Gönderen Konu: 19.09.2018 - Zeynep Günel - Real Hair Center Şişli - 32 yaş 3600 Greft  (Okunma sayısı 10262 defa)

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
fark var önceki halinizle ama yanlardaki boşluklar var gibi.tekrar ekim düşünüyor musunuz

Düşünüyorum. Ama donör bölge çok deşilsinde istemiyorum işin açıkçası. Hani ince telli saçlar olur Ya, benim ki o saçlardan daha ince bi saç tipi. Yani ekilirken sık ekildi ama saç ince, aksilik orada. Yinede ektireceğim ikinci seans olacak. Aklımda.

kaperezza

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ne güzel insanı değiştiriyor hayırlı olsun :)

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
biotin alın artı finasterid kullanırsanız saçlar hacimlenir.hani fin olmaz derseniz biotin düşük dozda gene hacim verir biraz.

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ne güzel insanı değiştiriyor hayırlı olsun :)

Aynen katılıyorum  :)

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
biotin alın artı finasterid kullanırsanız saçlar hacimlenir.hani fin olmaz derseniz biotin düşük dozda gene hacim verir biraz.

Xpecia kullanmayı bırakmıştım 4-5 aydır. Yeniden  başlayacağım. Tavsiye için teşekkürler.  :)

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Selam arkadaşlar yeniden. 1 yıl 7 ay 5 gün geçti saçımı ektireli. Yani tam 583 gün oldu. Genel olarak şöyle söyleyim. Ne kel hissediyorum kendimi. ne de çok saçlı. Dışardan bakanda kel görmüyor eskisi gibi. Memnun muyum? Evet. Ben alıştım Yani dert etmiyorum açıkçası artık. İkinci ekim düşünüyorum ama acele etmiyorum.

Bu arada korona nedeniyle saçımı kısa kestim. Uzunken bu kadar açık görünmüyor. Kendi varolan saçlarımın dökülmesi devam ettiği için biraz daha seyrekleşti orta kısım.

İyi forumlar iyi ramazanlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
saçlar çok kısa biraz uzatsan daha kapatıcı durabılır ama ekim olumsuz revize gerekli

planlama ön cizgi vs merkeın kendını gelıştırmesı gerek

geçmiş olsun
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2020, 20:22:09 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Saç  ekim başarısız  olmuş     geçmiş  olsun    Serkan  aygın clinic veya Esma&Serkan TETİK araştır   dhi teknik  dağa uygun olur saç  sakal  karışımı  bir ekim  uygun olur .  Proscar  ilaç  kullana bilirsiniz  ince zayıf  cansız  saçları kalınlaşir sağlık duruma gelir dhi teknik  uygun  duruma gelir 1 sene kullanın  sonra saç ekim  düşünun  ekim olduktan sonra  1 sene kullan bırak   

Dekolte_KAFA

• Jr. Member
  • **
Merhaba, bende senin ektirdiğin yerde ektirdim kardeş 130 gün oldu.

Siddhartha

• Hero Member
O on cizgi nedir hocam nasil boyle ekim yapabiliyorlar anlayamiyorum
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kısacası burası başarılı bir Ekim yapmıyor. Şunu net belirteyim. Göz boyayıp para koparmaya bağlı bi sistem üzerinden çalışan bi firma.

Ha tekrarlıyorum.

Eski kel halime göre daha iyi miyim? Evet.
Kel miyim? Hayır.
İstediğim saç yoğunluğu var mı? Hayır.

Memnuniyet derecem 10 üzerinden 6.

Söyleyeceklerim bu kadar.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben de 10 üzerinden 6 veriyorum bu ekimin hakkı bu.

hairdude

• Jr. Member
  • **
Hocam ekilen saclarin tamami ciksa daha iyi olurdu da oradan da fire olmus galiba ama onceki halinden her turlu iyi

Kel123

• Hero Member
Bence eski halin daha iyi. Bu halin yapay duruyor

Facebook Twitter Instagram