Gönderen Konu: fikir verebilirmisiniz?  (Okunma sayısı 9567 defa)

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
fikir verebilirmisiniz?
« : 31 Mart 2016, 21:18:06 »
herkese merhaba bende norvecte yasiyorum norvecli abimin sayesinde forma uye oldum saolsun kendiside cok yardimci oldu ama sizlerinde fikrini almak isterim 25 yasina gircem bu yaz kesin olarak ektirmeyi dusunuyorum 2 aydir 0.5 mg finas kullaniyorum simdilik pek faydasini gormedim kullanmaya devam ediyorum mevcut saclarim artik cok cansiz uzamiyor umarim fotoraglar yardimci olur ilk 8 fotograf yaklasik 2 ay oncesine ait saci 3 e vurup dokulmeyi daha rahat gormek istemistim

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: fikir verebilirmisiniz?
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2016, 21:19:45 »
2 ay oncesi diger fotograflar

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2016, 21:22:17 »
son 3 resim bugun cekildi

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2016, 21:25:40 »
birde sacimi islak halde yeni cektim son olarak aklimda sadece 2 doktor var koray erdogan ve zekeriya kul ben koray erdoganda israrciyim norvecli abim zekeriya kul ve erkan demirsoyda :) bu doktorlardan birine bu yaz kesin olarak yaptirmayi dusunuyorum yardimci olursaniz sevinirim sac ekiminden sonra bende sizlere yardimci olabilmek adina sitede guncel olarak fotograf paylascam insallah

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2016, 22:14:42 »
saç dökülmesi devam edecek bence ektirme geleceğinide düşünerek ten ektirmen 30 yaşında yine sıkıntı yaşarsın. En dogrusu beklemen. Bende senin yaşındayken babamın ektirdiği organizatöre ettirecektim o da eski usul parça kesilerekten. Babamın ısrarla hayır demesinden dolayı kırılmıştım ve bir zaman konuşmadım ama babam haklıymış Allah razı olsun ondan.Bu olay üzerine cok araştırdım nerede kime derken tekniklerde değişti bu formda benim konumda var ve arkadaşların bekle,bu saça ekim olur da ama sen yinede yaptırma demesinden dolayı bekliyorum bu sürede zarfında  da araştırıyorum.Yaşım 32 ve 3 sene daha bekleme süresi koydum kendime,35 yaşı bekliyecegim.Yani bu hesaba göre tam 10 yıl beklemiş olacagım

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2016, 22:18:54 »
Diyelim ki kullandigim finas 0.5 durdurdu dokulmeyi o zamanda ilaci mi birakayim tamamen dokulmesini mi bekleyim? kabul ediyorum sizlerin dedigini ama emin ellerde iyi olacaginida dusunuyorum en azindan kel gorunmeyiz benim zaten en fazla 2-3 senem var ondan sonra kelim artik dokulecek sacda kalmiycak 35 e kadar beklemek bana olmaz heralde

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 01 Nisan 2016, 00:39:43 »
bekle kardesim beklerkende bı 7 bın ero bırıktır .... koray hlc yada keser gıt sonrada ..

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Nisan 2016, 01:27:36 »
bekle kardesim beklerkende bı 7 bın ero bırıktır .... koray hlc yada keser gıt sonrada ..
birikim var o sorun degil ama koray beyin en son ekimlerinin sonuclarini bekliycem hersey olumlu olursa bu yaz yaptircam kafamdaki sacin hayri yok uzamiyor artik

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Nisan 2016, 15:29:12 »
bak bende sana ekme dedim, millete aynisini søyluyor. bekle iste.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Nisan 2016, 16:04:48 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=451.0 benim konu bu kardeş yaşım dedigim gibi 32 bekliyorum 35 e kadar nedini ise her şey ortaya cıksın dökülecek olanlar.35 yaştan sonra ise artık baya yavaşlıyor dökülme

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Nisan 2016, 16:11:43 »
Eğer saç ektiriceksen öndeki o bölgeyi yok saymaları lazım yani oralarada girmeleri lazım yani sadece şakak üstlerine ekerlerse ilerleyen yıllarda o ön ortadaki saçlar dökülücektir ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkıcaktır

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Nisan 2016, 17:02:58 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=451.0 benim konu bu kardeş yaşım dedigim gibi 32 bekliyorum 35 e kadar nedini ise her şey ortaya cıksın dökülecek olanlar.35 yaştan sonra ise artık baya yavaşlıyor dökülme
anladim hocam insallah bir an once kel kalirim o zaman ne diyim :)

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Nisan 2016, 17:03:54 »
Eğer saç ektiriceksen öndeki o bölgeyi yok saymaları lazım yani oralarada girmeleri lazım yani sadece şakak üstlerine ekerlerse ilerleyen yıllarda o ön ortadaki saçlar dökülücektir ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkıcaktır
finasteridin sonuclarina guvenerekten ekime kalkisacaktim bu yuzden dokulme 6 ay sonra durursa ekim uygun olur diye dusunmustum

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 01 Nisan 2016, 17:04:45 »
bak bende sana ekme dedim, millete aynisini søyluyor. bekle iste.
belki git yaptir diyen cikar abi :D

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 05 Nisan 2016, 12:49:32 »
ben kesinlikle tavsiye etmem finasterid ya da minoxil gibi ilaçları

Facebook Twitter Instagram