Gönderen Konu: 06.09.2018 lifehair şahin bey 2.seans 3000 saç 850 sakal toplam 3850 greft  (Okunma sayısı 52973 defa)

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
On numara beş yıldız
Teşekkür ederim kardeşim

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
son durum çok iyi ama bence saçları uzatır ve geriye doğru tararsan çok daha iyi görünecektir.
Kisa daha iyi gibi düşünüyorum

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah abi sonuç güzel hayirli olsun

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah abi sonuç güzel hayirli olsun
Teşekkür ederim çok sağol kardeşim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Toppik kullanılsa hiç dökülmemiş saç görüntüsüne ulaşabilirsiniz. Her geçen gün daha güzel gözüküyor saçlarınız :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Toppik kullanılsa hiç dökülmemiş saç görüntüsüne ulaşabilirsiniz. Her geçen gün daha güzel gözüküyor saçlarınız :)
Topigi HiÇ düşünmedim de sacdovmesi düşündüm bir ara.
Teşekkürler ilginize

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla saclar 10 numara olmus, dogal duruyor yuzunede cok yakışmış hayırlı olsun. Sizin bu saci kisa tutmanız daha dogru uzarsa bu kadar yakisirmi emin olamadim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Topigi HiÇ düşünmedim de sacdovmesi düşündüm bir ara.
Teşekkürler ilginize

Ben başta mesaja saç dövmesi yazacaktım ancak sildim. Çünkü saç tonunuz çok güzel, dövme ile bu tonu yakalayabilir misiniz bilemedim :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bilmem kaçıncı gün

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada mevzu buradan buraya geldi ELHAMDÜLILLAH

Canimo

• Sr. Member
kimse sana kel demez bu satten sonra mevzu oralara kadar gelmiş.
özellikle önde çok saçın çıkmış ,saçını uzatarak arkaları kapatabilme şansında var.

Canimo

• Sr. Member
kimse sana kel demez bu satten sonra mevzu oralara kadar gelmiş.
özellikle önde çok saçın çıkmış ,saçını uzatarak arkaları kapatabilme şansında var.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel gidiyo abi, daha gelişecek saçlar. Bir de uzun halini görmedim ama kısa saç sana daha fazla yakışıyor sanki?

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel gidiyo abi, daha gelişecek saçlar. Bir de uzun halini görmedim ama kısa saç sana daha fazla yakışıyor sanki?
Teşekkür ederim kardeşim.
Uzun olunca arka kısım boş olduğu için çok yapay duruyor sanki.
Kısa bende kendime yakistiriyorum

Facebook Twitter Instagram