Gönderen Konu: 2-3 ocak estepalace 3700 greft  (Okunma sayısı 15834 defa)

tgdm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2-3 ocak estepalace 3700 greft
« : 21 Şubat 2015, 14:53:01 »
Merhaba arkadaşlar, uzun süre düşünüp, bolca araştırma yaptıktan sonra 2-3 ocakta saç ekimi yaptırdım. Aslında pek foruma eklemeyi düşünmüyordum ama ekim yaptırdığım yerin olumsuz sonuçlarını görünce fikir almak ve ekim yaptırmayı düşünen diğer arkadaşlara yardımcı olmak açısından resimlerimi eklemeye karar verdim. Farklı açılardan resimlerimi çekmeye çalıştım. Güncellemeye devam edeceğim. Şu an ki durumumla ilgili yorum yapabilirseniz sevinirim.

tgdm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2-3 ocak estepalace 3700 greft
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2015, 14:55:53 »
Bu arada belirtmeyi unutmuşum ilk gün 2000 greft ön tarafa, ikinci gün 1700 greft kalan kısma ekildi.
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2015, 15:14:01 Gönderen: tgdm »

tgdm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2015, 14:57:42 »
Bu resimler kabuk dökümünden sonra ekim merkezi tarafından çekildi.

tgdm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2015, 15:01:32 »
devam ediyorum.

tgdm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2015, 15:07:46 »
son 3 resmi bugün çektim.

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2015, 23:30:22 »
Sitemize hoşgeldiniz ve paylaşımınız için teşekkürler...
Böyle bir paylaşıma gerçekten ihtiyaç vardı,estepalacenin şu an sitemizde iki tane başarısızlıkla sonuçlanmış ekimi var,sizin bu paylaşımınız estepalace hakkında kafamızdaki soru işaretleriyle ilgili kilidi açacak belkide,sizin ekiminizde  başarısızlıkla sonuçlanırsa ne yazıkki bundan sonra orası ile ilgili iyi düşünmemiz mümkün değil...
Saç ekiminizin sonucunun başarıyla neticelenmesini gerçekten çok isterim,estepalacede ektiren whatsapp yoluyla ekiminin gidişatını takip ettiğim bir arkadaşımız daha var,gerçekten onunda ekiminin iyi bir netice vermesi için dua ediyorum daha önce paylaşılan ekim sonuçları gerçekten can sıkıcı oldu,umarım sizlerinki öyle olmaz....
Sizin şu andaki durumunuza gelince sanki kafa derisi gereğinden çok fazla kızarık,ışıklaz nickli arkadaşımızda seboreik dermatit vardı acaba o yüzdenmi ekimi başarısız oldu diyordum ama sizin şu andaki görüntü ile onunki arasında benzerlik var,bu açıdan bakınca sanki biraz sorunlu gibi kafa derisi,aşırı kaşıntı ve kepeklenme varsa mutlaka bunlara yönelik tedavi yapılmalı,buda tabiki buna yönelik kullanacağınız şampuanlarla mümkün olacaktır,bence estepaleceye bir görünmenizde fayda olabilir....
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2015, 23:33:43 Gönderen: Reciproc »

tgdm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2015, 01:57:10 »
Hoşbulduk, yorumunuz için teşekkürler. Birçok saç ekiminde 6 aydan uzun süreli kızarıklık yaşayanlar gördüğüm için şu an sorun etmiyorum ancak bu süreyi de geçerse sorunu seboreik dermatite veya ekimin yapılış şekline bağlayabilirim. Açıkçası çok uzun süre araştırma yaptım, birçok doktorla görüştüm. Hatta birisiyle ekimi son günde iptal ettim. Estepalace'ın yaklaşımını beğendiğim , sorduğum sorulara cevap alabildiğim ve bu konuda bilgili olduklarını gördüğüm için ekimi onlara yaptırdım. Tabi arkadaşların sonuçlarını görmek ben de soru işareti yarattı. Daha yorum yapmak için erken olsa da dipten gelen saçlar görebiliyorum ama kendi saçım mı ekilen saç mı anlayamıyorum. 6. ayda az çok sonuç kendini belli eder diye düşünüyorum. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Umarım herkes istediği sonucu alır.

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2015, 22:21:22 »
Yani şimdi telaş etmeyin kuruntu yapıyoruz belkide diyeceğim ama fotolara tekrar tekrar bakıyorum durum hiçte öyle değil,şu ilhan serdaroğlunun nekroz olayı gibi bu estepalacede saç ektirenlerdede seboreik dermatite benzer bir görüntü oluşuyor kafada,nedenini anlamadım ama ilk koyduğunuz ekimden sonraki fotolardan başlayarak bütün fotolarda var. Kızarık kafa derisi bizim istediğimiz bir şey ve sizin dediğinizde 6 ay sürebiliyor ama sizin durum biraz farklı,ekimden hemen sonra morumsu kızarık bir görüntü var son fotolarınızdada kafa derisi hem çok kızarık hem çok yağlı hemde aşırı sivilcelenmeler var,her ne kadar seboreik dermatit ekim olan saça zarar vermez deselerde ben buna inanmıyorum,bir defa normal saç bırakmaz kafada bu hastalık ekim olanı düşünemiyorum,tabi hafif detmatit vakalarından bahsetmiyorum...
İşin gerçeği seboreik dermatit değilde ekimle ilgili bir ayrıntıdan dolayı bütün bunların olduğuna inanıyorum ama nasıl bir yöntemdirki seboreik dermatit benzeri bir şeye yol açıyor doğrusu hiç anlamadım ,siz genede seboreik dermatite yönelik kortizon içermeyen bir şampuana başlayın mutlaka,geç kalmayınız daha fazla....
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2015, 22:27:32 Gönderen: Reciproc »

tgdm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2015, 23:13:03 »
Dediğiniz gibi belki de ekim merkeziyle ilgili bir durum. Açıkçası sonucu görmeden ben de bir şey diyemiyorum. İskilaz ve razieldeki kızarıklık benim de dikkatimi çekti. Kafa derim ekim öncesinde de yağlıydı ve çok hafifte olsa seboreik dermatit vardı bu yüzden bir kontrole gitmekte fayda var, haklısınız. Ama şunu belirtmem lazım, kafam resimlerde daha kırmızı çıkıyor. Belki yoğun ışık altında ve fotoğraf makinesiyle resim çektiğim için bu şekilde çıkıyor. Durumumu en net şekilde yansıtacak şekilde resimlerimi koymaya çalışıyorum. Mevcut saçlarım çok kuvvetli değildi o yüzden travma sonrası birçoğunun çıkmama ihtimalini göze almıştım. Yine de bu saçların hala çıkma ihtimali var, çoğu doktor 6 ay sürebileceğini söylüyor umarım benim de bu süreç içinde çıkar. Ben ekim sonrası gerekli özeni gösterdiğimi düşünüyorum bundan sonrasını yapılan ekimin kalitesi belli edecek.

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Şubat 2015, 15:55:18 »
Reci abi hatırlarsan benim kafada ekiöden sonra kızarıktı sence bundan dolayı saçalr seyrekçıkmıs olabilirmi? Ben haftada 3 gün konozol kullanıyordum o biraz bastırmıstı birde bende son 15 gündüe ciddi bir saç artısı oldu önlerde bu minyatür minoksla cıkan saçlarmı saç mı cıkıyor anlamadım bi kısmı sakal gibi sert küçük ve belli oluyor(sanırım yeni cıkan) digerleride minyatür siyahlasan tüyden kıla döner gibi saçlar bunun yanı sıra saç çizgimin altındaki kıllar bile biraz uzayıp kallınlasıyor sence 6 ay sonrası bu mümkünmü? İstersen bu mesajımı taşı benim bölümü 6 ay ı gecti kızarıklık cok az bişekilde bagzı yerlerde hala var ama 3 ay önceye göre kıyaslanamaz derecede azaldı tabi

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 24 Şubat 2015, 01:05:16 »
Şu sıra saçlarında önemli değişikler olması lazım çünkü altıncı aydan yedinci aya geçişte nedense çok büyük değişiklik oluyor,bu sadece sende değil herkeste böyle oluyor,saçın ekimden sonra iki defa pik yaptığı dönemler oluyor ,birincisi dördüncü ayın sonunda ikincisi bu altıncı ayın bitiminde ... Bence şu an o yeni gördüklerin çoklu greftlerin yeni uzayan yan dallarıdır,onlar tamda bu zamanda uzuyorlar...
Tgdm dediğin doğru olabilir,bazı fotolar kafayı olduğundan çok daha kızarık gösterebiliyor belki sendede öyle olmuştur ama şampuan olayını ihmal etme ,o konuda bir fikrin yoksa burdanda yardımcı olmaya çalışırız,bu konuda çok geç kalma,umarım şu önümüzdeki bir ay görüntün çok değişir çünkü tam zamanı artık ,devam fotolarını merakla bekliyor olacağız.....

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Şubat 2015, 01:43:29 »
6.ayda ekim alanına minoks artık zarar vermez sanırım cok sürüyorum bazen

serkan1299

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Kasım 2015, 15:34:34 »
dostum son süreç nedir

burakhoca

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Mart 2017, 22:39:24 »
merhaba arkadaşlar ;
bugün benim estepalace  de ekimimin 6. ayı şakak bölgelerine 3000 greft ekildi. suan ekildiği dahi belli olmuyor. Tabiki sık bir ekim olması ve benim takıntılı yapım sebebi ile halen beklentim çok,zaten bildiğniz üzre 6. dan sonra sıklaşma artıyor...şakak üçgeni olarak ifade edilen yan bölgelerede aşağı doğru açı verilerek ekim yapıldı buraların yapılmasındaki ısrarım görüntünün daha doğal olması içindi..ekim sürecinden önce uzun süre arastırma yaptım.bu bölgeye çogu saç ekim merkezi ekim yapamayacağını belirtmişti..mağduriyet yaşadığını bidiren arkadaşlar estepalace ekim merkezi ile tekrar irtibat kurdumu? olumsuz bir yanıtmı aldı? bunlarıda bildirseler daha doğru olur diye düşünüyorum...Zira biz müşteriyiz onlarda işletmeci ,ne insanların mağdur olması doğru olur ..nede sağlık merkezlerinin..ben uygun fiyata yaptırdım ayrıca ücretsiz prp de yaptılar.1Sürecin tamamlanacağı 1 yıl bitiminde bir yetersizlik olduğunda ücretsiz olarak düzeltmede yapılabileceğini bildirdiler...Yakında resim yükleyeceğim Herkese saygılar.

burakhoca

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Mart 2017, 10:47:31 »
6.ay

Facebook Twitter Instagram