Gönderen Konu: Saç ekimi için yer tavsiyesi?  (Okunma sayısı 3101 defa)

mcey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi için yer tavsiyesi?
« : 10 Eylül 2018, 00:50:23 »
Merhaba arkadaşlar;
Yaklaşık 6-7 aydır saç ektirmeyi düşünüyorum , İzin zamanına denk gelmesi için ekim başında saç ektirmeyi düşünüyorum.
35 yaşındayım, yaklık 5-6 yıldır yavaş yavaş dökülme var , saç telim ince ve cit yapısı yağlı. Baba ve amcalar kel , bende onlara benzemişim ne yazık ki:)

Bir haftadır, kliniklerle görüşüyorum .İstanbul dışında olunca telefonla görüşme oldu.
1-Sadece mart ayında Hisar estemylife ile yüz yüze görüştüm. Onlar tek seans 4000 greft yeterli olur, ama diğer saçlar dökülünce 40 yaşında 2. seans gerekir dedi. Saç ekimi+ Hiperbarik oksijen önerdiler. (o zmanki fiyat ekim 4000 tl, Oksijen 1000 Tl) Kalacak yere yakın olması benim için artı.

2- Asmed belli ki en iyisi ya da en en iyilerden ama bu döviz kuru ile çok zor.

3-İsveç klinik ; Nişantaşı hastanesinde ekim yapıyoruz PRP hediye,  Garanti belgesi veriyoruz dedi. Örnek gönderin belgey dedim henüz göndermediler. fiyat : 5000 tl

4- Hair Ajans :Saç ekimi + konaklama+ ilaçlar vs.  Florya Medicalparkta ekim yapıyorlarmış. Forum da çok konusunu göremedim  ama Hisarda saç ekimi yaptırıp şakak bölgesinden dolayı memnun olmayan bir yakınımın arkadaşı burda yaptırmış ,memnun kalınca  bende burayada baktım. Garantili çalışıyorlar vs dedi ama kendileri ile sadece whats app dan bilgi aldım. fiyat :5000 tl

5-Estetik international- Dr Bülent :  Sadece burası 2 seans önerdi. 1 sene arayla.?? FUE ve organik yapıyoruz Fue için 6000-6500 dedi. Organik (kafa derisine yağ enjeksiyonu ile) 10.000 tl . nerde yapıyorlar işlemi bilmiyorum.

6- Estecenter : En çok değişken fiyat veren yer oldu.Paket paket en az 4500 tl , vip paket dedikleri 8500 tl.  Bu durum çok hoşuma gitmedi..

7- Lale Keskin : En iyi saç ekim merkezi adlı bir haberde öneriliyordu. sanırım bu işte en eskilerden imiş. Anadolu yakasında ama hastane değişiyor dedi. net bir hastane ismi söyleyemedi. Fiyat 5000 tl.

Soramadığım esteworld kaldı.

Fotoğrafları da ekliyorum ; Siz nereyi tavsiye edersiniz. bunların dışında önerilerinizi alabilirim. Bir kaç güne karar versem iyi olacak.

Vickman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi için yer tavsiyesi?
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2018, 08:29:45 »
Zamanın  iyice yaklaşmış  kişilerin  fikirlerini  al ama merkezlerin yaptıkları işleri  göz  önünde bulundurarak şartlarının  elverdiği seçimi yapacaksın  çok  düşünüp 1 karar halkın var hakkında  hayırlısı olur inşallah  .
Medeks saç ekim merkezi
Saç ekimi sonuçları

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2018, 08:46:37 »
Hocam görüştüğün yerlerin Hisar dışında hepsi çöp sakına bu merkezlere gitme Bende senin gibi heryeri gezdim..Dr.Alp Aslan, Dr.Serkan ve Dr. Alper Tuncel’i öneririm bi git bunlarla da görüş fikir ve fiyat al derim.
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2018, 23:31:19 Gönderen: Hintell »

mcey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2018, 18:03:14 »
Hocam görüştüğün yerlerin Hisar dışında hepsi çöp sakına bu merkezlere gitme Bende senin gibi heryeri gezdim..Dr.Alp Aslan, Dr.Serkan Aygın (Arenamed değil) ve Dr. Alper Tuncel’i öneririm bi git bunlarla da görüş fikir ve fiyat al derim.

Teşekkürler kardeşim. Hair center için iyi duymuştum ama .
Bugün Hisar ile görüştüm fiyat artmış 5500 saç ekim ve prp 1000 tl de oksijen tedavisi
Olmuş.
Tavsiyen ile Alp hoca ile görüştüm prp dahil 6000 tl diye verdi
O2 gerekli değil dedi. Fiyatı indirimli söyledim dedi burda pek var mıki deneyim
Serkan argın henüz dönüş yapmadı

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2018, 19:12:23 »

Teşekkürler kardeşim. Hair center için iyi duymuştum ama .
Bugün Hisar ile görüştüm fiyat artmış 5500 saç ekim ve prp 1000 tl de oksijen tedavisi
Olmuş.
Tavsiyen ile Alp hoca ile görüştüm prp dahil 6000 tl diye verdi
O2 gerekli değil dedi. Fiyatı indirimli söyledim dedi burda pek var mıki deneyim
Serkan argın henüz dönüş yapmadı
Alp Aslan 5 bine iniyor nakit Serkan Aygında 4,5-5 bin tl arası pazarlık yapmaya çalış indirim yapıyorlar...

mcey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2018, 20:41:52 »
Alp Aslan 5 bine iniyor nakit Serkan Aygında 4,5-5 bin tl arası pazarlık yapmaya çalış indirim yapıyorlar...
Yüz yüze olmayınca pazarlık biraz zor oluyor. Sizin bu dediğiniz fiyatlar ne zaman idi? çünkü Hisar estemylife da 4000 tl diyordu şimdi 5500 tl . Aslında Alp Arslan bana ekime ben kendim gireceğim ve hekim girerse en az  2000 euro alıyorlar genelde felan dedi.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Eylül 2018, 21:16:36 »
Yüz yüze olmayınca pazarlık biraz zor oluyor. Sizin bu dediğiniz fiyatlar ne zaman idi? çünkü Hisar estemylife da 4000 tl diyordu şimdi 5500 tl . Aslında Alp Arslan bana ekime ben kendim gireceğim ve hekim girerse en az  2000 euro alıyorlar genelde felan dedi.
15 gün önce fiyat aldım artacağını sanmıyorum...Alp Hoca  Nakit 5 bin tl,  Hisar Prp+ Hiperbarik  3 seans 5,5 bin nakit , Serkan Aygın 4,5 bin Tl nakit.. Ama üçünüde de tercih etmedim o ayrı konu. Alp hoca ekime giriyor sadece ön bölgenin kanallarını açıp asistanlara devrediyor ...

mcey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2018, 22:19:02 »
15 gün önce fiyat aldım artacağını sanmıyorum...Alp Hoca  Nakit 5 bin tl,  Hisar Prp+ Hiperbarik  3 seans 5,5 bin nakit , Serkan Aygın 4,5 bin Tl nakit.. Ama üçünüde de tercih etmedim o ayrı konu. Alp hoca ekime giriyor sadece ön bölgenin kanallarını açıp asistanlara devrediyor ...
forumda fotoğraflarınız olduğu bir konu var mı hocam . 15 gün önce ise kişiye göremi fiyat veriyorlar. yada bende daha çok alan var. siz nerde yaptırdınız

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2018, 11:25:13 »
forumda fotoğraflarınız olduğu bir konu var mı hocam . 15 gün önce ise kişiye göremi fiyat veriyorlar. yada bende daha çok alan var. siz nerde yaptırdınız
Ben ekim yaptırmadım Cumartesi günü inş süreci paylaşacağım.

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2018, 22:49:17 »
Bu isimleri nerden buldun kardeşim  hisar ve asmed hariç gerisi face ve instagram reklamından buldun heralde  ;D

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Eylül 2018, 23:28:20 »
Bu isimleri nerden buldun kardeşim  hisar ve asmed hariç gerisi face ve instagram reklamından buldun heralde  ;D
Googla Saç ekimi yaz en başta reklamlı bir şekilde Hisar çıkıyor... Reklam kötü birşey değildir ki hiç birini reklamla bulmadım hepsinin ekimleri bu forumda var saydığım isimlerin hepsi fut yönteminden beri saç eken dr.lar... https://www.sabah.com.tr/yasam/2012/07/17/turk-doktordan-sac-ekiminde-dunya-rekoru mesela bu Op.Dr.Alper Tuncel tanınıyor mu hayır ? Ama ben buldum, nasıl ? Araştırdım. Araştırmaktan korkmayın arkadaşlar İstanbulda 500 den fazla saç ekim merkezi var forumda en fazla 50 sinin sonucu var...

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Eylül 2018, 23:44:48 »
Hisar da ektir gitsin çok düşünme . Ben iki yıl düşündüm ama gereksizmis .

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2018, 00:08:50 »
Kardeş her yer aynı İstanbul da 3000 civarı saç ekim merkezi var . En azından hastane ortami veya başka bir hastanede ekim varsa oraya git . Ama heosininn yaptığı iş aynı

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Eylül 2018, 00:17:35 »
Yok kardeşim hepsi öyle değil hisarda ve bazı kliniklerde bir hastayı alıyorlar sabah 8 de öğlen 2 ye kadar paket saat 3 de başkasını alıyor aynı ekip akşam 9 da paket maksat en kısa sürede kaç kişiyi paketlerim... Ekimleri kötü mü değil. Ben sonuca bakmıyorum sadece ben kendimi özel hissettmek istiyorum, gittiğim yerde sadece ben olmalıyım herkes bana bakmalı benimle ilgilenmeli o gün kafalarımda sece benim ekimim olmalı sonuç kadar önemli bir ayrını bu...

Facebook Twitter Instagram