Gönderen Konu: Yaklaşık 4000 ön bölge 500 tepe bölgesi olarak 30 Eylül 2018 saç ekimim.  (Okunma sayısı 11238 defa)

Beko54

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkeze Merhaba,

30 Eylül 2018 pazar günü yapılan saç ekimi işlemine ait fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedim. Sizlerde ilgili fotoğrafları inceleyip görüş/önerilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim. Bu ekimi bir arkadaşım ve haftasonu bu ekim için biraraya gelen ekibi gerçekleştirdi. Hatırladığım kadarı ile verilen bilgi yaklaşık 4000 ön bölge ekimi ve 500 kök tepe bölgesi ekiminde kullanıldığıdır.

Fotoğraflar:

1.günü bandajları çıkardım, 2 gün akşamı ilk yıkama işlemini yaptım.
Rahatsızlık verici ağrı / yanma yaşamadım. Bepanthol losyon ve evocapil ekim sonrası şampuan ile arkadaşımın yönlendirmesine uygun yıkama yapıyorum hergün. Bunlara ek olarak şu anlık hiçbir takviye ilaç/vitamin kullanmıyorum.
İnşallah sağlıklı ve hayırlı bir şekilde mutlu olacağım sonuça ulaşabileceğim bir süreç olur.

Görüşleriniz ve önerileniz için şimdiden teşekkür ederim
Herkeze sağlıklı ve huzurlu günler.

Saygılarımla

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba hocam geçmiş olsun ve ekiminiz hayırlı olsun inşallah süreç hızlı ilerler ve güzel sonuç alırsınız.
Yanlış anlamayın kişisel fikrim toplamda 4500 greft olmadığı. Tepeye en fazla 200-300 ön kısmada 2500-3000 kadar ekilmiş gibi duruyor. Ama ekilenler çıkarsa saç sorununuz çözülmüş olur. İyi forumlar bol sabırlar.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Operasyonu nerede yaptırdınız yazmayı unutmuşsunuz hocam.

Beko54

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Operasyonu bir arkadaşım ve topladığı ekibi, bir klinikte gerçekleştirdi. Biraz hatır işi gibi oldu. Bu yüzden merkez adı yok. Bu arkadaşım bu sektör içinde çalışmakta fakat ekimim için çevresinden oluşturduğu ekip ile ekimimi farklı bir klinikte  gerçekleştirdi.
Bu yüzden şu anlık merkez adı iletişim vb bilgi veremiyorum.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hızlı resim uygulaması yasaktır forumda resimleri foruma yükleyiniz
Global Moderator

Beko54

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Forumda foto yükleme 4 parça ile limitlendiği için 2. mesaj mesajda geri kalan fotoğrafları paylaşıyorum.

Beko54

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekleme:
Bugün yıkama sonrası (Ekim sonrası 9.gün ve 8.yıkama)  fotoğrafları paylaşıyorum.

Yavaş yavaş saçlarıma daha rahat dokunmam gerektiği söylendi yıkama sırasında, ve nazik bir şekilde arkadan öne doğru elimi saçlarda hareket ettirdim. Parmak uçlarında sarı-transparan küçük pirinç/pütür benzeri kabuk gibi cisimler oldu. Bazılarının içinde saç kılları mevcuttur. Aşağıda 2. ve 3 fotoda elimden geldiğince net çekmeye çalıştım. Bunlar hayır mıdır şer midirler ?
Değerli fikirlerinizi paylaşabilir misiniz ?

1.fotoğraf bugün yıkama sonrası son durum içindir.

Şimdiden teşekkürler

Syg

« Son Düzenleme: 09 Ekim 2018, 13:18:28 Gönderen: Site yönetimi »

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saç tutar... hayırlı olsun

Beko54

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saç tutar... hayırlı olsun

İyi dilekleriniz için Allah razı olsun.
İnşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde tutarlar hocam.
Herkez hedeflediği saç ulaşsın hayırlısı ile temennim budur.

Beko54

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkeze merhaba,

Bugün ekim üzeriden 11. gün ve akşama 9.yıkama yapıcaz.
Fotoğraflarda görüleceği üzere kabukların içinde kıllarda geliyor ekim yapılan bölgeden.
Fotoğraflar çekilmeden 10 dk önce ön sol bölgede (bana göre kafafım ön sol bölgesi) çok ufak bir duvara çarpma/dokunma oldu, herhagibir ağrı sızı olmadı,elimi değdirince biraz kabuklardan dökülenler olduğunu hissettim sadece.
Bunun üzerine kardeşimi çağırıp kontrol ettirdim ve fotoğraf çektirdim, kardeşim kanama ya da bir hasar göremediğini söyledi. Aşağıdada bu fotoğrafları paylaşıyorum.
Sizlerde fotoğraflarıa değerli yorumlarınızı yapabilirseniz çok sevinirim.
Lütfen değerli yorum/görüşlerinizi esirgemeyin...
Simdiden  teşekkür ederim.

Syg

Beko54

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sayın arkadaşlar yorum görüşlerinizi bekliyorum merakla, paylaşabilirseniz çok sevinirim.
merak içindeyim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Problem Yok yola dewam... artık kabuk kalmasın kafanda , yıkamayı yapar iken bol masajla daha sert biçimde yaparak tamamen kabuklardan kurtul.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Aynen problem yok dökülme normal deri ve kabuğa yapışmış saç telleri

var olan saçların kalıtelı donör dekı saçlarda kalıtelı ekım de standart bır ekım bır sorun gorunmuyor içiniz rahat olsun
Global Moderator

Beko54

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İyi Geceler,

11.yıkama sonrası ön/üst bölge fotosu ve elime gelenama kökmü ya da kırılmış saç kılı mı  anlayamadığım kabuksuz saç kıllarının(ekim yapılan bölgeden) fotoğrafını ekte paylaştım.

Teşekkürler

Facebook Twitter Instagram