Gönderen Konu: Degerlendirme  (Okunma sayısı 3042 defa)

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Degerlendirme
« Yanıtla #15 : 26 Eylül 2018, 11:14:30 »
hikaye derken eninde sonunda saçlar gidiyor ve insan belli bir süre sonra vitamin ilaç kullanmaktan bıkıyor
kelliği ötelerken saçlar yine gidiyor seyreliyor
ben 8 yıl mücadele ettim sonunda pes ettim ,saçlarım gitti toppik ile idame ettirmeye çalıştım saçlarımı belli bir süreden sonra toppik de fayda vermedi
yani demem o ki DÖKÜLECEK SAÇ KAFADA DURMAZ...
çok iyi anlıyorum katılıyorum da fakat şöyle bir yöntem denense; ön bölgeye ekim yapılacak ve ilaç da kalan saçları korumak için kullanılacak belli bir süre geçtikten sonra ikinci ekim yapılacak ve o zaman da ilaç tamamen bırakılacak. bu arada ilaçtan kastım finasterid.

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 26 Eylül 2018, 19:53:36 »
Arkadaslar kendimce bir saç çizgisi cizdim tahmininize göre kaç greft yeterli olacaktır bu alan için.. yorumlarınız için şimdiden tesekkür ederim

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 26 Eylül 2018, 19:57:18 »
Hayır, 1 ayda yan etki göreceğin bile şüpheli. 6 ay kullanımdan sonra belli olur. Hiç yan etki de yapmayabilir.
Daha birinci gün testis ağrısı çeken var ne 6 ayı ???

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 26 Eylül 2018, 20:26:12 »
Hocam yaş kaç bilmiyorum ama siz baya alın kısmınıza ekim yaptırmayı tahayyül ediyorsunuz. Ben rasyonalist hicbir ekimcinin çizgiyi bu kadar öne çekeceğini düşünmüyorum. Eğer 30 lu yaşların basında iseniz çizgiyi indirmek yerine mevcudu doldurmak hem ileriki yıllarda dönor stoğu için hem de yaş kemale ereceğinden daha hoş durabilir.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 26 Eylül 2018, 20:28:51 »
1 cm aşağıdan çizmişsin şakaklara da çoğu kişi ekim yapmaz...

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 26 Eylül 2018, 21:12:52 »
Hocam yaş kaç bilmiyorum ama siz baya alın kısmınıza ekim yaptırmayı tahayyül ediyorsunuz. Ben rasyonalist hicbir ekimcinin çizgiyi bu kadar öne çekeceğini düşünmüyorum. Eğer 30 lu yaşların basında iseniz çizgiyi indirmek yerine mevcudu doldurmak hem ileriki yıllarda dönor stoğu için hem de yaş kemale ereceğinden daha hoş durabilir.
yaş 26.5 hocam birçok ekim yaptıran arkadaşı takip etme şansı yakaladım bu form sayesende burada. onlarda gördüğüm kadarıyla çok da hayal gelmedi bana ama haklı da olabilirsiniz sakaklara da özelikle isterim yapmayan yerde ekim yapmayi düşünmem büyük ihtimal

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 26 Eylül 2018, 22:08:33 »
Arkadaslar kendimce bir saç çizgisi cizdim tahmininize göre kaç greft yeterli olacaktır bu alan için.. yorumlarınız için şimdiden tesekkür ederim

Dostum 26 yaş İçin fazlası ile iddalı bir sac çizgisi. Ön çizgisyi bu kadar aşagıya indirdiğiniz taktirde temple İçin gerekecek heder miktarı çok artacaktır. Bu denli bir greft sarfiyatı + grekli Greftlerin ön çizgide ve temple bölgesinde kullanılacak olmasından sebep tekli greft ihtiyacı çok ergonomik değil. Hadi riske girdin ektirdin, emin ol bu çizdiğin çizgide doğallık yakalamak  çok zor.
Biraz daha geriden olsa daha mutlu edecek bir görüntü yakalarım.

Dipnot: 26 yas ve bu saçlar İçin bence gerek yok, acele etme Ekim İçin keklikle alakan yok, geride doğal bir ön çizgi her türlü Ekim’den çok daha güzeldir emin ol

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 26 Eylül 2018, 22:16:29 »
Dostum 26 yaş İçin fazlası ile iddalı bir sac çizgisi. Ön çizgisyi bu kadar aşagıya indirdiğiniz taktirde temple İçin gerekecek heder miktarı çok artacaktır. Bu denli bir greft sarfiyatı + grekli Greftlerin ön çizgide ve temple bölgesinde kullanılacak olmasından sebep tekli greft ihtiyacı çok ergonomik değil. Hadi riske girdin ektirdin, emin ol bu çizdiğin çizgide doğallık yakalamak  çok zor.
Biraz daha geriden olsa daha mutlu edecek bir görüntü yakalarım.

Dipnot: 26 yas ve bu saçlar İçin bence gerek yok, acele etme Ekim İçin keklikle alakan yok, geride doğal bir ön çizgi her türlü Ekim’den çok daha güzeldir emin ol
hocam haklı olabilirsiniz belki çok fazla bilgili değilim bu konuda fakat şöyle diyeyim sizin şimdi çizdiğiniz saç cizgisi 1 2 sene önce zaten bu şekildeydi fakat benim sıkıntı saçlara şekil verememekten ön saç çizgisini takıntım da bundan dolayı

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 26 Eylül 2018, 23:58:12 »
hocam haklı olabilirsiniz belki çok fazla bilgili değilim bu konuda fakat şöyle diyeyim sizin şimdi çizdiğiniz saç cizgisi 1 2 sene önce zaten bu şekildeydi fakat benim sıkıntı saçlara şekil verememekten ön saç çizgisini takıntım da bundan dolayı

Ozmaan berber bakacaksın kardeşim, Ekimci değil. Takacak bir durumun yok dostum ertele bu Ekim işini, iyi bir berber bul işini çözsün.

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 27 Eylül 2018, 00:01:28 »
On bölgedeki sacsizligin çözümü berberde olsaydı emin ol burda olmazdım şimdi:)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 27 Eylül 2018, 00:05:58 »
Saç çizgin biraz daha gerileyecektir, golfler özellikle gidici , ama suan İçin idare etmende fayda var. Bu yaştaki bir Ekim emin ol 2. Ci yide mecbur kılacaktır.

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 27 Eylül 2018, 00:09:23 »
Hocam benim düşüncem de o yönde zaten şimdilik ön bölge nasip olursa 3 4 seneye de ikinci ekim. Bu şekilde gerçekten psikolojimi kontrol edemiyorum o yüzden unuturum belki ekim yaptıktan sonra, ilginiz için teşekkür ederim bu arada

Quaresma__7

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 07 Ekim 2018, 00:45:42 »
benim saçlar böyle olsaydı zerre düşünmezdim ekimi
bence takacak bir şey yok
takıntı olmuş sizde
saçı düşünmeyip başka şeylere odaklan derim ve o zaman saçların daha da güzel görünecektir sana
ben zamanında saçlarım gitti diye ağladığım halime dönebilmek için neler vermezdim... şimdiki halim ile arasında dağlar kadar fark var,ben de senin yaşındayken saçlarıma takmıştım ,ben taktıkça döküldü ,döküldükçe taktım ve sonunda kel oldum
milletin her dediğine takmayacaksın aynalar ile barışık olmaya bak

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 08 Ekim 2018, 00:30:37 »
benim saçlar böyle olsaydı zerre düşünmezdim ekimi
bence takacak bir şey yok
takıntı olmuş sizde
saçı düşünmeyip başka şeylere odaklan derim ve o zaman saçların daha da güzel görünecektir sana
ben zamanında saçlarım gitti diye ağladığım halime dönebilmek için neler vermezdim... şimdiki halim ile arasında dağlar kadar fark var,ben de senin yaşındayken saçlarıma takmıştım ,ben taktıkça döküldü ,döküldükçe taktım ve sonunda kel oldum
milletin her dediğine takmayacaksın aynalar ile barışık olmaya bak
genetik dökülme tipi olduğunu öğrenince insan takıntı yapsan da yapmasan da dokulecegini biliyorsun ya en kötüsü de o hocam o yüzden ister istemez takıntı haline geliyor hem donör yeterli olsa  aralıklı sürelerle iki defa ekim yapılıp belki daha iyi hale getirilebilecegini düşünüyorum gerçi o da nasip artık tutar yada tutmaz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 08 Ekim 2018, 01:40:13 »
Sloocer in çizgiği ön cizgi sizin için doğru olan çizgi onun aşşagısına inerse 15 yasında olursunuz ve hıç yakışmaz:)) saçlarınız kaliteli güzel cizgi düzeltmek estetik bir durum yaptırabılırsınız bence tabi ince eliyip sık dokuyup doğru bir merkeze
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram