Gönderen Konu: Yardiminiza ihtiyacim var. Bu saç ile başarili sonuc alabilirmiyim?  (Okunma sayısı 1342 defa)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş zaten saçların var senin . Bu forumda senin gibi saçları olsa insanlarin kimse ektirmezdi. Eğer yok ektriecem diyorsan ön hatta hiç saç olmayan yere ufak bir alana saç ektir . Eski saçlarına dokundurma...

Kelligedogru11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar ön bolgeden açılmaya başladı arkada yanlarda hiçbır sorun yok babamdada aynı şekılde dokulme mevcut. arka saçları tepe bolgesı duruyor sadece ön cizgisi yok. saçlar şekıl almıyor dostum ve gıt gıde dokuluyor amacım ön cızgıyı duzeltmek. degerlı yorumun ıcın tesekkur ederım

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgiyi düzeltecek çok iyi hocalar var .bütçen ne kadar ?

Kelligedogru11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgiyi düzeltecek çok iyi hocalar var .bütçen ne kadar ?

Valla şuan yaptıramıycam onumuzdekı yaza kadar araştırma ıcerısınde olucam 5 veya 6 bin tl civarı

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saçla bircok yer güzel başarı alır . Ama üstteki saçlarına Ekim yaptırma . Sadece açık yere yaptır . Bende dahil Sitenin çoğu estemylife de ekim yaptirdi.instigramda hasan akıl saç ekimi yaz çıkar .. Hastane ortami, bütçen e uygun.  zaten o zamana sonuçları görür karar verirsin .

Kelligedogru11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saçla bircok yer güzel başarı alır . Ama üstteki saçlarına Ekim yaptırma . Sadece açık yere yaptır . Bende dahil Sitenin çoğu estemylife de ekim yaptirdi.instigramda hasan akıl saç ekimi yaz çıkar .. Hastane ortami, bütçen e uygun.  zaten o zamana sonuçları görür karar verirsin .
teşekkur ettım bakacagım şuankı amacım sızlere danışarak ıyı yerler bulmak degerlendırıcem orayıda :)

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donorun iyi gorunuyor, acikligin da sadece onden anladigim kadariyla. Bu saca ekim olur ama simdi olmaz cunku dokulmen devam edecek cok buyuk ihtimalle. 3-4 yil daha beklemeni tavsiye ediyorum.

Beklemek istemiyorum diyorsan da, iyice arastirma yapip donorunu yipratmayacak, riski dusuk bir ekimciyi tercih et parana kiyip. 30larin ortasinda, bir 10 seneye ikinci bir ekim gerekecek. Hem bu ikinci ekime, hem de olasi bir ucuncu ekim icin depoda yeteri kadar kok bulundurman lazim. Bunlari iyi dusunmen ve 15-20 sene sonrasini goz onunde bulundurarak akilli bir planlama yapman lazim.

Kelligedogru11

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
teşekkurler arayıştayım aslında 3 4 sene sonra ekım yaptırmam gerektıgı bılıyorum ama 20 lı yaşları boyle gecırmek ıstemıyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Keser hoca ile görüşebilirsin ufak bir sıklastırma ile halleder çok rahatsız ediyor ise onluk bir ekim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram