Gönderen Konu: 06.09.2018 lifehair şahin bey 2.seans 3000 saç 850 sakal toplam 3850 greft  (Okunma sayısı 53074 defa)

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Araba içi güneş altında 60 gün
Gayet memnunum gidisattan
Sadece günde 1 xpecia alıyorum
Haftada 2 kez çörek otu ve zeytin yağı kuru yaklaşık 2 saat
Prozinc plus sampuan

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel gidiyor maşallah 8)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
çıkışlar başlamış başkan hızlısın :)
Global Moderator

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi yaptığın isirgan spreyini  kullaniyormusun sence faydalımi  tavsiye edermisin

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel gidiyor maşallah 8)
tesekkur ederim kardeşim

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
çıkışlar başlamış başkan hızlısın :)
Tam anlayamadım ama başlamış gibi geliyor bana da

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi yaptığın isirgan spreyini  kullaniyormusun sence faydalımi  tavsiye edermisin
Abi saçları sağlıklı  ama yıpranmış saçlarda evet işe yaradı lakin bende çok etki yapmadı

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi saçları sağlıklı  ama yıpranmış saçlarda evet işe yaradı lakin bende çok etki yapmadı
mümkünse tarif alabilirmiyim abi denemek istiyorum

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben size başka bir şey tavsiye edeyim.
Hafta 3 kez ya da en az 1 kez olmak üzere
Öğütülmüş 1 çay kaşığı çörek otunu yaklaşık 2 yemek kaşığı saf zeytin yağında bekletin yaklaşık 10 15 dakika kadar sonra da (mümkünse kısa saça ) kafa derinizeiyice masaj yaparak yedirin .3 saat sonra da yıkayın.
Duruladiktan sonra da demlenmiş ısırgan otu çayı ile son kez durulayin ve kafamızda kendi kendisine kurumaya bırakın.
BU SAC VS CİKARMAZ LAKİN OLANİ MUAZZAM BESLER . Bir ay sonunda ne kadar saçlarınızı beslendiğini parlamaya başladığını görürsünüz.

Isırgan kökünden yapılan sprey %38 etil alkol içeriyor. Forumdan öğrendiğim kadarı ile seyrek bile olsa alkol sıkınti yapabilir. Size özelden tarifi atarım

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gecmis olsun...... cikiyor..... iyi gidiyorsun....
1. (olmayan sac ekimi) ve 2. sac ekimini simdilik karsilastirisan... ne tür farklar, memnuniyet vs hissediyorsun... merak ediyorum.... sonucta 2 farkli kiside ekim oldun...

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
valla şahin hoca bu işi iyi yapıyor  bence iki ayda bi önceki ekime göre şimdiden fark olmuş daha 6, ayda inşallah beklentini karşılayacak inş

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tam anlayamadım ama başlamış gibi geliyor bana da

Başlamıs tabı açıklık fazla bakalım
Global Moderator

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben size başka bir şey tavsiye edeyim.
Hafta 3 kez ya da en az 1 kez olmak üzere
Öğütülmüş 1 çay kaşığı çörek otunu yaklaşık 2 yemek kaşığı saf zeytin yağında bekletin yaklaşık 10 15 dakika kadar sonra da (mümkünse kısa saça ) kafa derinizeiyice masaj yaparak yedirin .3 saat sonra da yıkayın.
Duruladiktan sonra da demlenmiş ısırgan otu çayı ile son kez durulayin ve kafamızda kendi kendisine kurumaya bırakın.
BU SAC VS CİKARMAZ LAKİN OLANİ MUAZZAM BESLER . Bir ay sonunda ne kadar saçlarınızı beslendiğini parlamaya başladığını görürsünüz.

Isırgan kökünden yapılan sprey %38 etil alkol içeriyor. Forumdan öğrendiğim kadarı ile seyrek bile olsa alkol sıkınti yapabilir. Size özelden tarifi atarım
teşekkür ederim

matrix5334

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum senin adına çok mutlu oldum daha iki ay geçmesine rağmen deriden de anlaşıldığına göre bu ekim gayet başarılı olacak gibi. Çok sıkıntılar çektin umarım bunlara degecek

Facebook Twitter Instagram