Gönderen Konu: 06.09.2018 lifehair şahin bey 2.seans 3000 saç 850 sakal toplam 3850 greft  (Okunma sayısı 53058 defa)

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
1. ekimin Murat Kücüktas oldugunu bilmiyordum.... simdi gördüm....
Doktor arkadasim Murat Kücüktas iyi dediydi... ama senin sonucu gördüm.....

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi bu sefer olacak inşallah.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
İnşallah
Global Moderator

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cikiyor gibi... eger senin saclarda güzel olursa (senin 2. ekim) Sahin Celik in bu isi iyi yaptigini rahatlikla söyleyebilecegim.....

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gecmis olsun...... cikiyor..... iyi gidiyorsun....
1. (olmayan sac ekimi) ve 2. sac ekimini simdilik karsilastirisan... ne tür farklar, memnuniyet vs hissediyorsun... merak ediyorum.... sonucta 2 farkli kiside ekim oldun...
Tesekkur ederim. 1.si Murat hoca ne kadar vurdumduymaz ve sorumluluk sahibi değil ise Şahin hoca o kadar ilgili.
Şahin hoca ile en az 10 kere konuştum hiç sıkılmadan cevapladı. Murat beye ulaşmak da mümkün değil gidip konuştuğunuzda ilgilenmek bir tarafa nereden geldi bu herif tavrı var. 1. Ekimdeki bariz sıkıntı halinde bile ilk baştan hiç uyarmamasina rağmen derin kalın saçın yağlı vs vs bir sürü saçma sapan bahane sıraladı.
Ekime gelince 1. Ekime göre inanılmaz konforlu ve rahattim ki aslinda çok daha gergin olmam gerekirdi başarısız olma ihtimaline istinaden. Şahin hoca herşeyi başından açık açık ve de net bir şekilde konuştu.
Ekim sonrasi aradı sordu foto istedi ve ilgilendi.
1 ekimden sonra ne bir telefon ne de en ufak bir bilgi verilmişti...

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
valla şahin hoca bu işi iyi yapıyor  bence iki ayda bi önceki ekime göre şimdiden fark olmuş daha 6, ayda inşallah beklentini karşılayacak inş
Tesekkur ederim iyi dilekleriniz için.
Ben daha 2. Ay olmasına rağmen alacağımı aldım estetik olarak şu anki durum bile iyi 6. Aya ya nasib

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum senin adına çok mutlu oldum daha iki ay geçmesine rağmen deriden de anlaşıldığına göre bu ekim gayet başarılı olacak gibi. Çok sıkıntılar çektin umarım bunlara degecek
Tesekkur ederim . Sizi takip ediyorum
 İnsaAllah sizin ki de çok daha iyi olur

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saclar cikiyor yawww...... bonus kafa olma dilegimle... :)
:) Teşekkürler .  Abi bırak bonus kafayı ben asgari ödemeye bile razıyım :))

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi bu sefer olacak inşallah.
Kardeşim çok teşekkür ederim.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
1. ekimin Murat Kücüktas oldugunu bilmiyordum.... simdi gördüm....
Doktor arkadasim Murat Kücüktas iyi dediydi... ama senin sonucu gördüm.....
Kesinlikle tavsiye etmem. Başarısızlık hasebi ile değil. Tavrı hasebi ile

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah
Hintell Ilgın için çok teşekkür ederim abi

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saçlar çıkmaya başlamış ve gayet güzel görünüyor. Vertex de hallolursa ki iki ayda baya kat edilmiş mesafe var, hallolur bu olay.

Ayrıca kelliğin bile yakıştığı bir tipiniz var ki önceki yorumlarda belirtilmiş bu. Full slim fit gömlek takılın karizmanıza uyar bu :)

Saçlar çıktıktan sonra bir diyet öneririm. Bol saç sanki tığ gibi vucuda güzel gidiyor gibi geliyor bana.

Bu işe 2. Kez girmeniz takdire şayan. Ben birde bittim şahsen.

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saçlar çıkmaya başlamış ve gayet güzel görünüyor. Vertex de hallolursa ki iki ayda baya kat edilmiş mesafe var, hallolur bu olay.

Ayrıca kelliğin bile yakıştığı bir tipiniz var ki önceki yorumlarda belirtilmiş bu. Full slim fit gömlek takılın karizmanıza uyar bu :)

Saçlar çıktıktan sonra bir diyet öneririm. Bol saç sanki tığ gibi vucuda güzel gidiyor gibi geliyor bana.

Bu işe 2. Kez girmeniz takdire şayan. Ben birde bittim şahsen.
Çok teşekkür ederim. Saç ekiminden önce 5 kg vermiştim 5 daha verdik etti 10 ;)
Kaldı fazla 5 kg.
Bu arada 3 . Ye zorladim da Şahin beyi nereden alacağım olmaz yapamam dedi. Sakalında altını komple al dedim 1000 e yakın çıkar . Bu seferde ben alır ekerim ama sakal kökleri alt taraflarda çok çapraz oluyor ve çıkmaz dedi o ekilenler ...
Çıksa 1000 1500 daha emin olun hiç affetmem ektiririm

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
3. simdiden hayirli olsun... bakarsin 2. ile memnun olursun....
Sahin den memnunsun :)

Facebook Twitter Instagram