Gönderen Konu: PRP yaptırmalı mıyım?  (Okunma sayısı 973 defa)

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
PRP yaptırmalı mıyım?
« : 14 Ekim 2018, 12:13:51 »
Ekimin 3.ayını doldurdum 100 güne yakın bi süreç geçirdim. Ekim sırasında bir seans prp işlemim oldu. Ekim sırasında da sonrasında da 3.ay ve 6. Ay prp olunacagından bahsedildi. 3.ay kontrole gittiğimde bunların pakete dahil olmadığını ve ekstra ödeme yapmam gerektiğini öğrendim. O anda yaptıramadım ama sonradan içime dert oldu. Saçlarım zayıf telliydi zaten çıkanlar da öyle şuan. Yaptıran arkadaşlar önerirler mi faydasını gördüğünüzü düşünüyor musunuz? yoksa ticari bir durum mu emin olamıyorum.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: PRP yaptırmalı mıyım?
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2018, 12:59:53 »
Prp kısa vadede fayda sağlıyor, yılda birkaç seans yaptırmak faydalı. Her yıl yapılınca süreklilik sağlanıyor. Onun dışında bir çeşit tedavi değil.

c.canbay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2018, 14:01:31 »
Prp kısa vadede fayda sağlıyor, yılda birkaç seans yaptırmak faydalı. Her yıl yapılınca süreklilik sağlanıyor. Onun dışında bir çeşit tedavi değil.
Etkisinin zaman geçtikçe azaldığını, prp sayesinde oluşan kalınlığın kaybolduğunu okumuştum. Tedavi için değil de koruyucu bir tedbir olarak yapılabilir belki. Yine de emin değilim.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2018, 11:00:44 »
Bence saç ekimi yaptırdıktan sonra yaptırılmasında fayda var.Saç ektirmeden normal yapacak kişi 1-2 sefer yaptıracaksa gerek yok ama.Saç ektiren kişi köklerin yeni güçlenme gelişme aşamasında olduğu için yaptırmasında fayda var diye düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram