Gönderen Konu: ANKARA MEDİCAL PARK 16 EYLÜL 2017  (Okunma sayısı 2402 defa)

aduran

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ANKARA MEDİCAL PARK 16 EYLÜL 2017
« : 13 Ekim 2018, 23:16:00 »
Merhabalar 16 eylül 2017 tarihinde saç Ankara medical park hastanesinde bulunan Tripaesthetic te saç ekimi yaptırdım. 1 yıl geçmesine rağmen sonuç benim açımdan pek tatmin edici olmadı sizlerin yorumunu almak istedim

aduran

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ANKARA MEDİCAL PARK 16 EYLÜL 2017
« Yanıtla #1 : 13 Ekim 2018, 23:19:06 »
Buda son hali

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2018, 23:21:52 »
İlk eklediğin fotolar ekim öncesi ise eğer hiç bir fark yok aynı duruyor saçlar ,peki bu duruma ekim merkezi ne dedi nasıl tepki verdiler acaba?

aduran

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2018, 23:27:16 »
evet ekim öncesi malesef fark yok yarın görüşmeye gidip paramı talep edicem ekim merkezinden olumlu bi yanıt alacağımı pek düşünmüyorum ama şansımı denicem

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2018, 14:15:11 »
evet ekim öncesi malesef fark yok yarın görüşmeye gidip paramı talep edicem ekim merkezinden olumlu bi yanıt alacağımı pek düşünmüyorum ama şansımı denicem

Olumlu yanıt almazsan buraya şikayet konusu açmanı tavsiye ederim,burdaki şikayetler çok dikkate alınıyor çünkü arama motarlarına düşüyor bir süre sonra .ciddi çalışan bir ekim merkezi ise paranı iade etmeleri lazım ama hiçbir iddiası olmayan bir yerse seni umursamamaları normal olur.

aduran

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2018, 18:58:42 »
amacım Ankara da yaşayıp ekim yaptırmayı düşünen kişilere yardımcı olmaktı belki benim biyolojik durumumdan dolayı böyle birşey yaşanmıştır bilmiyorum ama en azından biraz daha verimli olabilirdi . Ben yandım başkası yanmasın

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2018, 19:11:27 »
Geçmiş olsun. Bu tip vakaları gördükçe forumun değerini daha fazla anlıyorum hakkaten. Şu forumda bir hafta gezinip ankarada bu merkeze ekim yaptıracak yoktur herhalde. Türkiyede işini sağlam yapan 10 tane yer ya var ya yok, hepsi forumda mevcut. Gerisi abuk subuk trişka merkezler. Tekrar geçmiş olsun.

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2018, 20:12:22 »
Geçmiş olsun. Bu tip vakaları gördükçe forumun değerini daha fazla anlıyorum hakkaten. Şu forumda bir hafta gezinip ankarada bu merkeze ekim yaptıracak yoktur herhalde. Türkiyede işini sağlam yapan 10 tane yer ya var ya yok, hepsi forumda mevcut. Gerisi abuk subuk trişka merkezler. Tekrar geçmiş olsun.

Haklısınız çünkü bu iş resmen ayağa düşmüş fiyatlar rezalet önüne gelen sazı almış eline ben yaparım diye hastane koridorlarında geziyorlar,denetim desen hiç yok bilmeden asıl mesleği şoför olan birine ektirme olasılığınızda çok yüksek,çok dikkatli olmak lazım.

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
« Yanıtla #8 : 13 Ağustos 2020, 08:46:34 »
Merhabalar 16 eylül 2017 tarihinde saç Ankara medical park hastanesinde bulunan Tripaesthetic te saç ekimi yaptırdım. 1 yıl geçmesine rağmen sonuç benim açımdan pek tatmin edici olmadı sizlerin yorumunu almak istedim

Merhaba Hocam.

Ekiminizi Muhammet hoca mı yaptı?
Ankarada aynı adda birden fazla merkez var galiba.
Muhammet hocayı araştırıyorum.
  • Ekim Tarihi: 20.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ankara Aydın Arslan Klinik
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Ekim öncesi 1 ay Minoksil ve Nutraxin Keratin, Ekim Sonrası Evocapil Vitamin, Evocapil Sprey, Evocapil Şampuan

Facebook Twitter Instagram