Gönderen Konu: Saç ekimi mi medikal tedavi mi ?  (Okunma sayısı 1134 defa)

jerpelea

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi mi medikal tedavi mi ?
« : 12 Ekim 2018, 16:52:45 »
Forumu kayıtlı olmadan uzun süredir takip ediyordum. Kayıt olup fikirlerinizi almak istedim. Her türlü öneriye açığım şimdiden teşekkür ederim.

28 Yaşındayım. Şuan askerdeyim, askerligimin bitmesine 2 hafta kaldı. Saç ekimi uzun süredir aklımda. Görselleri çok iyi çekemedim. Özellikle on çizginin bozulması, üstelik asimetrik bir dökülme olmasından dolayı saçlarımı istediğim gibi tarayamıyorum. Bu durum beni rahatsız ediyor.

6 aydır sadece Xpecia tablet kullanıyordum  bugün bitti.
Medikal bir tedavi ile saclarimi gürleştirmem mümkün mü ? Ya da direkt saç ekimi mi yaptırayım ? Aklımda estemylife'da ekim yaptırmak var fakat hangi merkez benim gibi seyrelme ve dökülmelerde daha başarılır bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Hepinize iyi günler dilerim.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi mi medikal tedavi mi ?
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2018, 17:04:39 »
Medical tedavi ile frontal bölgede verim elde etmen çok zor. Hele xpecia gibi gıda tasviyesi ile daha da zor. İlaçlar muhtevası itibariyle genelde tepe kısmında max faydayı sağlıyor.

jerpelea

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2018, 17:18:03 »
Medical tedavi ile frontal bölgede verim elde etmen çok zor. Hele xpecia gibi gıda tasviyesi ile daha da zor. İlaçlar muhtevası itibariyle genelde tepe kısmında max faydayı sağlıyor.

Teşekkür ederim. Xpecia kullanmamın sebebi var olan saçları biraz canlandırmak. Ekim öncesi hazırlık bir nevi. Proscar kullanacahkm fakat yan etkilerinden korkuyorum. Şimdi tezkereyi alır almaz ekim düşünüyorum fakat nereye ektireceğime karar veremedim. Bütçe olarak 6-7 bin bandını geçemem.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2018, 17:22:58 »
Açıklığın çok cüzi saçlarında kaliteli duruyor. Proscar tercih meselesi bence de değmez. Forumu iyice araştır hocam ekim merkezi tavsiyesi verememem. Ama forumda bulunan ekim merkezlerinin sonucları kısmında kendi saçına açıklık olarak en yakın olanları incele derim. Tâbi ters ışık ve uzaktan çekim olanları ele gerçi o zaman pek doğru sonuç göreceğin ekim yok ama...

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2018, 17:57:56 »
Saçların kaliteli, vertex kapalı, donör de iyi. Hiç uğraşma medikal tedavi ile dostum. Direk ektir, az bir greftle halledersin. 2 ay sonra kimse anlamaz bile ekimi. Muttalip keser olabilir, bütçe yetmezse şahin çelik. Az açıklık başarı getiriyor genelde.

jerpelea

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2018, 08:15:09 »
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Zaten uzun süredir saçlarım bu şekilde. 10 sene önce lisedeyken de vertex bu şekilde seyrekti arkadaşlarım derdi saçların dökülüyor diye. Hala aynı açıklıkta tepe bölge. Fakat ön kısımlar yanlardan seyreldi. Ön çizgi bozulunca taramak sıkıntı. Bende var olan saçların zayıflamaması için çeşitli vitamin destekleri kullandım. Önerilerinizi dikkate alacağım tekrar teşekkür ederim.

jerpelea

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2018, 09:37:50 »
Şahin bey ile konuştum aşağı yukarı 1500 greft ile ön çizgi yapılır fakat canlıda görmem gerek dedi. Estemylife'dan da haber bekliyorum.

İstediğim ön çizginin güzel şekilde kapanması. Araştırmam devam ediyor. Bakalım önce terhis olayım sonra karar verip ekimi tez vakitte yaptıracağım.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2018, 17:56:09 »
Şahin bey ile konuştum aşağı yukarı 1500 greft ile ön çizgi yapılır fakat canlıda görmem gerek dedi. Estemylife'dan da haber bekliyorum.

İstediğim ön çizginin güzel şekilde kapanması. Araştırmam devam ediyor. Bakalım önce terhis olayım sonra karar verip ekimi tez vakitte yaptıracağım.
Hisar hastanesinin ekimleri çok geç sonuç veriyor Şahin bey daha sağlam gibi tercihini bu yönde kullanman konusunda bir öneride bulunabilirim Mehmetçik bu arada telle fazla oynama nöbet hizmetinde telle oynamak büyük suç teşkil eder :D

Facebook Twitter Instagram