Gönderen Konu: Arkadaşımın ekim sonrası 3200 greft (23.03.2016)  (Okunma sayısı 23084 defa)

hsn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşımın 7. günü  .  İkimiz  birlikte  kalkıştık  bu işe  fakat  ,  O benden daha  cesaretli  çıktı. Benim  açıklığım  ona  göre  biraz  daha  fazla.

Ben onun sonuclarını  bekliyorum .  İnşallah  iyi  gider  herşey  , bende  cesaretlenip  ektiririm .  Bana  watsaptan  yolladığı resimleri  sizlerle  paylaşmak istedim.  Sizce  7  .   gün için nasıl  arkadaşlar.  3200  greft  saç  ekildi.    Greft sayısı  doğrumu  ?

Son resim 7.  gün .  Sizce iyileşme  nasıl  arkadaşlar ?

Not: Ekim tarihini yazdım başlığa...

xhalukx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşımın ekim sonrası 3200 greft
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2016, 13:03:09 »
Bende ekim yaptırınca  ön kısmın bu  şekilde  olmasını  istiyorum .   Biraz  zikzaklar  az  olabilir :).   

Çok iyi  anlamam  fakat  2800  greft  ekilmiş  gibi.  Burda  bu  işten  daha  iyi  anlayan  arkadaşlar  var...  Onlar  daha  güzel  yorum yapabilir.

hsn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2016, 19:47:11 »
Merhaba  Haluk  hocam,

2800  greft  çok  az  değilmi .  Umarım  dediğiniz  gibi  değildir.... Arkadaşımın  3200 kök yerine  ,  2800  ekildiğini  duyarsa      çok  canı  sıkılır...
« Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 11:38:23 Gönderen: hsn »

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2016, 05:05:34 »
Tahmin yürütülmüş sadece kesin bir rakam yok..sayma imkanınız varsa sayabilirsiniz..

Ekim nerede yapıldı?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

xhalukx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2016, 09:34:53 »
Kesinlikle  tahmin  yürüttüm  hocam. 

Ben henüz   daha  saç  ekimi yaptırmadım.  Geçen sene araştırdım vaz geçtim .   Bu  yıl  bahar  geliyor ,  yine  depreşti  saç  ektirme  duyguları.    Umarım  arkadaşınızın  saçları  istediği  gibi olur....

hsn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2016, 12:00:50 »
9.  GÜN ...

Sizce  süreç  normal  mi  arkadaşlar?   

Ense  görüntüsü  8.  günden.

İron-Maiden  hocam  ekim  doktor tarafından  yapılmadı.  Doktora  yaptıralım  dedim  . Maalesef  arkadaşın maddi  durumları  el vermedi.  Arkadaşa  sorayım ekim yapılan yeri  sonrasında kabul ederse  burada  yazarım....
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2016, 15:00:59 Gönderen: hsn »

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 31 Mart 2016, 20:07:21 »
Merhaba  Haluk  hocam,

2800  greft  çok  az  değilmi .  Umarım  dediğiniz  gibi  değildir.... Arkadaşımın  3200 kök yerine  ,  2800  ekildiğini  duyarsa      çok  canı  sıkılır...
hocam doktor bile olmayan birine guvenip  ekim yaptirmak canini sıkmiyor bumu sıkacak ...

hsn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2016, 10:16:02 »
Merhaba  Haluk  hocam,

hocam doktor bile olmayan birine guvenip  ekim yaptirmak canini sıkmiyor bumu sıkacak ...

Onur  hocam  sizinkini  kim yaptı .  Kaç  liraya  mal  oldu ? Ekim sonrası  ilaç  kulandınız  mı ? Şu  an  durum nasıl  ? 

hsn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2016, 10:19:20 »
12.  GÜN

Arkadaşa  kabukları  dökmek için losyon sürünce  hafif masaj yap  dedim . Hatta  arasıra  elinle  su ile  ıslatıp da  yapabilirsin dedim.  fakat  ekim yapılan yer  15.  günü  bekleyip  beni arayın demiş.  O  zaman  konuşacağım sizinle demiş.

Sizce  12. güne  göre  durum nasıl  arkadaşlar...

xhalukx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Nisan 2016, 17:51:06 »
[/quote]

Onur  kardeşim ,

Bende  şunu  anlamıyorum zaten  Plastik  cerrahın saç  ekimi yaptığı yer  çok  az.   Ve  8-  9  saat  bi  plastik cerrahin  ekim yaptığı  çok nadirdir.  Onlarda  30 0000 tl     den  aşağı yapmıyor . 

Siz  hangi  plastik  cerraha  yaptırdınız ?   Ne  kadar  para  aldı  merak ettim  hocam ?   Bende   bir  ekip  buldum  bu işi  15   yıldır  ekim yapıyormuş.  Oraya  yaptırmayı  düşünüyorum .  Plastik  cerrah  da ,  var  yaptıracağım yerde  .  Sadece  operasyon öncesi  ve  arada   uğraya  bilirim  dedi...

hsn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 07 Nisan 2016, 17:15:16 »
Arkadaşımın  saçının  16.  Günü

Sizce  nasıl  arkadaşlar...

hsn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 13 Nisan 2016, 21:56:39 »
21. gün .

Sizce nasıl arkadaşlar.

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 13 Nisan 2016, 22:42:43 »
Simdilik güzel gorukuyor.ama en önemlizi sok dökulmeden sonra cikislar en pis insanin en pisman oldu günler simdi basliyor.bende senin gibi sacektirmeyi ben cikardim benim üzerime 6 kisi ektirdi en sonunda banada zorla ektirdiler .sende ektir bir an önce kurtul

hsn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Nisan 2016, 23:45:37 »
Enes  hocam,   aslında  bende  ektirmeyi istiyorum  fakat görüntü  kötü  olursa diye korkuyorum.   işten  çok  fazla  izin  alamam .   Şöyle  bir haftada  iyileşse  ne  güzel olurdu  :)  Birde arkadaşımın  sonuçlarını  bekliyorum .  Umarım  iyi olur  ona  göre  bende  artık kurtulurum ... 

Enes1980

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Nisan 2016, 00:47:03 »
Zaten kötu görunum 1-12 gün arasi ondan sonra 1 ay kadar normal gözuküyor 1ayla 3 aya kadar sok dökulme bitiyor cok kötu gorunum olusuyor ,insanlar biraz tuhaf tuhaf bakiyor ama ne yapacaksin.bende herseyden cok rahatsiz olan biriyim.Herseye acik olacaksin ben is yerine dedim ben sac ektirmeye gidiyorum .bana diyenler manyakmisin napacan sac olsa ne olur olmasa ne olur,sifira vur kafanani gitzin diyenler.Suan benim sac cikisimi benden cok takip ediyorlar manyakmisin diyenlerde yaptirmak istiyor simdi.

Facebook Twitter Instagram