Gönderen Konu: Degerlendirme  (Okunma sayısı 3045 defa)

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Degerlendirme
« : 16 Eylül 2018, 17:27:33 »
Selamun aleykum arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum bu formu sebep olanlardan Allah razı olsun... yaklaşık 4 5 senelik dökülme süreci yaşıyorum nasıl bir psikoloji olduğunu nihayet anlayabilecek bir gruptayim 2 belki 3 senedir ekim düşünüyorum ama hala karar veremedim. Yaş 26.5 saç dökülmesi için ilaç kullanmadım hiç doktora gittim sonuç genetik.. mezoterapi tavsiye etti çok mantıklı gelmediği için yaptirmadim

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Degerlendirme
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2018, 17:43:02 »
Arkadaşlar + foto nasıl atacam

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2018, 17:55:45 »
Degerlendirir misiniz lütfen

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2018, 22:01:19 »
Arkadaşlar ekim düşünüyorum fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2018, 00:03:21 »
Dökülme devam ediyor sanırım. 2500 greftle iyi sonuç alınabilir. Vertex açılmamış zaten.

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2018, 05:58:22 »
Evet hocam devam ediyor dökülme  saçlarım ince telli ve zayıf bunun için onerebileceginiz bir yöntem var mı? Verteks tam açılmadı evet ama 2 ay öncesine kadar da bu kadar zayifladigini görmemiştim bir anda oldu

Quaresma__7

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Eylül 2018, 09:16:30 »
35 e kadar baya açılır
İlaç falan hikaye arkadaşım sadece kelliği öteliyor
Zaten bırakınca da eski haline dönüyor
Kafaya takmamayı moralinizi yüksek tutmaya bakın
Günü gelince iyi bi ekimciye ektirirsiniz

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Eylül 2018, 09:25:33 »
Yorumunuz için teşekkürler fakat herkesin de ilaç kullanım amacı kelligi otelemesi değil mi zaten ha güçlendirme gibi bir etki de gösterirse beklentileri tam karşılar tabi yan etki göstermediği sürece neden hikayeden ibaret olsun ki?

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Eylül 2018, 10:49:46 »
Şuan için senin için ekim erken. Ektirirsen hata yaparsın. Sabah ve akşam xpecia hap kullan. Yan etkisi yok. Vitamin hapı gibi birşey. Saç için gerekli vitaminleri içeriyor. Düzenli kullanacaksan fayda sağlar ama belli dònem kullanacaksan hiç başlama derim.

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Eylül 2018, 11:12:43 »
Teşekkür ederim hocam önerinizi dikkate alacam.. fakat benim bildiğim finasterid dışında hiçbir ilacın saç için faydalı olmadığı.. xpecia beklentimi karsilarsa tabiki de düzenli kullanimda üşengeçlik yapmayacam

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2018, 14:01:31 »
Teşekkür ederim hocam önerinizi dikkate alacam.. fakat benim bildiğim finasterid dışında hiçbir ilacın saç için faydalı olmadığı.. xpecia beklentimi karsilarsa tabiki de düzenli kullanimda üşengeçlik yapmayacam

Finasteride senin ilacın. Ama yan etkiler ortada, ayrıca bırakınca eski halinden kötü olur. Seçim senin. Xpecia faydaları kısıtlıdır, sadece vitamin falan o.

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Eylül 2018, 14:18:21 »
Finasteride senin ilacın. Ama yan etkiler ortada, ayrıca bırakınca eski halinden kötü olur. Seçim senin. Xpecia faydaları kısıtlıdır, sadece vitamin falan o.
peki hocam şöyle sorayım diyelim ki başladım finasteride 1 ay içinde yan etkisini gördüğüm için bıraktım 1 ay kullanimdan sonra daha kötü yapar mi saçı?

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Eylül 2018, 15:39:35 »
peki hocam şöyle sorayım diyelim ki başladım finasteride 1 ay içinde yan etkisini gördüğüm için bıraktım 1 ay kullanimdan sonra daha kötü yapar mi saçı?
Hayır, 1 ayda yan etki göreceğin bile şüpheli. 6 ay kullanımdan sonra belli olur. Hiç yan etki de yapmayabilir.

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Eylül 2018, 19:33:27 »
Hayır, 1 ayda yan etki göreceğin bile şüpheli. 6 ay kullanımdan sonra belli olur. Hiç yan etki de yapmayabilir.
anladım hocam çok teşekkür ederim

Quaresma__7

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Eylül 2018, 01:04:06 »
Yorumunuz için teşekkürler fakat herkesin de ilaç kullanım amacı kelligi otelemesi değil mi zaten ha güçlendirme gibi bir etki de gösterirse beklentileri tam karşılar tabi yan etki göstermediği sürece neden hikayeden ibaret olsun ki?
hikaye derken eninde sonunda saçlar gidiyor ve insan belli bir süre sonra vitamin ilaç kullanmaktan bıkıyor
kelliği ötelerken saçlar yine gidiyor seyreliyor
ben 8 yıl mücadele ettim sonunda pes ettim ,saçlarım gitti toppik ile idame ettirmeye çalıştım saçlarımı belli bir süreden sonra toppik de fayda vermedi
yani demem o ki DÖKÜLECEK SAÇ KAFADA DURMAZ...

Facebook Twitter Instagram