Gönderen Konu: Dr. Kaan Pekiner 2312 greft Manuel Fue (saç+sakal+göğüs) 17-18 eylül 2018-VERTEX  (Okunma sayısı 33402 defa)

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam öncelikle geçmiş olsun inşallah istediğiniz sonucu alırsınız. Benim aklıma takılan bir görüntü oldu bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Ekimde güvenli bölge dediğimiz kulak arkası hizası normalde çoğu doktor o bölgeye dokunmaz riskli bölge olarak ifade edilir ama sizin ekiminizde girilmiş bu bölgeye bunun nedeni önceki ekiminiz mi yoksa Kaan hocanın ekim tekniği mi ?

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam öncelikle geçmiş olsun inşallah istediğiniz sonucu alırsınız. Benim aklıma takılan bir görüntü oldu bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Ekimde güvenli bölge dediğimiz kulak arkası hizası normalde çoğu doktor o bölgeye dokunmaz riskli bölge olarak ifade edilir ama sizin ekiminizde girilmiş bu bölgeye bunun nedeni önceki ekiminiz mi yoksa Kaan hocanın ekim tekniği mi ?

Teşekkürler...
Hocam beni mazur görün sorunuzu tam anlayamadım
Alımı mı yoksa ekimi mi kast ediyorsunuz

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Doner çok sağlammış ama bu ekimde bana göre daha çok greft kullanılabilirmiş cm kareye 30 greft demişsiniz ama sanki o kadar düşmemesi gerekirmiş gibi görünüyor çünkü alan çok büyük ama ekilen greft sayısı çok az.

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Pardon tekrar baktımda verteks başka seansa bırakışmış ilginç bir ekim olmuş,kafa karıştırıcı  :)

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Greft alım yeri hocam ense kökü tam olarak. Yani bakın Koray hoca Hakan hoca o alandan greft alımı yapmıyor bir bildiklerimi var yoksa tercih meselesimi bilmiyorum ama sizin donör farklı alınmış önceki ekimden kaynaklı diye düşünüyorum ama.

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Pardon tekrar baktımda verteks başka seansa bırakışmış ilginç bir ekim olmuş,kafa karıştırıcı  :)
:) evet hocam arka bölge ikinci seansa bırakıldı.

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Greft alım yeri hocam ense kökü tam olarak. Yani bakın Koray hoca Hakan hoca o alandan greft alımı yapmıyor bir bildiklerimi var yoksa tercih meselesimi bilmiyorum ama sizin donör farklı alınmış önceki ekimden kaynaklı diye düşünüyorum ama.

Hocadan hocaya değişiyor ama böyle olmasa da benim ilk ekimden kaynaklı

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merakla sonucu bekliyorum benimde ekim için düşündüğüm hocalardan kaan hoca bu arada.
Bazı soru işaretlerim yok değil oda sizin konunuzla gidecek sanırım.Konuyu açtığınız için teşekkürler.
Herhangi bir ilaç veya destek ürünü kullanıyor musunuz?
Bu arada sizin sakallar baya sağlammış nerdeyse komple alsa hoca vertex kapatacak gibi:)

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merakla sonucu bekliyorum benimde ekim için düşündüğüm hocalardan kaan hoca bu arada.
Bazı soru işaretlerim yok değil oda sizin konunuzla gidecek sanırım.Konuyu açtığınız için teşekkürler.
Herhangi bir ilaç veya destek ürünü kullanıyor musunuz?
Bu arada sizin sakallar baya sağlammış nerdeyse komple alsa hoca vertex kapatacak gibi:)
2,5 mcg biotin
100 mg asetil salisilik asit
Bunları kullanıyorum. Sakal daha var acele etmiyorum sindire sindire ekim yapmak bana daha mantıklı geliyor inşallah iyi sonuç alırım.
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2018, 18:07:43 Gönderen: ECZ »

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Güvenli bölge muhabbetini ikinci duyuşum. Ne demek, tanımı nedir ve neden güvenli bölge?

kaan88

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Güvenli bölge muhabbetini ikinci duyuşum. Ne demek, tanımı nedir ve neden güvenli bölge?
tam olarak kulağın arkası ve ense kökü olarak geçiyor. Buralardan alımlarda istenmeyen sonuçlar nette mevcut tabi nerede ekim yaptırmışlar belli değil o kişilerin.

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2.ay

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şok dökülmeden  kurtulan kalmış gibı gerı de biraz ?
Global Moderator

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam yani yaklaşık 40 bin TL tutar ödediniz değil mi?

Angmar... Nasil hesap bu kardes... :) Sac ekimine giderken birini yaninda götürmeni tavsiye ederim :) Gülelim diye yaziyom... kizma, alinma yapma :)

Facebook Twitter Instagram