Gönderen Konu: 15.09.2018 Op.Dr.Alper Tuncel, Emel Bayar Tuncel ve Ekibi 4000 Greft  (Okunma sayısı 33381 defa)

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaşlar forumu 1 aydır takip ediyorum ve bu forum sayesinde çok şey öğrendim. Yaptığım araştırmalar sonucu kararımı Plastik Cerrah Op.Dr.Alper Tuncel, Emel Bayar Tuncel ve Ekibinde karar verdim. Kararımda etkili olan Emel hanımın meslekte 15, ekibiylede 10 senedir çalışması, günde bir ekim almaları araplara ve ajanslara yani önüne gelene saç ekmemeleri ve güvenilir bir imaj çizmeleri oldu.
*Sabah 9,30 da kan alımı yapıldı.
*9,45 de saçlarım kesildi ve Sena hanım anestezi işlemini gerçekleştirdi arkadaşlar sıfır acı duydum diyebilirim...
*Sonra ensem işaretlendi ve alım işlemini bizzat Emel hanım yaptı saçıma uygun 0.7 mm Punch kullandı. Ardından greftleri Recai Bey topladı ortalama 4000 greft ..
*Sonra Alper bey Kumpasla alın çizgimi çizdi ve planlama yaptı.
*Daha sonra 30 dk lık bir yemek molası verdik...
*Emel hanım kanalları uygun elmas bıçaklarla açtıı (sayarak açıyor) bu esnada açtığı alana Recai bey zaman geçirmeden greftleri yerleştirmeye başladı...
*Kanal açım işlemi bittikten sonra Emel hanım da Greft yerleştirme işlemine devam etti.
*Öne ortaya ve vartex e ekim yapıldı ve saat 18:15 de ekimim sonra erdi.
*Ekim esnasında 3 saat uyudum o kadar çabuk geçtiki sohbet muhabbet hiç bir şey anlamadım.
*Pansumanım yapıldı,  ilaçlarım verildi ve merkezden memnuniyetle ayrıldım...

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimden bir hafta öncesi...

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun resimleri bekliyoruz bakalım  :)

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimden 10 dk sonra ...
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2018, 09:13:05 Gönderen: Sergeant »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin hayırlı olsun dostum.bir kaç sorum ve yorumum olacak.
—15 kişilik ekip ile günde sadece 1 ekim mi yapıyorlar?(çok gerçekçi gelmedi)
—tamamında 0,7 lik punchmı kullandılar (eğer öyle ise, donör hasarı anlamında müthiş avantaj sağlayacaktır.Aynı zamanda bu durum  Ekilen saçların özellikle multigreftlerin çıkışlarında kayıplar yaşatabilir, kapatıcılık anlamında Dezavantaj olarak karşına çıkabilir)
— mevcut saçlarında dökülmeye yüz tutmus tellerin miktarı bir hayli fazla. Medikal bir tedavi  uyguluyor musunuz? Önerdiğim yada tavsiye ettiğim için sormuyırum , lütfen bu şekilde bir anlam çıkartmayın ama sadece medikal tedavi ile bile saçlarınızda ciddi fark görebileceğiniz bir durumda imişsiniz. Ekim sonucunuzu değerlendirirken bu durumu gözardı etmeyiniz.

Umarım istediğiniz sonuçtan çok daha iyisini alırsınız

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin hayırlı olsun dostum.bir kaç sorum ve yorumum olacak.
—15 kişilik ekip ile günde sadece 1 ekim mi yapıyorlar?(çok gerçekçi gelmedi)
—tamamında 0,7 lik punchmı kullandılar (eğer öyle ise, donör hasarı anlamında müthiş avantaj sağlayacaktır.Aynı zamanda bu durum  Ekilen saçların özellikle multigreftlerin çıkışlarında kayıplar yaşatabilir, kapatıcılık anlamında Dezavantaj olarak karşına çıkabilir)
— mevcut saçlarında dökülmeye yüz tutmus tellerin miktarı bir hayli fazla. Medikal bir tedavi  uyguluyor musunuz? Önerdiğim yada tavsiye ettiğim için sormuyırum , lütfen bu şekilde bir anlam çıkartmayın ama sadece medikal tedavi ile bile saçlarınızda ciddi fark görebileceğiniz bir durumda imişsiniz. Ekim sonucunuzu değerlendirirken bu durumu gözardı etmeyiniz.

Umarım istediğiniz sonuçtan çok daha iyisini alırsınız
dikkatli okursanız 15 senedir dedim 15 kişi değil... 
0.7 punch benim saç telime göre olmasa kullanmazdı diye düşünüyorum..
Yaşım 35 mevcut saçlarım 3 senedir bu halde dökülmüyor ayni düzeyde... 
Ekimi değerlendirirseniz daha çok mutlu olurum sonuç inş güzel olur...
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2018, 23:43:43 Gönderen: Sergeant »

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yorumun için teşekkürler sloccer dikkatli okursanız 15 senedir dedim 15 kişi değil... 
0.7 punch benim saç telime göre olmasa kullanmazdı diye düşünüyorum..
Yaşım 35 mevcut saçlarım 3 senedir bu halde dökülmüyor ayni düzeyde... 
En iyi medikal tedavi saç ekimidir finsterid kullanamam çocuk düşünüyoruz...
Ekimi değerlendirirseniz daha çok mutlu olurum sonuç inş güzel olur...
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2018, 20:28:21 Gönderen: Sergeant »

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun bol sabırlı günler :)

saçınıkaybedenadam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu alper tuncel uzun saçlı at kuyruklu biri değilmiydi ,o kadar çok kişiyle öngörüşme yapmışımki çoğunu yarım yamalak hatırlıyorum eğer hatırladığım kişiyse ekimi kendisi yapmıyor idi,şimdi nasıl bilmiyorum.sizinde ekiminiz hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu alper tuncel uzun saçlı at kuyruklu biri değilmiydi ,o kadar çok kişiyle öngörüşme yapmışımki çoğunu yarım yamalak hatırlıyorum eğer hatırladığım kişiyse ekimi kendisi yapmıyor idi,şimdi nasıl bilmiyorum.sizinde ekiminiz hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız.
Teşekkür ederim. Aynen öyle hocam ekimi kendisi yapmıyor. Neden yapmadığını sorduğumda da iyi estetikçi saç ekmez dostum hem eşim benden daha iyi dedi...

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminiz hayırlı olsun bol sabırlı günler :)
Teşekkürler Allah herkese bol sabır versin :)

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. Bol sabır dilerim.

emvey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dostum halletmişsin, hadi hayırlı olsun:) inşallah çok güzel sonuç alırsın.

sen de kalem tekniğini araştırıyordun, bu ekip seyrek saça ekim konusunda güven verdi sanırım. o yüzden netleştirdin değil mi?

yakınen takipteyim

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum halletmişsin, hadi hayırlı olsun:) inşallah çok güzel sonuç alırsın.

sen de kalem tekniğini araştırıyordun, bu ekip seyrek saça ekim konusunda güven verdi sanırım. o yüzden netleştirdin değil mi?

yakınen takipteyim
Kardeşim  hallettim öyle çok zor olmadı benim açımdan. Evet kalem tekniği araştırıyordum ama oda usta elde olmadıkça sonuç tatmin etmez dediler. Ben şunu anladım bu iş tecrübe ve el becerisi yani sanat tekniğin önemi ikinci planda Emel habımda bu işte usta   ekim esnasında sohbet ederken senin yerine komple kel birine ekmeyi tercih ederdim dedi çünkü daha kolay deedi dikkat ve sabır gerektiriyor gerekli incelikte bıçakla saç arasındaki boşluklara girmem gerekiyor acele edersek olmaz dedi..  bakalım sonuç nası olcak inşallah gönlümüze göre olur.

Tontiş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı uğurlu olsun inşallah sonuç güzel olur arkadaşım maşallah

Facebook Twitter Instagram