Gönderen Konu: Şahin Çelik vs Serdar Gökrem vs Jale Şenyurt vs Hakan Doğanay’ın Ekibi  (Okunma sayısı 5079 defa)

fazor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yaklaşık 9 yıl önce Ankara'da Gökhan Gur hocaya öne 800 tepeye 400 greft olmak üzere toplam 1200 greft Ekim yaptırdım. Ancak sonuçlarından memnun değilim. Bu son şansımı dogru kullanmak istiyorum. 36 yaşındayım. Herhangi bir destekleyici ilaç kullanmıyorum. Dökülme 24 yaş civarı başladıAnkara’da oturuyorum. Koray Hoca veya Hakan Doganay hocaya ekim yaptırmak isterdim; ancak ücretleri bütçemi aşıyor, forumda araştırmalarım sonucunda açıklık fazla olduğu ve maliyetleri daha uygun olduğu için Şahin hoca, Jale ŞENYURT, Serdar Gökrem ve Hakan Doğanay’ın Ekibi arasında büyük bir kararsızlık yaşıyorum, açılan konuları takip ettiğim kadarıyla
Şahin Çelik: fiyat olarak çok makul, son dönem ağırlıklı olmak üzere memnuniyet iyi, açık alanlarda iyi gözüküyor, sakaldan ekim yapabiliyor, alım ve kanal açma  işemini kendi yapıyor, doktor değil, anestezi teknikeri, alım manuel değil, Ekimleri genellikleri 3500-4500 arası, 2. Seansı hemen yapmayı önermiyor 6-8 ay sonrası tavsiye ediyor
Serdar Gökrem: Plastik cerrah, alımı kendi yapıyor, kanal açımı ve yerleştirmeyi ekibi yapıyor, açık alanlarda iyi, Ancak sıra halinde ektiği için kısa saçta doğallık sorunları olabiliyor, alımı manuel yapıyor, diğer manuel alanlara göre fiyat gayet uygun
Jale Şenyurt : Tecrübeli, açık alanlara ekim yapıyor, sakal sırt ve göğüsten alım yapıyor ( donör sayısı artıyor)  işlemi hocanın gözetimi altında ekibi yapıyor, ekim sonrası prp yapıyor
Hakan Doğanay ekibi: forumdaki ekim sonuçları genel olarak iyi seviyede, sakaldan ekim yapıyorlar, alım manuel değil, Hakan Doğanay hocanın kendi Ekimine göre fiyatı uygun
Arkadaşlar, Anlayacağınız hepsinin güçlü ve zayıf tarafları var, bu nedenle kararsız kaldım.
 Tecrübeli ve bilgili arkadaşlar tavsiyelerde bulunursa çok sevinirim.

fazor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekim merkezi tavsiye
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2018, 18:18:44 »
İlk ekimin fotoğraflarını ekliyorum

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan doğanayın ekibi derim kardeşim ben

fazor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan doğanayın ekibi derim kardeşim ben
tesekkur ederim tavsiyen için, benim de ilk kararım Hakan Doğanay’ın ekibi idi. Ancak Ankara’da oturuyor olmam ve bahsettiğim diğer hocaların son dönemdeki açık alanlarda ekim sonuçları kafamı karıştırdı,

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eger Ankarada yaptırmak istiyorsanız şahin beyin ekimleri güzel
Ben sahsen teknik ve estetik açısından hakan hoca yı düşünüyorum ekimleri inceleyip kararınızı verirsiniz sizde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör bölgeniz sağlam kalın telli duruyor güzel bir ekimle iyi bir görüntü yakalanır sakalda degerlendirile bilir Saydıgınız yerlerin ekim konuları mevcut inceleyip karanızı kendiniz vermeniz en doğru olan hayırlısı olsun
Global Moderator

fazor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Eger Ankarada yaptırmak istiyorsanız şahin beyin ekimleri güzel
Ben sahsen teknik ve estetik açısından hakan hoca yı düşünüyorum ekimleri inceleyip kararınızı verirsiniz sizde
haklısın Sac çizgisi estetiği gerçekten iyi

fazor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölgeniz sağlam kalın telli duruyor güzel bir ekimle iyi bir görüntü yakalanır sakalda degerlendirile bilir Saydıgınız yerlerin ekim konuları mevcut inceleyip karanızı kendiniz vermeniz en doğru olan hayırlısı olsun
teşekkur ederim yorum için Hintell. Konuları inceledikçe kafam daha çok karıştı, ilk ekimden de memnun olmadığım için seçim konusunda resmen paranoyak oldum, 10 yıl önce o zamanın şartlarında Ankara’da Muttalip keser ve Gökhan gür iyi doktorlar gözüküyordu. Keser  o zamanda pahalıydı, Gökhan Gür 2009 da 600+600 2 seans olmak üzere 1200 gretfi 3500 tl ye ekmişti. Kaç yıl geçmesine rağmen iyi bir ekimci olarak kendini kanıtlayamaması ne kadar yanlış bir tercih yaptığımı gösteriyor. geçen gün 2009 yılında Koray Hoca ya yazdığım maili gördüm, mailime cevabını ekte paylaşıyorum, o zamanlarda bile ekim konusuna ne kadar profesyonel yaklaştığını anlayabiliyorsunuz. o zaman bu kadar ismi duyulmadığı için üzerinde yoğunlaşmamıştım. Koray Hoca dışında su an o güveni hissetmek gerçekten zor. Sanki mutlaka birşeyden ödün vermeniz gerekiyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Nostaji olmuş baya bu mail :)
Global Moderator

fazor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Nostaji olmuş baya bu mail :)
evet:)) keşke önceden böyle bir forum olsaydı, bir çok arkadaş bu konuda mağdur oldu.

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan hoca derim senin için yabancı forumlarda da çok güzel sonuçları mevcut

fazor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan hoca derim senin için yabancı forumlarda da çok güzel sonuçları mevcut
tesekkur ederim tavsiyen için. Ancak Hakan hocanın ücreti sac 1 Euro sakal 1,25 Euro. 4000 greft ekilirse 30000 tl civarı oluyor. Bu da bütçem için çok yüksek. Ekibi 7000-9000 tl civarı bütçem ekibine uygun.

fazor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Muayene için Şahin hoca ve Serdar Hocaya gittim, Jale hocaya ise bu hafta içi gitmeyi düşünüyorum. Serdar hoca 2 seans olacak şekilde 4000 civarı greft ekebileceğini söyledi. Kanal açma işlemini kendisinin yapıp yapamayacağını sordum. Kendisi cevap olarak ekimin en önemli aşamasının greftleri alma işlemi olduğunu, kanal açma ve yerleştirme işlemini yapanların sokaktan geçen Kişiler olmadığını, tecrübeli kişilerin yaptığını söyledi. Sonra ekim  yaptıran hastaların tarakla saçlarını taradığı videoları gösterdi.
  Şahin Hoca ise bir seansta 4000 greft ekebileceiğini, 2.seansın 6-8 ay sonra tepe ve sıkılaştırma Ekimi şeklinde yapılması gerektiğini söyledi. Daha fazla greft sayısında saç beslenemediği için saçın tutma oranının düşeceğini söyledi. Alnım geniş olduğu ve ilk Ekimin sac ciZgisinin doğal olmadığı gerekçesi ile sac çizgisin biraz aşağı çekilip çekilmeyeceğini sordum. Hoca Alın kasından aşağı ekimin uygun olmadığını, sadece ön çizgide simetri sorunu olduğunu ve bu durumu çözeceğini eğer istiyorsam orta bölgeyi çok az öne indirebileceğini söyledi.
Jale Hoca ile görüştükten sonra son kararımı vereceğim.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
tesekkur ederim tavsiyen için. Ancak Hakan hocanın ücreti sac 1 Euro sakal 1,25 Euro. 4000 greft ekilirse 30000 tl civarı oluyor. Bu da bütçem için çok yüksek. Ekibi 7000-9000 tl civarı bütçem ekibine uygun.

Hakan hocanın asistanıyla görüş derim, aklinda eger hakan hoca varsa kuru sabitlemiş diye biliyorum Türk Hastalarını yinede kendilerinden fiyat al 😀 benden duymadın , (şuan ki kur geçerli değil )

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Favori listeni jale şenyurt haricinde beğendim kardeşim şahin,serdar,hakan hoca ekibi bence üçündende sonuç alırsın ama jale şenyurt benim önceden favorilerim arasında olmasına rağmen forumda  son bir kaç konusundan sonra tamamen listemden çıkardım bence sizde çıkarın.

Facebook Twitter Instagram