Gönderen Konu: 19.09.2018 - Zeynep Günel - Real Hair Center Şişli - 32 yaş 3600 Greft  (Okunma sayısı 10264 defa)

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş google ve instagrama istanbul saç ekimi diye yaz arat 100 tane ayrı firma çıkıyor. Ne demek bir burası var dediğimin nesi garip geldi anlamıyorum.

Ben yazdım şimdi kardeş dediğin yeri ama sadece kendi siteleri çıktı ,sen yanlış yere bakmış olmayasın.o dediğin istanbul hair center olmasın.

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba herkese. Sanırım forumda bir sorun vardı ulaşamadım. Neyse konuya geçeyim.

Bugün 18.gün kabuklar 11. Günde dökülmüştü tamamen. Kaşıntı, ağrı, acı sızı yok. Saç alınan bölge toparlıyor kendini hatta baya toparladı. Dün kuaföre gittim ense çizgimdekn kulak arkasına kadar giden alınmayan saçlarımı makasla kısalttırdım. Daha doğak bir görüntü oluştu.

Şok dökülme gibi birşey olmadı henüz. Beklemedeyim. Ama kökten olmayacak şekilde kırılma kopma gibi şeyler oluyor ara ara. Bandana kullanıyorum hala dışarı çıkarken. Söyleyeceklerim bu kadar iyi forumlar.

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah diyelim doner alan çok güzel görünüyor tahriş seyrekleşme falan hiç yok.
Ekim alanıda fena değil iyi yolda gidiyor her şey ama şok olursada bu saatten sonra canını sıkma kardeşim, dökülenler geri gelir çok sabır işi bu saç ekimi  :)

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba. 22. Gün. Ve 3 gündür şok dökülme yaşıyorum. İlk gün yoğundu ama şimdi azaldı tek tük geliyor. Bugün 3. Günü dökülmenin.

Birkaç sorum olacak, dökülen saçlar bende koparak dökülüyor. Fotoda da görebilirsiniz, hani ucunda siyah yada beyaz kök gibi birşey yok. Direk kopuyor dipten öyle dökülüyor.

Birde ya xpecia yada bandana takmama bağlı olarak diye düşünüyorm. Alnımda isilik gibi küçük kabarcıklar çıktı. Acaba xpecia içinde alerjim olan birşey mi var yada bandana alnıma değiyor diye mi?

Ama yurtdışında şantiyede kafamda bandana bere çok gezdim hiç böyle olmamıştı. Yada xpecia 10 gün kullandım 10. Günden sonra başladı bu alerjim olsa ilk kullanımdan sonra başlaması lazım değil mi? Ve acayip rahatsız ediyor beni bu görüntü.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Anlındaki şişlik neden çıktı bunu bilemem ama stres operasyon sonrası olusabılıcek normal bir durumdur diye düşünüyorum

Onun dışında dökülmen normal sorun yok
Global Moderator

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Anlındaki şişlik neden çıktı bunu bilemem ama stres operasyon sonrası olusabılıcek normal bir durumdur diye düşünüyorum

Onun dışında dökülmen normal sorun yok

Hocam bildiğim kadarıyla döküldükten sonra tüy gibi çıkıyor sertleşiyor kalınlaşıyor. Ama benimki koparak döküldü. Yani orada kök kaldı hatta çoğu yerde saçın ucu görünüyor. Kalan kırılmış ucu gözüken saçlarda dökülecek mi yoksa öyle uzayacak mı?

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba. 22. Gün. Ve 3 gündür şok dökülme yaşıyorum. İlk gün yoğundu ama şimdi azaldı tek tük geliyor. Bugün 3. Günü dökülmenin.

Birkaç sorum olacak, dökülen saçlar bende koparak dökülüyor. Fotoda da görebilirsiniz, hani ucunda siyah yada beyaz kök gibi birşey yok. Direk kopuyor dipten öyle dökülüyor.

Birde ya xpecia yada bandana takmama bağlı olarak diye düşünüyorm. Alnımda isilik gibi küçük kabarcıklar çıktı. Acaba xpecia içinde alerjim olan birşey mi var yada bandana alnıma değiyor diye mi?

Ama yurtdışında şantiyede kafamda bandana bere çok gezdim hiç böyle olmamıştı. Yada xpecia 10 gün kullandım 10. Günden sonra başladı bu alerjim olsa ilk kullanımdan sonra başlaması lazım değil mi? Ve acayip rahatsız ediyor beni bu görüntü.
Xpecia sivilce yapmış hocam günde bire düşür

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
30. Gün yarın. Fotoğrafları az önce çektim. Şok dökülme hala durmadı 9 gündür devam ediyor. İlk günler koparak dökülmüştü, 4-5 gündür kökten dökülüyor. Saç diplerim kırmızı. Koparak dökülenleri fotodan görürsünüz. Onlar öyle uzar mı yoksa onlarda uzayınca dökülecek mi bilmiyorum.

Şu an tek isteğim ekilenlerin görünüş açısından kötü olmaması için hepsinin dökülmesi. Ve kendi eski saçlarıımın uzaması. (ekim bölgesinde ki kendi saçlarımda uzamıyorok yavaş uzuyor yada farketmiyorum. ) 1 aydır kelim. Bu görüntü beni rahatsız ediyor.

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar 42. Gün. Donör bölgeden rahatsızım. Çok mu belli bilmiyorum. 42. Gün için normal mi bu :(( gerçekten moralim bozuldu. Ve üstlerde kendi saçlarım uzamıyor az çıkıyor. Noluyor süreç normal mi arkadaşlar bir bakar mısınız lütfen :((

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Merak etme toparlar donör bölgesi bunların hepsi bir süreç bir anda olmuyor sabırla beklemelısın kardeşim
Global Moderator

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör şu an normal görünüyor, can sıkacak bir şey yok, kaldı ki daha da toparlar donör. Süreç normal ilerliyor, çıkışlar için çok erken. Canını sıkma, inşallah dilediğin gibi olur saçların.

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Şunu sormak istiyorum, yani toparlaması demek uzayınca uzayan saçların boşlukları kaPatması demek mi?

Kısa kestirmemem laızm o halde saçımı hiç

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gecmis olsun...
ZIGZAG in sonucunu görmek istiyom... sonuna kadar fotolari paylas.....

Gladius

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
58. Gündeyim. Şok dökülme baya süre önce durdu. Eski mesajlarımdan bakabilirsiniz. Donör bölge kaşıntılarım devam ediyor. Saç çıkışları henüz başlamadı ama kafam kaşınıyor. Belkide başladı o küçük saçlar çıkan saçlar ama sanmıyorum. Sivilcelenme sadece donör bölgede mevcut.

10. günden itibaren sadece Xpecia kullanıyorum günde 2 tablet. 1 kutu bitti diğerine geçtim. Ve saç dökülmesi karşıtı şampuan kullanıyorum.

Şu an için sorun yok gibi. Bakıcaz zaman neler gösterecek.

Facebook Twitter Instagram