Gönderen Konu: Çok kararsızım, acil yardım.  (Okunma sayısı 1158 defa)

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Çok kararsızım, acil yardım.
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2018, 19:40:18 »
kardes seni iyi anliyorum cünkü benim kafada ayni böyleydi. Kafayi nerdeyse yiyecektim. Iyi ekim yerleri sana simdi ekim olmaz dediler dandik yerlerde hemen gel 2000 ekelim.

biraz beklemen lazim toppik kullan. bu ama kendi fikrim

relax57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2018, 19:44:20 »
ektirme saç ekimi pişmanlıktır bırak doğal haliyle kalsın yaptıran biri olarak söylüyorum umduğumu maalesef alamadım yaşım 28 hiç bir şey doğal halini tutmuyor yönler falan vesaire acısı beklemesi bir dünya cabası açıkcası yaptırma yaptırınca daha çok pişman oluyor insan

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2018, 19:52:17 »
ektirme saç ekimi pişmanlıktır bırak doğal haliyle kalsın yaptıran biri olarak söylüyorum umduğumu maalesef alamadım yaşım 28 hiç bir şey doğal halini tutmuyor yönler falan vesaire acısı beklemesi bir dünya cabası açıkcası yaptırma yaptırınca daha çok pişman oluyor insan
Sen umduğunu alamadın diye insanları yanlış yönlendirme bu forumda saç ektirip şu an yele gibi gezen bir sürü üye var yaklaşımın çok duygusal ve yanlış !!!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2018, 00:25:37 »
Öncelikle kararsız isen henüz beklemen ve araştırma yapmaya devam etmen gerek en doğrusunu sen kendin için yaparsın saçlarım kaliteli iyi bir sonuç alman için önünde tek engel var doğru bir yere ekim yaptırman o yüzden araştır aceleye gerek yok

Global Moderator

Facebook Twitter Instagram