Gönderen Konu: Dr. Kaan Pekiner 2312 greft Manuel Fue (saç+sakal+göğüs) 17-18 eylül 2018-VERTEX  (Okunma sayısı 33399 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun tekrar umarım sonuç güzel olur operasyon fotolarına bakılırsa alan fazla destek olarak alınan gögüs ve sakal kıllarıda umarım işe yarar

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun tekrar umarım sonuç güzel olur operasyon fotolarına bakılırsa alan fazla destek olarak alınan gögüs ve sakal kıllarıda umarım işe yarar

Evet hocam alan geniş bu yüzden iki ekime karar verdik. İkinci ekim için de aynı planlama uygulanacak.

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin 2. Günü göğüs

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin 2. Günü sakal

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok merak ettiğim ekimlerden biri. Bu forumda daha önce bir çok dönor alanından alınan paylaşım yapıldı mı bilmiyorum.
Göğüs tüyleriniz için doktor ne dedi kardeşim? İnce veya kalınlık detayları...

Ayrıca göğüsten kaç Greft alındı?

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. Bu ekimi merakla takip ediyor olacağım umarım düzenli paylaşım yaparsınız.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, hangi şehirde yapılıyor ekim? Ya da ben mi göremedim?

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. Bu ekimi merakla takip ediyor olacağım umarım düzenli paylaşım yaparsınız.

Teşekkür ederim
Düzenli paylaşım yapacağım inşallah

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, hangi şehirde yapılıyor ekim? Ya da ben mi göremedim?

Merhaba, ekim Ankara’da

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam göğüs kılını 1 sene kesmesen yine saç seviyesine gelmeyecek 4 cm olsa sonra dökülür. Ama saçı uzun tutmayacaksanız  kullanışlı olabilir

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam göğüs kılını 1 sene kesmesen yine saç seviyesine gelmeyecek 4 cm olsa sonra dökülür. Ama saçı uzun tutmayacaksanız  kullanışlı olabilir

Geri gelmek şartıyla dökülelebilir :)
200 greft kadar var zaten şimdilik değil de ilerde kısa tutmayı düşünüyorum

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sakıncası yoksa ne kadar ödediğinizi söyleyebilir misiniz ? İsterseniz özelden de yazabilirsiniz.

Okan29

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin hayırlı olsun biryerde kaş ekimleri için donörden ekilen saçlar kaş bölgesinde belli bir süre sonra kaşlarla aynı miktarda uzadığından bahsetmişti.burada da göğüsden alınan kökler acaba bölgeye uyum sağlayıp diğer saçlarla göğüste olduğundan daha fazla uzayabilir mi bununla ilgili sonuçlar var acaba

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin hayırlı olsun biryerde kaş ekimleri için donörden ekilen saçlar kaş bölgesinde belli bir süre sonra kaşlarla aynı miktarda uzadığından bahsetmişti.burada da göğüsden alınan kökler acaba bölgeye uyum sağlayıp diğer saçlarla göğüste olduğundan daha fazla uzayabilir mi bununla ilgili sonuçlar var acaba
kök nerden alınırsa alındın ekildiği bölgenin formunu alıyor.

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sakıncası yoksa ne kadar ödediğinizi söyleyebilir misiniz ? İsterseniz özelden de yazabilirsiniz.

Ben greft başı 10 tl ödedim.
Sadece enseden alım olursa bir miktar indirim daha olur.

Facebook Twitter Instagram