Gönderen Konu: Dr. Kaan Pekiner 2312 greft Manuel Fue (saç+sakal+göğüs) 17-18 eylül 2018-VERTEX  (Okunma sayısı 33378 defa)

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun, ekim bence iyi olacak gibi, ekim konularını araştırmaya yeni başladım sorum şu; sakal ve göğüs bölgesinin uyuşturulması nasıl oluyor, buralarda da alacağı bölgelere iğne mi yapıyor, bu bölgelerin acısı farklı oldu mu?  Benim de sakal ve göğüs bölgemde sağlam kıl var, bu yola başvurabilirim, teşekkürler.
Sağ ol hocam inşallah Ekim iyi bi şekilde sonuçlanır.
İğne ile uyuşturuluyor, acı aynı bi kaç saniye dayanıyorsun bitiyor.
Korkulacak bi durum yok yani bismillah de gerisi zaten gelecek

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
3. Ay

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sanırım şok dokulmeden baya kurtulan greft olmuş hocam güzel gidiyor ekilen alanlar.
Global Moderator

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sanırım şok dokulmeden baya kurtulan greft olmuş hocam güzel gidiyor ekilen alanlar.
Evet hocam dediğiniz gibi...
Bu aydan sonra dökülenler de çıkmaya başlar inş. Gerçi Çıkanlar var ama çok az

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Zor bir bölge yavaş ilerleyecektir ama çok şansızlısınız şoktan bu kadar saçın kurtulması o bölgede sizin için büyük + olmuş hocam.
Global Moderator

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Zor bir bölge yavaş ilerleyecektir ama çok şansızlısınız şoktan bu kadar saçın kurtulması o bölgede sizin için büyük + olmuş hocam.
Doğru diyorsun zor bölge artısı şanşımız diyelim

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Daha net 3. Ay

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekilenler çoğu çıkmış dahada çıkacaktır sadece benim merak ettiğim göğüs kıllarının çıkıp çıkmadığını bu ekimde nasıl anlayacağız  :) siz kendiniz bunu anlama durumunuz varmıdır acaba garip bir soru biliyorum ama sormadanda edemedim  :)

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekilenler çoğu çıkmış dahada çıkacaktır sadece benim merak ettiğim göğüs kıllarının çıkıp çıkmadığını bu ekimde nasıl anlayacağız  :) siz kendiniz bunu anlama durumunuz varmıdır acaba garip bir soru biliyorum ama sormadanda edemedim  :)
Doğrusu ben de merak ediyorum ama nasıl anlayacağız inan bilmiyorum sadece tamamlandığında kısmi yorum yapılabilir diye düşünüyorum

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende merak ediyom nasil anlayacagiz, gögüs mü sakal mi cikmis??

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Gögüs olayı benimde merak ettiğim birşey , muhtemelen daha ince ve daha kısa olacaktır sakal ve saça göre yine de anlaşılır mı bilmiyorum. Bende yeniden ekim yaptırırsam mecburen kullanmak zorunda olacağım o yüzden çok merak ediyorum :)

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim yapan doktorunuz göğüs kılının kalıcılığı hakkında nasıl bir görüş belirtti? Çoğu ekimci göğüs kullanmıyor.Özellikle Şahin Bey göğüs kılları dökülüyor çoğu saç kılları gibi değil demişti.Size nasıl bir bilgi verildi acaba?

ECZ

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben yaklaşık üç ay boyun her hafta traş ettim güçlensin diye hocanın tavsiyesiyle.
Yüzde 70 başarı oranı vardır dedi ben de bu yüzden ve biraz da mecburiyetten onayladım.

Facebook Twitter Instagram