Gönderen Konu: 25.03.2016 Erkan Vural 4500 Greft  (Okunma sayısı 38093 defa)

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 25.03.2016 Erkan Vural 4500 Greft
« Yanıtla #30 : 10 Nisan 2016, 16:05:10 »
Arkadaslar. Bugun 16. Gun sac cizgi durumum nasil sizce birde farkederseniz alnimda sac telleri var elimi islatip surdegumde sacima elime yaklasik 10 15. Sac teli geliyo4 suan icin gidisat normal mi som dokulme bu mu oluyor 😀

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 10 Nisan 2016, 16:27:28 »
greftlerin cogu coklu. bu cok iyi.

evet sok dökülme dedikleri bu oluyo. yakinda cogu gidicek ama telasa gerek yok.

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 10 Nisan 2016, 17:29:06 »
greftlerin cogu coklu. bu cok iyi.

evet sok dökülme dedikleri bu oluyo. yakinda cogu gidicek ama telasa gerek yok.
Eyw nizz kardesim cok az sayida tekli goruyorum bende bu beni mutlu ediyor ins iyi olur cikarlar solgar biotin kullaniyorum gunluk faydasi olurmu bilmem birde en cok 2 doktor yari yari ekti onu merak ediyorum ins sikinti olmaz  :)

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 20 Nisan 2016, 16:22:47 »
26. Gun sok dokulme cok fazla saclar kiriliyor el aliskanligi yaptim durmadan sacima atiryorum elimi coguda elimde kaliyor

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 20 Nisan 2016, 16:30:58 »
saç çizginizin iyi ya da kötü olduğunu saç çıkış yönlerinizi bilemediğimiz için pek yorum yapamıyorum yani doktorunuz nasıl bir yön ve şekil planladı malum her saç şekil ve yönü her çizgi ile uyumlu olmayabiliyor ama eminim doktorunuz bunu planlayarak oluşturmuştur çizgiyi siz sormadınız mı ekimden önce saçlarım ne tarafa doğru yatıcak dik mi olucak v.s diye
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2016, 16:33:24 Gönderen: alice »

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 21 Nisan 2016, 00:04:50 »
saç çizginizin iyi ya da kötü olduğunu saç çıkış yönlerinizi bilemediğimiz için pek yorum yapamıyorum yani doktorunuz nasıl bir yön ve şekil planladı malum her saç şekil ve yönü her çizgi ile uyumlu olmayabiliyor ama eminim doktorunuz bunu planlayarak oluşturmuştur çizgiyi siz sormadınız mı ekimden önce saçlarım ne tarafa doğru yatıcak dik mi olucak v.s diye
Evet sordum hocam soyledim de kendisi bana rahat olmami uzadiginda istedigim gibi tarayabilecegimi ayarlamayi yapacagini soyledi ben dikiyorum dedim.
 Lakin sizin bu sozleriniz kafama takildi farkli tarafa ciksa sac duzelmiyormu fön ile nasil bisey bu 😮

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 21 Nisan 2016, 13:36:01 »
Evet sordum hocam soyledim de kendisi bana rahat olmami uzadiginda istedigim gibi tarayabilecegimi ayarlamayi yapacagini soyledi ben dikiyorum dedim.
 Lakin sizin bu sozleriniz kafama takildi farkli tarafa ciksa sac duzelmiyormu fön ile nasil bisey bu 😮

hocam saçlar bir çok ekimcinin yaptığı gibi düz öne doğru ekilirse fön v.s ile istenen yöne taranabilir diye tahmin ediyorum ama sabah kalktığınızda yine öne doğru yatmış olucaktır

belki de doktorunuz bir tarafa doğru yön ya da şekil vermiştir

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 23 Nisan 2016, 23:24:25 »
Arkadaslar bugun 29. Gun bitiyor sacimda bisey dikkatimi cekti bosluklar var sac teli yok kök gibi belirtiler de yok kafaya taktim daha once bir kullanicada boyle birsey gormustum cikmiyordu bosluktan acaba bu bosluklardan sac cikmayacakmi ????Yerler anlasilsin diye 20 . gun resimde yukluyorum son foto 5 gun onceki fotograf motosiklet icin kask takiyorum bundanmi acaba?? Dr skinti olmaz demisti onceden yorumlarinizi bekliyorum..

draym

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 25 Nisan 2016, 20:56:29 »
benm de bugun 11. ci gunum kabuklarin dokulesi pek yok..deriden kabuklar ayrilmis fakat saclara simsiki baglanmis durumdalar ne yapicagimi bilmiyorum :)

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 26 Nisan 2016, 11:29:57 »
benm de bugun 11. ci gunum kabuklarin dokulesi pek yok..deriden kabuklar ayrilmis fakat saclara simsiki baglanmis durumdalar ne yapicagimi bilmiyorum :)
1 2 sayfa oncesini okuduysan yapman gereken cesaret ben cogunu 1 gunde cikarttim sende öle yap korkma. Aksi taktirde zarari oldugunu okumustum

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 06 Mayıs 2016, 17:51:45 »
Arkadaslar 41. Gun fotograflari kirilip dokulmeyen uzamayam oldugu gibi kalan saclar var bunlar ne olacak ileride gelisme gosterirmi yorumlarinizi bekliyorum

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 23 Mayıs 2016, 11:24:03 »
bende erkan vurala ektırdım.senın gıbı benım kafanında bazı yerlerınde boş yerler vardı kabuklar dokulurken yada kabuk döküldükten sonra.ayrıca ekımden sonrakı gunlerde baktığımda benım kafanın bazı yerlerınde boş kanal ızlerı vardı.ekılen yerlerın arasında cizik seklınde boş kanal ama içinde saç yok.çok endıselendım ama elımden bişey gelmedı.acaba ekımden ertesı gün yanı 1. gün klınıkte kafamı yıkadılar.o esnada bazı kökler yerınden çıktıda o boş kanallar ondanmı oldu diye endıselendım.enayi gibi 1. gün ordakı gorevlı doktora yıkattım kafayı.halbukı 3 gün yıkamamak gereklıymıs.şu an 75 gün filan oldu.ön tarafta alın tarafımdan sacın başladığı yerde 1 saçın altı 3 4 gundur şiş.sıvılcemı dıye defalarca kez deldım sıktım ama sıvılce degılmıs.endıselendım.ayrıca bazen ekılen yerlerde sivilceler oluyor patlatıyorum hepsını

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 24 Mayıs 2016, 15:18:53 »
bende erkan vurala ektırdım.senın gıbı benım kafanında bazı yerlerınde boş yerler vardı kabuklar dokulurken yada kabuk döküldükten sonra.ayrıca ekımden sonrakı gunlerde baktığımda benım kafanın bazı yerlerınde boş kanal ızlerı vardı.ekılen yerlerın arasında cizik seklınde boş kanal ama içinde saç yok.çok endıselendım ama elımden bişey gelmedı.acaba ekımden ertesı gün yanı 1. gün klınıkte kafamı yıkadılar.o esnada bazı kökler yerınden çıktıda o boş kanallar ondanmı oldu diye endıselendım.enayi gibi 1. gün ordakı gorevlı doktora yıkattım kafayı.halbukı 3 gün yıkamamak gereklıymıs.şu an 75 gün filan oldu.ön tarafta alın tarafımdan sacın başladığı yerde 1 saçın altı 3 4 gundur şiş.sıvılcemı dıye defalarca kez deldım sıktım ama sıvılce degılmıs.endıselendım.ayrıca bazen ekılen yerlerde sivilceler oluyor patlatıyorum hepsını

Benim endise 30. Gunden sonra oldu saclar bazi yerde kirilip dokuldu bazi yerlerde kaldi durumu sordum gayet normal oldugunu soyledi hoca .
 Sen hata yapmissin ancak ins bisey olmamistir suan sabir diyip beklemekten baska caremiz yok suan ki durumumun resmini atacagim uzayan ekim saclarim var eski saclarim da kayip yok gibi ama hala zayif biotin kullaniyorum ama etkisi varmi bilmiyorum baskada ne kullansam bu zayiflik icin bilemedim
Sag ve sol sakak tamamen bostu benim suan biseyler var sevindirici ama bosluklarda belli hala tedirginim ins birsey olmaz 59. Gun fotograflari flasli

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 24 Mayıs 2016, 15:22:01 »
Alt fotograf 5 gun oncesi yAnlislik olmasin :)

yigido_

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 08 Haziran 2016, 14:26:54 »
Arkadaslar 74. Gün fotograflari atiyorum bana gore cok bi gelisme yok bu durum eski var olan cansiz saclarimdan dolayi fark edemedigimden midir bilmiyorum. Ancak acayip kasinma var ve ayrica bazi noktalarda kanimca iltihaplanma olustu cunku dokunamiyorum onun icin antibiyotik kullanmaya basladim bunun disinda neden iltihaplanma oldu bi bilgisi olan varmi acaba daha iyi analiz icin eski cansiz saclarimida atiyorum

Facebook Twitter Instagram