Gönderen Konu: 06.09.2018 lifehair şahin bey 2.seans 3000 saç 850 sakal toplam 3850 greft  (Okunma sayısı 53069 defa)

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlarda gün ışığı ön taraf

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün şahin hocaya kontrole gittim. Erken sonuç alacak gibiyiz dedi. Prozinc plus şampuana devam edelim ve xpecia günde 1 e duaelim dedi...

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bugün şahin hocaya kontrole gittim. Erken sonuç alacak gibiyiz dedi. Prozinc plus şampuana devam edelim ve xpecia günde 1 e duaelim dedi...

Bu güzel haber inşallah denildiği gibi olur ,resimdede görülüyor zaten şok sonrası görüntü gayet iyi.

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
abi sana kellik yakışıyormuş hiç uğraşmasaydın saç ekimiyle :)

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
45. Gün
Dış mekan flaşlı

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Iç mekan flaşlı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Günler çabuk geçmiş hocam 45 gün olmuş şok tamamlammış stabil ilerliyor inşallah süreçlerde güzel şekilde devam eder
Global Moderator

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekkur ederim hintell . Sakallar sanki şokdan çok etkilenmediler gibi geliyor. Genel olarak şimdilik memnunum tabii ki 120 günde belli olmaya başlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tesekkur ederim hintell . Sakallar sanki şokdan çok etkilenmediler gibi geliyor. Genel olarak şimdilik memnunum tabii ki 120 günde belli olmaya başlar

Resimden çok farkedemiyorum sakal köklerini ama etkilenmesiyse güzel bakalım evet 120 günde cıkısların başlar hayırlısı olsun
Global Moderator

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Açıklık fazla ve bu açıklığa rağmen başarısız bir sonuç ile ikinci ekimi yaptırmışsınnız beklentiniz çok yüksek değil ise biraz kapatıcılık ile sizi mutlu eder umuyorum sonuç

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekkur ederim ben şu anlık memnunum 6 ay sabredin göreceğiz. Zaten wax lik bir kafa hayalimiz yok :)

stoper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hayrlı olsun üstad. Uyarmasan konu actıgını fark etmedim. Kalben ruhen mutlu bir sonuç almanı temenni ediyorum. Bu kez olacak insALLAH.
...

Rsnkl

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
60.gun
Bütün bu çekilenler su şekil bir foto çekebilmek için belki de detaylı foto gün içinde atarim

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
herşey gönlünce olsun abi emellerin boşa gitmez umarim

Facebook Twitter Instagram