Gönderen Konu: HAKAN DOGANY EKİBİ 3522 greft  (Okunma sayısı 22470 defa)

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HAKAN DOGANY EKİBİ 3522 greft
« Yanıtla #31 : 06 Kasım 2018, 20:56:10 »
Hintel hocam senin ekim sıklığına yakın olmuş bu arkadaşın saç ekimi çok başarılı bir ekim planlaması

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 06 Kasım 2018, 21:45:51 »
Şok dökülmeyi hızlandırmak yada yavaşlatmak gibi bir durum söz konusu degil. Umarım şok dökülme fazla olmaz. Dünyadaki sayılı doktorların hepsi ilk yıkamayı ekimden sonraki gün yapar Benimde öyle oldu bununla kafanı kurcalama. X pecia yı nezaman aldığın önemli değil 2 adet istediğin saate al ama düzenli olsun tok karnına alsan iyi olur vitamın sonuçta. Sen yıkamayı kabul dökene kadar her gün yapıcaksın. Ben revita kullanıyorum çok ta memnunum tavsiye ederim geçmiş olsun. Bu arada inanılmaz sık bir ekimin var hakan hoca söyledimi cm2 ye kaç greft girdiğini? Bu saçlar çıkarsa inşallah çıkaktır da enfes bir sonuç olur 8)
hakan hoca işin açıkçası çok planlamada olmadı ve böyle bir bilgiden haberim  yok sadece ekim yapılırken başka yerlerle bir kıyaslama yaptık bir şeyler konustuk, belki 30 -35 bilemiyorum.. sık  mı onuda kestiremiyorum😊🤔umarım güzel olur umarım mutlu oluruz  çok ihtiyacım var buna

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 07 Kasım 2018, 01:31:31 »
Hintel hocam senin ekim sıklığına yakın olmuş bu arkadaşın saç ekimi çok başarılı bir ekim planlaması
teşekkür ederim ama önemli olan planlamadan ziyade saçların çıkması, başarılı bir sonuç olursa basarili bir ekim planlamasindan bahsedilebilir

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 07 Kasım 2018, 10:46:35 »
Ortega hayırlı olsun kardeşim güzel bir ekim olmuş. İnşallah hepimiz istediğimiz sonuçları alırız. Doğanay ekibinin başarısının derecesi son zamanlarda bizim gibi ekim yaptıran arkadaşlarla ortaya çıkacak. Hatta forumda konu açmamış ekim yaptırmış arkadaşta tanıyorum, ekim anını canlı bile gördüm. Umarım hepimiz beklediğimiz sonucu alırız. Takipteyim görüşmek üzere...

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 07 Kasım 2018, 10:47:08 »
Evet önemli olan bence de Saçların çıkması, ama başarılı bir sonuç olması içinde başarılı bir planlama gerekir  sizin saç ekim planlamanızda gayet başarılı duruyor çok sık bir ekim alım sorunsuz ön cizginiz çok doğal durmuş şu haliyle inşallah sonuçta güzel olur

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 07 Kasım 2018, 16:54:34 »
Ortega hayırlı olsun kardeşim güzel bir ekim olmuş. İnşallah hepimiz istediğimiz sonuçları alırız. Doğanay ekibinin başarısının derecesi son zamanlarda bizim gibi ekim yaptıran arkadaşlarla ortaya çıkacak. Hatta forumda konu açmamış ekim yaptırmış arkadaşta tanıyorum, ekim anını canlı bile gördüm. Umarım hepimiz beklediğimiz sonucu alırız. Takipteyim görüşmek üzere...
eyvallah kardeşim umarım.mutlu oluruz, bende senin sonuçlarını takip etmekteyim  hayırlısı olsun ikimiz icinde😉😊

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 07 Kasım 2018, 17:00:08 »
Evet önemli olan bence de Saçların çıkması, ama başarılı bir sonuç olması içinde başarılı bir planlama gerekir  sizin saç ekim planlamanızda gayet başarılı duruyor çok sık bir ekim alım sorunsuz ön cizginiz çok doğal durmuş şu haliyle inşallah sonuçta güzel olur
  tabiki haklısın dosttum planlama önemlidir, ben sadece cumlellerimi dikkatle.secmek zorundayım çünkü bunları okuyup karar verebilecek kişilerde olabilir, tabiki her ekimin kişi de bıraktığı olumlu ve olumsuz izlenimler olur , bende bunları yakın źamanda objektif bir biçimde yazacağım.ekitrdik ve artık tevekkül etmek gerekiyor hayırlısı olsun hakkimiz da yorumun icin de teşekkür ederim😊

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 08 Kasım 2018, 20:20:54 »
Gecmis olsun..... nasil ikna oldun Hakan Doganay in ekibine yaptirmaya? Hakan Doganay a degilde.... ekibine yaptirmaya...
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2018, 22:34:09 Gönderen: tsimonoce »

peyler

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 08 Kasım 2018, 22:13:30 »
sanki hiç donörden alım yapılmamış gibi. Helal olsun gerçekten.

peyler

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 08 Kasım 2018, 22:23:21 »
Merak ettiğim bir husus var. Gerek Hakan Doğanayın gerekse ekibinin hatta, Hakan beyin eski ekibinden esma hanımında ekimlerinde ön çizgi tasarımları hep aynı.

Sizin ön hattın belirlenmesinde fikrinizi alıyorlar mı? şöyle olmasını istiyorum dediğinizde dikkate alıyorlar mı yoksa bildiklerini mi okuyorlar.

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 09 Kasım 2018, 20:57:54 »
Arkadaşlar ekim planlaması  ve donor ile ilgili 2 tane resim paylaşıyorum daha net anlaşılsın diye.planlama  biraz değişik olduğu için daha net görülmesi gerektiğini dusundum

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 09 Kasım 2018, 20:58:55 »
Buda donor

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 09 Kasım 2018, 21:00:42 »
Merak ettiğim bir husus var. Gerek Hakan Doğanayın gerekse ekibinin hatta, Hakan beyin eski ekibinden esma hanımında ekimlerinde ön çizgi tasarımları hep aynı.

Sizin ön hattın belirlenmesinde fikrinizi alıyorlar mı? şöyle olmasını istiyorum dediğinizde dikkate alıyorlar mı yoksa bildiklerini mi okuyorlar.
tabiki fikrimizi alıyorlar böyle.nasil olur diye soruyorlar. Tabi daha on çizği daha fazla greft demek olabiliyor ona göre bir planlamada yapılıyor tabiki

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 09 Kasım 2018, 21:19:39 »
Gecmis olsun..... nasil ikna oldun Hakan Doganay in ekibine yaptirmaya? Hakan Doganay a degilde.... ekibine yaptirmaya...
  dosttum.bu sorunun cevabı bütçe ile alakali😊neden diğer yerler degilde ekip dersen onun cevabı başka ve uzun......😊

Facebook Twitter Instagram