Gönderen Konu: Verteks saç ekimi önerisi  (Okunma sayısı 9955 defa)

jetu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Verteks saç ekimi önerisi
« Yanıtla #46 : 16 Haziran 2020, 00:28:28 »
Başka açılardan da bakın istedim. Donör ne kadar anlaşılır bilmiyorum ama yorumlarsanız sevinirim.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #47 : 16 Haziran 2020, 00:30:54 »
Donör çok belli olmuyor, aynadan bir yansımada belli oluyor sadece. Net yorum yapamıyorum maalesef.

jetu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 16 Haziran 2020, 00:31:06 »
Donör paylaşır mısın ? 3. Ekimimi vertexe yaptırmış biri olarak bakmak istiyorum.

Merhaba az önce paylaştığım fotolardan 4. Fotoda donör gözüküyor aynadan biraz..

kenanmed

• Full Member
« Yanıtla #49 : 16 Haziran 2020, 00:31:48 »
hocam simülasyon bence çok etkili olur senin yerinde olsam cidden 3. ekimle uğraşmazdım

jetu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 16 Haziran 2020, 00:37:45 »
Donör çok belli olmuyor, aynadan bir yansımada belli oluyor sadece. Net yorum yapamıyorum maalesef.

Hocam evde tek başıma olduğum için ve bu işlerden pek anlamadığım için ayna yansımasıyla donörü çekmeye çalışıyorum. :) bu arada aynı durumdayız sanırım senin sonuçlarını görmek isterim var mı sitede ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #51 : 16 Haziran 2020, 00:38:20 »
Saç simülasyonu ingiltere  amarika   çok iyi yapılıyor  türkiye bu işin ehli göremedim   gören varsa  yazsın

jetu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 16 Haziran 2020, 00:40:44 »
hocam simülasyon bence çok etkili olur senin yerinde olsam cidden 3. ekimle uğraşmazdım

Kenanmed evet simülasyonu iyi bir araştırmak istiyorum. Geçen sene 2. Ekimi yaptırdım. İnan bıktım artık o süreci çekmek zor geliyor. Ama daha garanti bir çözüm ekim işi.

kenanmed

• Full Member
« Yanıtla #53 : 16 Haziran 2020, 00:41:34 »
Saç simülasyonu ingiltere  amarika   çok iyi yapılıyor  türkiye bu işin ehli göremedim   gören varsa  yazsın

evet ben de aynı fikirdeyim ama hlc gibi bilindik merkezlerde yapılıyor galiba ama gerçekten ben de bilgi sahibi değilim

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #54 : 16 Haziran 2020, 00:45:03 »
Hocam evde tek başıma olduğum için ve bu işlerden pek anlamadığım için ayna yansımasıyla donörü çekmeye çalışıyorum. :) bu arada aynı durumdayız sanırım senin sonuçlarını görmek isterim var mı sitede ?

Donör 3. ekim için fazlasıyla yeterli. O konuda hiç çekincen olmasın. Ama ön ve orta bölge ekimlerinde ortalama kalitede merkezler bile genellikle başarılı olurken vertex ekimlerinde başarıyı yakalamak için çok iyi yerlere yaptırmak gerekiyor. Senin yerinde olsam iki seçenekten birini yapardım.

1- Vertex konusunda kendisini kanıtlamış bir merkeze ektirirdim.
2- Vertex bölgesi çok da boş olmadığı için saç similasyonunu denerdim.

jetu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 16 Haziran 2020, 00:47:05 »
Donör 3. ekim için fazlasıyla yeterli. O konuda hiç çekincen olmasın. Ama ön ve orta bölge ekimlerinde ortalama kalitede merkezler bile genellikle başarılı olurken vertex ekimlerinde başarıyı yakalamak için çok iyi yerlere yaptırmak gerekiyor. Senin yerinde olsam iki seçenekten birini yapardım.

1- Vertex konusunda kendisini kanıtlamış bir merkeze ektirirdim.
2- Vertex bölgesi çok da boş olmadığı için saç similasyonunu denerdim.

Teşekkür ederim. evet ikisinden birini seçmem lazım.

kenanmed

• Full Member
« Yanıtla #56 : 16 Haziran 2020, 00:51:43 »
başkan eğer kullandıkları boya falan güvenilir kaliteliyse bence saç simülasyonu heleki açıklığın çok değilken hiç sırıtmaz bence sen bi araştır hatta bizi de bilgilendir bu konuda , simülasyon mevzusu baya bilinmeyenlerle dolu bi olay aslında geliştirilse çok çok iyi olucak ekime büyük bir destek bence.

jetu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 16 Haziran 2020, 00:54:43 »
başkan eğer kullandıkları boya falan güvenilir kaliteliyse bence saç simülasyonu heleki açıklığın çok değilken hiç sırıtmaz bence sen bi araştır hatta bizi de bilgilendir bu konuda , simülasyon mevzusu baya bilinmeyenlerle dolu bi olay aslında geliştirilse çok çok iyi olucak ekime büyük bir destek bence.

Evet Kenanmed bana da kardeşim önerdi. Bana deneme tahtası ol diyorsun yani  :D

kenanmed

• Full Member
« Yanıtla #58 : 16 Haziran 2020, 01:57:07 »
ol brom niye ol biliyor musun o kafayı hafif boyasalar derdin kalmayacak biliyorum açıklık cidden küçük çünkü yani kötü bir sonuç alma olasılığın egzama dermatit falan olmadıkça yok eşek şansına bunlar olabiir o kadar :D

jetu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 16 Haziran 2020, 02:01:40 »
ol brom niye ol biliyor musun o kafayı hafif boyasalar derdin kalmayacak biliyorum açıklık cidden küçük çünkü yani kötü bir sonuç alma olasılığın egzama dermatit falan olmadıkça yok eşek şansına bunlar olabiir o kadar :D

;D

Facebook Twitter Instagram