Gönderen Konu: 06.09.2018 lifehair şahin bey 2.seans 3000 saç 850 sakal toplam 3850 greft  (Okunma sayısı 52969 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Baya kilo almışsın başkan sen? :)
Global Moderator

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Baya kilo almışsın başkan sen? :)
Sorma dostum

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar, iki ekimden sonra dönor bölgenin durumu nasıl? fotoğraf ekleyebilirmisiniz.

drmuratkucuktas

• Yeni üye
  • *
merhabalar
ben dermatoloji uzmanı dr murat küçüktaş
konu ile ilgili çok fazla bilgi kirliliği gördüğümden olayı kişiselleştirmeden ve hasta mahremiyetine özen göstererek bu hastamın resimlerini sizlerle paylaşıyorum. hastamız norwood evre 7 diyebileceğimiz ileri evrede androgenetik alopesi (erkek tipi dökülmesi) olan bir hastam. ilk ekim öncesi resimlerini , donör bölge resmini , ekim sonrası ve ekim sonrası 9. gün resimlerini paylaşıyorum. geniş açıklık alan. ekim sonrası takiplerde %20 lik çıkış olmadı analizlerime göre bu da genelde saçlı derisinde vaskülarizasyonu azaltacak etkenlerden kaynaklanıyor (uzun süreli sigara kullanımı, saçlı deride sebum miktarının fazla olması, yağlanmanın, uzun süreli saçsızlık sebebi ile saçlı deride meydana gelen kanlanmada azalma (güneş vb faktörler ).
takdir sizin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Doktor bey foruma gelmiş eski hastası için açıklamasını yapmış teşekkür ederiz ilgisinden dolayı.
Global Moderator

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben bir noktayı gerçekten anlamadım. Dr bey ilk ekimi yaptı yanlış anlamıyorsam ve %20 lik çıkış oldu, .......... sebeblerden diye açıklamasını yaptı. Açık yüreklilikle yaptığı ekimin resimlerinide paylaştı, bunuda anladım. Ektim ama ..... sebeblerden başarısız oldu dedi. Gerçekten anlamadığım nokta, ekim yapılan bu arkadaş sonrasında başka bir yerde ekim yaptırmış ve konusunu buradan paylaşıp 2.ekimde mutlu olduğunu söylemiş bu konusunda.
Cidden anlamakta zorlanıyorum Dr bey ilk ekimi yapan olarak ve %20 çıkış sağlamış birinin, açtığı farklı bir yerde yapılan başarılı bir ekimin sonucuna bu şekilde nasıl yorum yapar en azından ben anlamadım. Açık yüreklilikle düşündüğüm bu yorumu yapanın Dr bey değil, farklı bir fake hesap olduğunu düşünüyorum, bence hintel başkanım mail olarak Dr beyden sizmi teyit aldınız demen gerekiyor, eğer yorum yapan fake bir hesapsa kimseninde günahını almamak gerekiyor.

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben bir noktayı gerçekten anlamadım. Dr bey ilk ekimi yaptı yanlış anlamıyorsam ve %20 lik çıkış oldu, .......... sebeblerden diye açıklamasını yaptı. Açık yüreklilikle yaptığı ekimin resimlerinide paylaştı, bunuda anladım. Ektim ama ..... sebeblerden başarısız oldu dedi. Gerçekten anlamadığım nokta, ekim yapılan bu arkadaş sonrasında başka bir yerde ekim yaptırmış ve konusunu buradan paylaşıp 2.ekimde mutlu olduğunu söylemiş bu konusunda.
Cidden anlamakta zorlanıyorum Dr bey ilk ekimi yapan olarak ve %20 çıkış sağlamış birinin, açtığı farklı bir yerde yapılan başarılı bir ekimin sonucuna bu şekilde nasıl yorum yapar en azından ben anlamadım. Açık yüreklilikle düşündüğüm bu yorumu yapanın Dr bey değil, farklı bir fake hesap olduğunu düşünüyorum, bence hintel başkanım mail olarak Dr beyden sizmi teyit aldınız demen gerekiyor, eğer yorum yapan fake bir hesapsa kimseninde günahını almamak gerekiyor.
hesap fakeye benzemıyor olabilir dr bey eker cıkmayabılır her ekımcının ektıgı cıkmıyor sonucta formda ılk ekımı tutmayıp ıkıncı ekımınde basarılı olan kıslerde var bence sorun tumayan ekımde revızyon yapılmaması tekrardan ucret ıstenmesı ucret iade edilmemesını anlarım fakat tutmayan ekımlerde ucretsız ikinci bir ekim yapılması gerektıgını dusunuyorum

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
% 20 çıkış oldu da demiyor yanlış anlamadıysam, % 20'si çıkmadı diyor. Yanlışsam düzeltin.

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hesap fakeye benzemıyor olabilir dr bey eker cıkmayabılır her ekımcının ektıgı cıkmıyor sonucta formda ılk ekımı tutmayıp ıkıncı ekımınde basarılı olan kıslerde var bence sorun tumayan ekımde revızyon yapılmaması tekrardan ucret ıstenmesı ucret iade edilmemesını anlarım fakat tutmayan ekımlerde ucretsız ikinci bir ekim yapılması gerektıgını dusunuyorum

Anlatmak istediğimdimde dediklerinde parçalar var. Ekim başarısız olabilir, her ekimcinin var. sorun bunda değil, arkadaş Dr beye olan ekimini konu açıp anlatmış, başarısız olunması sonrası ....... sebeblerden oldu, şu rakamı verirsen indirimli 2. ekim yapılır yanıtı alıp burada paylaşmış, sonrasında başka bir yerde ekim yaptırmış kendisini mutlu eden bir sonuç alıp onuda paylaşmış, burda benim aklıma yatmayan başarılı olan 2. ekimden sonra özetle sigara içti ondan ilk ekim tutmadı vs. söylemi, entrasan olan farklı bir yerde başarılı olan ekim konusunun altına yazılması bence hiç normal değil, fake hesap değil açık yüreklilikle söylenmiş isede canı gönülden tebrik ederim. Başkandan isteğim eğer fake hesap isede Dr beyi düşünüp kendi yazmadığı bir şey için vebal altında kalmamasıdır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Doktor beyin kendi Teyidli hesabı Teyidsiz alamaz doktorlar isim nick zaten üyeler gibi . Onun dışında yazma gereksinimi hissetmiş yazmış bize düşen saygı ile karşılamak bu durumu dostum.

Doktorlar üye olup yazabilir kendi hasta süreçlerinede yazmalarını isteriz genel olarak daha güzel olur:)
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2019, 19:24:49 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonucunu koyalım öyle konuşalım.
Bu 1.ekim sonucu

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Buda 2.ekimin sonucu
uzun süreli sigara kullanımı, saçlı deride sebum miktarının fazla olması, yağlanmanın, uzun süreli saçsızlık sebebi ile saçlı deride meydana gelen kanlanmada azalma (güneş vb faktörler ) açıklamasına istinaden
 +1 sene daha güneş yemiş kafa
+1 sene daha günde 1.5 paket sigara vs vs vs

Bekir58

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ustad oncelikle yeni saclarin hayirli olsun. Belki cevaplamis olabilirsin ama ben goremedim. Ama sigarayi biraktinmi ikinci ekimden sonra?

Bende sigaraya iciyorum. Gunluk ortalama bir paket. Kafa ve derim de baya yagli tipki senin gibi. Sigara tuketimin oldumu ekimden sonra?

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
360 gün sonucu...
Ben sonuca  mutluluğuma ve de ekimcinin samimiyetine birde bos yere harcanan 3813 greftime bakarım. Eğer şahin beye ilk ekimimde gitseydim size verdigim paranin yarısına iki kati sayıda saçlı ve de daha mutlu gezerdim.
Şahin bey var olsun.
Eğer ilk Ekim Şahin beyde olsa idi ve sonucu böyle olsaydı parayida iade ederdi böyle de davranmazdı.

Facebook Twitter Instagram