sahip ekimci Hakan Doğanay. İyi sonuçlanan ekimi 1-2 tane ya çıkar ya çıkmaz. Geçmiş olsun kardeşim üzücü bir durum.
Aynen öyle. Bir de euroyla çalışıyor yanlış bilmiyorsam. :)

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 27 Haziran 2019, 15:34:27 »
Aynen öyle. Bir de euroyla çalışıyor yanlış bilmiyorsam. :)
bide bundan sonra  ekibim butün ekimleri yapacak diyordu .yazık yazik..

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 27 Haziran 2019, 23:54:44 »
asistan La görüştüm ve durumun berbat olduğunu söyledim, her iki yanda ayrı ayrı  en az 2200 sac teli olması gerektiğini söyledim, kendisi dalga geçer gibi bence iyi görünüyor %70 cıkmış gibi saçma sapan bir açıklama yaptı .yani dediğine göre 2500 greft tutmuş cıkmış ..arka yanlara ekilenler ise bence hiç tutmadı çünkü aynı görüntü devam ediyor yanlarsa göründüğü üzere kötü.. bide ben aptalmisim gibi eski kısa saçlı resimlerimi atmış diyorki şimdiki kapaticilik var halbuki benim saçlarım şu an uzun ve kapaticilik sağlayan da biraz bu..bir dahaki sefere 11 temmuzda  kısa kestirip öyle resim atalım bakalim %70 cikmismi😥. Gulermisin ağlarmısin..kafa derisi olduğu gibi gprnuyor diyorum sac taranmiyor bile ve ağırlıklı olarak  yanlara ekildi zaten  diyorum insanlar çok sık ekilmiş diye yorum yapardı diyorum , simdi 8.5 ay bitti bu ne hal diyorum...%70 cıkmış diyor yani onlara göre bu ekim başarılı bir ekime yakın...daha önce bizde sizden resim.isteriz irtibat halinde oluruz demiştiniz diyorum, siz resim atmazsanız biz resim istemeyiz gibi bir saçma sapan açıklama daha yapiyor, yaklaşım bu arkadaşlar, ilerleyen günlerde açıklamalarıma devam edeceğim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 28 Haziran 2019, 00:30:22 »
Ekim öncesi ne kadar açıklık varsa şu an o kadar açıklık var hangi % 70? İnsan şunu söylerken utanır.  Valla geçmiş olsun arkadaşım. Umarım para iadesi alabilirsin.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 28 Haziran 2019, 10:55:35 »
geçmiş olsun kardeşim üzücü bir durum.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 28 Haziran 2019, 20:48:48 »
geçmiş olsun kardeşim üzücü bir durum.
teşekkürler kardeşim, bugünleri görmek beni kahrediyor..ben teselli ederken teselli edilir oldum..tesekurler

Facebook Twitter Instagram