Gönderen Konu: İran Minoxidili Hk. Düşünceleriniz  (Okunma sayısı 1181 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
İran Minoxidili Hk. Düşünceleriniz
« : 14 Eylül 2018, 18:14:58 »
Merhaba

Bildiğiniz gibi yeni ekimim gerçekleşti , minoxidil kullanmayı düşünüyorum bu durumu dr. Hakan Doğanay ile paylaştığım da sen bilirsin dedi , illa kullanacaksan iran minoxidili kullan dedi etken maddesi irandan gidiyor zaten dedi ve daha etkili diye bir yorumda bulundu.

Ama ben döngü olayından korktugumdan dolayı biraz dusunceliyim.
Siizin fikirleriniz nelerdir ? Normal seklinde değilde hakan hoca 40. Gunden sonra basla dedi bende haftada 2 defa yada en fazla 3 defa ve kısıtlı sureli kullanmyayi düşünüyorum.

İnternette satan siteler var ama pek de güvenemedim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İran Minoxidili Hk. Düşünceleriniz
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2018, 18:22:25 »
Ve ben her zaman doktor önerisinin uygulanması taraftarıyım sonucta 100 lerce hastasından gözlemlediği tecrübelerle öneri yapıyor ama bu ürün nasıl bulunur nerden alınır onu bilemem
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2018, 19:06:51 »
Markası pak-drou gibi bişy di, 10-12 sene önce kullanmıştım, kokusu kötü ve piyasada çok sahtesi vardı. Dikkat etmek lazım

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2018, 18:18:20 »
Ve ben her zaman doktor önerisinin uygulanması taraftarıyım sonucta 100 lerce hastasından gözlemlediği tecrübelerle öneri yapıyor ama bu ürün nasıl bulunur nerden alınır onu bilemem
Hakan hoca kesin birşey söylemedi illa kullanacaksan onu kullan dedi ama işte döngü olayından olayı var
Bakalim 40. Güne kadar bekleyeceğim

Markası pak-drou gibi bişy di, 10-12 sene önce kullanmıştım, kokusu kötü ve piyasada çok sahtesi vardı. Dikkat etmek lazım
Sahte olayıda var demi ya , internetten tedarik edebilirim ancak ama işte döngü olayi falan olur mu sloocer sence haftada 2-3 kullanımda ?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2018, 22:49:32 »
Ben 2 sene önce satın almıştım aldığım gibi de hepsini çöpe atmıştım ilk uygulamamda baş dönmesi yapmıştı bende. Tabi sahte de olabilirdi kullandığım çok net değilim bu konu da.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Eylül 2018, 11:05:34 »
Hakan hoca kesin birşey söylemedi illa kullanacaksan onu kullan dedi ama işte döngü olayından olayı var
Bakalim 40. Güne kadar bekleyeceğim

Sahte olayıda var demi ya , internetten tedarik edebilirim ancak ama işte döngü olayi falan olur mu sloocer sence haftada 2-3 kullanımda ?

İlacın çalışma mekanizması bu şekilde işliyor. Fayda sağlayacak ise damar genişliyor, damar genişleyecek ise döngüye girecektir.
Yani hiç bulaşma dostum çok zahmetli işler  “attığın taş kuş ürkütmez “ değmez 2-3 aylık sac artısı İçin 7-8 Ay o zahmete katlanmaz.

Facebook Twitter Instagram