Gönderen Konu: 06.09.2018 lifehair şahin bey 2.seans 3000 saç 850 sakal toplam 3850 greft  (Okunma sayısı 53022 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok sevindim adına. Riski göze aldın ama değdi.. tebrikler

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kafa şekli ve sakallar ile gayet hoş durmuş. 150 güne güre çok güzel bir sonuç. Sakalların kapatıcılığı daha çok olduğundan ön ve orta bölge iiçin saç problemi bitmiş. Tepe bölgesinin durumu nedir? Orası için tekrar bi ekim düşünüyor musun?
Tesekkur ederim. Ben sadece biraz karartı halinde olsa bile istiyorum lakin şahin bey karşı çıkıyor donör hasebiyle (aslında haklı) . En son 12. Ay da gel tekrar konuşalım eğer yapacak bir şey varsa ki bence donör yetersiz olmaz o zaman konuşalım dedi

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok sevindim adına. Riski göze aldın ama değdi.. tebrikler
Kardeşim çok teşekkür ederim. Bence de değdi

MMT

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekkur ederim. Ben sadece biraz karartı halinde olsa bile istiyorum lakin şahin bey karşı çıkıyor donör hasebiyle (aslında haklı) . En son 12. Ay da gel tekrar konuşalım eğer yapacak bir şey varsa ki bence donör yetersiz olmaz o zaman konuşalım dedi

Mantıklı yaklaşmış Şahin hoca. Sürecin tamamlanmasını beklemek gerek. Zaten dediğim gibi ön bölge ile saç problemi halolunduğu için tepe seni çok rahatsız etmez. Sonuçta aynaya baktığındaki ve selfi çektiğindeki mutluluk herşeye değer. Şahin hocanın dediği gibi 12. ayda bir değerlendirme yapılarak plan belirlenir ve tekrar sakal saç yahut vücut kılı takviyesi ile bir ekim planı oluşturulabilinir. Ve en son tüm kafaya (donör alan dahil) saç dövmesi (hair pigmentation) yapılarak mükemmel bir sonuç elde edilmiş olunur. Ben çok sevindim bu hale bile. Forumda tamamiyle saçsız kişilerin bu hale gelmesi beni daha mutlu ediyor çünkü diğerlerinin zaten idare edecek bir saçı var. Ekim yapan doktorlar için bile tamamiyle saçsız birini saçlı hale getirmek asıl başarıdır. Haleki daha önce başarısız bir operasyon geçirilmesine rağmen bunu düzeltmek daha büyük bir başarı. Hiç ekim yapılmadan önce Şahin hoca’ya ekim yapılsaydı sonuç çok daha farklı olabilirdi. Hiç değilse önceki ekimde kaybolan greftler şuan kafada duruyor olurdu. Kader diyelim. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Görünüm başarılı sınırlı sayıda grefte rağmen.  ve ekilenler bölgeyi kapatmış, 180. Güne daha çıkışlar olacaktır diye düşünüyorum. Manuel ekim yapan yerler sadece belli bir donör bölgesinde kalmıyor diyorlar. Bence Koray Erdoğan'dan muayene randevusu alıp bir de orada gösterin derim. Bu konuya çok vakıf değilim, arastirmanizda fayda olabilir.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Görünüm başarılı sınırlı sayıda grefte rağmen.  ve ekilenler bölgeyi kapatmış, 180. Güne daha çıkışlar olacaktır diye düşünüyorum. Manuel ekim yapan yerler sadece belli bir donör bölgesinde kalmıyor diyorlar. Bence Koray Erdoğan'dan muayene randevusu alıp bir de orada gösterin derim. Bu konuya çok vakıf değilim, arastirmanizda fayda olabilir.
Ilginize teşekkürler. Malesef Koray hoca benim gibi yüksek açıklığa sahip kişilere ekim yapmıyor. Şahin hoca varken ben çok da gerekli görmüyorum ayrıca. 3. Ekim olursa yine şahin beyi kesinlikle tercih ederim. Herkese de en azından görüşmeyi şiddetle tavsiye ederim

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Mantıklı yaklaşmış Şahin hoca. Sürecin tamamlanmasını beklemek gerek. Zaten dediğim gibi ön bölge ile saç problemi halolunduğu için tepe seni çok rahatsız etmez. Sonuçta aynaya baktığındaki ve selfi çektiğindeki mutluluk herşeye değer. Şahin hocanın dediği gibi 12. ayda bir değerlendirme yapılarak plan belirlenir ve tekrar sakal saç yahut vücut kılı takviyesi ile bir ekim planı oluşturulabilinir. Ve en son tüm kafaya (donör alan dahil) saç dövmesi (hair pigmentation) yapılarak mükemmel bir sonuç elde edilmiş olunur. Ben çok sevindim bu hale bile. Forumda tamamiyle saçsız kişilerin bu hale gelmesi beni daha mutlu ediyor çünkü diğerlerinin zaten idare edecek bir saçı var. Ekim yapan doktorlar için bile tamamiyle saçsız birini saçlı hale getirmek asıl başarıdır. Haleki daha önce başarısız bir operasyon geçirilmesine rağmen bunu düzeltmek daha büyük bir başarı. Hiç ekim yapılmadan önce Şahin hoca’ya ekim yapılsaydı sonuç çok daha farklı olabilirdi. Hiç değilse önceki ekimde kaybolan greftler şuan kafada duruyor olurdu. Kader diyelim. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.
Şahin beyden 3 . Seans için şunu istedim.
Sakalimi kesmiyorum sakalında en alt çizgisinden sonra kalanların hepsini alıp ekelim sacdan da 500 1000 artık ne çıkarsa .
Sanırım toplamda 1500 üzerine yakalayabiliriz büyük ihtimal bu sayıda en azından arka tarafa biraz kararma efekti yapar bu da bana yeter.
Pigmantasyonu da düşünmüyor değilim.
Ayrıca ilginize çok teşekkür ederim

stoper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

İlk ekimde bu kadar başarılı olsa idi bu iş bitmişti. Bu ekim hakikaten oldu 150 gün dahi olsa diye düşünüyorum. Şahin bey düşündüklerinde haklı. Minoxsil ve finasterid ile bence bundan sonra memnun kalırsınız.
...

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
EyvAllah kardeşim teşekkür ederim.
Hoca kesinlikle minoxa bulaşma diyor. Finans zaten yan etki hasebi ile sıcak değil bana

Tefoo

• Jr. Member
  • **
hocam resmen daha genç görünüyorsunuz. hayırlı olsun inşallah daha da gürleşir ve güzel görünür.

oklkvn

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Rüşen bey valla öncelikle bu forumu işi gücü bırakıp , fotoğraflarla bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.
Sizin konunuzu ilk kez görüyorum. İlk ekiminiz olmamış ama inşallah bu ekiminiz çok güzel olur.
Yani özverinizi görünce , yazıp, hayırlısı olsun demek istedim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
150 gün memnunum hamd olsun

Baskan harbi karizma oldun iyice başın belaya giricek :) kızlarla
Global Moderator

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam resmen daha genç görünüyorsunuz. hayırlı olsun inşallah daha da gürleşir ve güzel görünür.
Tesekkur ederim

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Rüşen bey valla öncelikle bu forumu işi gücü bırakıp , fotoğraflarla bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.
Sizin konunuzu ilk kez görüyorum. İlk ekiminiz olmamış ama inşallah bu ekiminiz çok güzel olur.
Yani özverinizi görünce , yazıp, hayırlısı olsun demek istedim.
Üstad bu foruma çok şey borçluyum. İlk Ekim'de istanbullu bir kasap ile anlaşmışken forum sayesinde yirttik ama bu seferde murat hocaya tosladik. Ama en azından donör sağlam kaldı. Şahin beyi forum olmasa taniyamayacaktim. Hasılı borç bilirim.

Facebook Twitter Instagram