Gönderen Konu: 06.09.2018 lifehair şahin bey 2.seans 3000 saç 850 sakal toplam 3850 greft  (Okunma sayısı 52877 defa)

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
doktor beyin bahsettiği negatif etmenler saç dökülmesine sebebiyet veren etmenler fakat saç ekiminde çıkışı engelleyecek majör faktörler değil bence öyle olsaydı zaten saç ekimi diye bir şey olmazdı çünkü hepimiz saç derisi incelmesi ,kanlanma azalması vs yaşıyoruz ve bu yüzden saçlarımız dökülüyor .

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ustad oncelikle yeni saclarin hayirli olsun. Belki cevaplamis olabilirsin ama ben goremedim. Ama sigarayi biraktinmi ikinci ekimden sonra?

Bende sigaraya iciyorum. Gunluk ortalama bir paket. Kafa ve derim de baya yagli tipki senin gibi. Sigara tuketimin oldumu ekimden sonra?
Teşekkürler. Hayır bırakmadım kardeşim

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada siz inatla ekimden sonra ve kontrollerde minox kullan diye ısrar ettiniz . Şahin bey minox kullanmana gerek yok hatta kullanma diye ısrar etti.
ACABA şu neden israr ettiniz Sahin Ben neden kullanma diye ısrar etti  ;)

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
doktor beyin bahsettiği negatif etmenler saç dökülmesine sebebiyet veren etmenler fakat saç ekiminde çıkışı engelleyecek majör faktörler değil bence öyle olsaydı zaten saç ekimi diye bir şey olmazdı çünkü hepimiz saç derisi incelmesi ,kanlanma azalması vs yaşıyoruz ve bu yüzden saçlarımız dökülüyor .
Tebrikler aklın yolu birdir...

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
360 gün sonucu...
Ben sonuca  mutluluğuma ve de ekimcinin samimiyetine birde bos yere harcanan 3813 greftime bakarım. Eğer şahin beye ilk ekimimde gitseydim size verdigim paranin yarısına iki kati sayıda saçlı ve de daha mutlu gezerdim.
Şahin bey var olsun.
Eğer ilk Ekim Şahin beyde olsa idi ve sonucu böyle olsaydı parayida iade ederdi böyle de davranmazdı.
Abi zaten doktor beyin yaptığı açıklama ile, senin koyduğun ekim sonucu ciddi tezat. Doktor bey % 80 başarı yakaladığını, % 20 çıkış olmadığını söylüyor. Sonucuna bakınca en fazla % 30-35 çıkış olmuş, ki son derece iyimser bakıyorum.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi zaten doktor beyin yaptığı açıklama ile, senin koyduğun ekim sonucu ciddi tezat. Doktor bey % 80 başarı yakaladığını, % 20 çıkış olmadığını söylüyor. Sonucuna bakınca en fazla % 30-35 çıkış olmuş, ki son derece iyimser bakıyorum.
Evet kesinlikle öyle

kılıkırkyaran

• Full Member
ilk ekimde yüzde 20 çıkmayan saça rağmen sonuç bu olduysa doktor bey bu ekimi neden yapmış anlamadım garip bir açıklama doğrusu.

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
en önemlisi bence eken dr lar ekim merkezleri başarısız ekimin arkasında durmalı para iadesi olmasa bile ücretsiz ikinci bir ekim yapmalı diye düşünüyorum

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
en önemlisi bence eken dr lar ekim merkezleri başarısız ekimin arkasında durmalı para iadesi olmasa bile ücretsiz ikinci bir ekim yapmalı diye düşünüyorum
Evet kesinkle böyle

byflamingo

• Sr. Member

+1

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi selam, süper olmuş saçların senin adına çok sevindim güle güle tara.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum ne abi?
Ben memnunum hamd olsun

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şimdilik bununla idare edin yarın atayım güncel bir foto

Hintell

• Admin
  • Global Moderator