Gönderen Konu: Hlc clinic 2000 greft  (Okunma sayısı 43902 defa)

savaş11

• Full Member
Ynt: Hlc clinic 2000 greft
« Yanıtla #45 : 26 Şubat 2015, 03:08:26 »
Arkadaşlar görüşmenizin sonucunu merakla bekliyorum kendi adıma.. Lütfen sonraki pazartesi detayları paylaşın merakta bırakmayın :)
Cumartesi günü özerk beyden randevu aldık bakalım,hep beraber  gideceğiz :) neticeyi ve izlenimlerimizi mutlaka burada detaylı olarak yazacağım...
   Reci dostum;  insAllah senin için hayırlı olacak ekim merkezinde karar verirsin. Bunu gercekten bütün içtenligimle söylüyorum cok kişiye sitende yardımcı oldugunu biliyorum artık sıra sende :) ikinci ekiminde istediğin sonucu da alacaksın insAllah. Seninle gelecek arkadaşlar da cok şanslılar :) yorumlarını ve düşüncelerini merakla bekliyorum...

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #46 : 26 Şubat 2015, 20:51:33 »
Arkadaşlar görüşmenizin sonucunu merakla bekliyorum kendi adıma.. Lütfen sonraki pazartesi detayları paylaşın merakta bırakmayın :)
Cumartesi günü özerk beyden randevu aldık bakalım,hep beraber  gideceğiz :) neticeyi ve izlenimlerimizi mutlaka burada detaylı olarak yazacağım...
   Reci dostum;  insAllah senin için hayırlı olacak ekim merkezinde karar verirsin. Bunu gercekten bütün içtenligimle söylüyorum cok kişiye sitende yardımcı oldugunu biliyorum artık sıra sende :) ikinci ekiminde istediğin sonucu da alacaksın insAllah. Seninle gelecek arkadaşlar da cok şanslılar :) yorumlarını ve düşüncelerini merakla bekliyorum...
Dostum çok sağol iyi dileklerin için ,sen biliyorsun aslında saçlarım konusunda  çok takıntılı değilim burdaki genç arkadaşlara daha çok lazım saç  :)benim yaş 38 şu andaki görüntüdende işin gerçeği çok rahatsız değilim,verteksteki açıklık olmasa aslında hiç düşünmeyeceğim ama orası çok kötü kaldı ,ora biraz kapansa sorun kalmayacak..
Hlc ankarada olduğu için zekeriya kula göre bana bir adım daha yakın :)umarım öngörüşmede haklarında şimdiki olumlu ilk izlenimimiz  değişmez,görüşmeden sonra seni arar bir durum değerlendirmesi yaparız :)

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #47 : 01 Mart 2015, 15:32:47 »
  gençler son durum nedir ? Dün görüşmeye gittiniz sanırım , bekliyoruz yorumlarınızı ....

vincenzo234

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : 02 Mart 2015, 05:49:41 »
Aynen son durum nedir, görüşme olumlu geçti mi ? Neler yaşanacak önümüzdeki süreçte?

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #49 : 02 Mart 2015, 20:56:00 »
hlcyle cumartesi günü öngörüşmememizi yaptık arkadaşlar,görüşmeyi özerk beyle yapacaktık ama hüseyin arkadaşımızın ekimini gökhan bey yapmış,özerk bey sadece greft alımını yapmış,öngörüşmeyi özge hanımla yaptık,hlc de öngörüşmeler özge hanımla yapılıyormuş doktorlar öngörüşmelerde yer almıyormuş ,halbuki daha önce telefondaki bayana öngörüşmeyi özerk beyle yapmak istediğimi söylemiş ve bu şekilde kendisinden randevu almıştım,sonradan özge hanımla konuşmamızdan özerk beyin bu işte yeni olduğunu daha doğrusu hlc de sistemin değiştiğini,üç yada dört ekibin ayrı ayrı ekim işlemine başladığını,artık her ekibin baştan sona kendi ekimini yaptığından bahsetti,özerk bey greft alım işlemini uzunca bir zamandır yapmasına rağmen ekim işleminmde yeni olduğunu özellikle belirtti...
özge hanımla olan öngörüşmemizden kısaca bahsetmek gerekirse öncelikle özge hanımın doktor özgür altanın kardeşi olduğunu belirtelim,kendisi uzunca bir zamandır hlc de öngörüşmeleri yapan kişi,daha önce ekim merkezleriyle sıkça öngörüşme yapmış biri olarak özge hanımın bu konuda oldukça uzmanlaştığınıda söylemeliyim,kısa bir sohbetten sonra özge hanım şeffaf naylon bir şablonla saçımın verteksteki açık alanını ölçtü,yaklaşık 35 cm kare bir alan çıktı,doner alanımı hiç beğenmedi,önceki operasyonda çok hırpalandığını söyledi,max 2000 greft çıkabilceğini söyledi,hatta operasyonunu başında çıkan greftlerin durumuna göre 2000 alımından vazgeçilip daha az bir sayıda alım yapılabilme ihtimali olduğundan falan bahsetti...
vertekse 800 ,ön frontal kısmın ön çizgiden itibaren başlayarak 2 cm gerisine kadar olan kısmına ise 1200 greft planlaması yaptı, benim öngörüşmede kendilerine bahsetmeyi düşündüğüm planı özge hanım ben söylemeden planlayınca doğrusu hoşuma gitti,böyle olunca ekim planlaması hakkında gereksiz konuşmalarda pek olmadı daha çok saç ekimiyle ilgili hlc nin saç ekimi  stratejileri ve ekim teknikleri ile ilgili konuşmalar geçti aramızda ,görüşmede hüseyin06 ve bikkembergs nickli arkadaşlarımızda vardı,hüseyin bizi kırmadı geldi saçları gerçekten çok iyi görünüyordu,dört ay olmasına rağman sanki bir yılını doldurmuş başarılı bir ekim gibi duruyordu,arabamda duran dslr makinemle bir kaç poz almama izizn verdi sağolsun,kesinlikle saçları fotolarda çok daha iyi duruyor,kendisi ayrıca çok iyi niyetli bir arkadaşımız henüz 25 yaşında ,özge hanım onu yabancı forumlarda adını şimdi hatırlayamadığım  ekimi çok başarılı olmuş birine benzetiyor,her platformda konu açarak insanları bilgilendiren o adını hatırlayamadığım yabancı birinden bahsetti hızlıca,hüseyinide bu açıdan bu yabancıya benzetti :)doğrusu kendisi bunlardan bahsedince forumların gücünün ne kadar önemli olduğunu yeni anlamış gibi görünüyordu,hüseyin bu konuda çok etkili olmuş gibi görünüyor,cep telefonundan bana onun tavsiyesiyle hlc de ektiren  birinin fotosunu gösterdi ,henüz ikinci ayında olmasına rağmen müthiş gözüküyordu durumu,şok dökülme olmuş hali bile çok iyidi ve üstelik şoku atlatmış gözüküyordu...
hlc ile yaptığımız öngörüşme şahsım adına birazda formaliteydi arkadaşlar,öngörüşmeden önce büyük ihtimal ile orda yaptırmaya karar vermiştim zaten,özge hanım ile yaptığımız öngörüşmeden sonra kararımı kesinleştirdim ve iki hafta sonraya randevu aldım,ekimi Gökhan bey yapacak ,fiyat konusunda bikkembergs arkadaşımız ile biraz bastırdık fakat karşımızda özge hanımı 1.50 Euro fiyatta çok kararlı görünce çok ısrar etmedik doğrusu ,liedholm ve huseyine 1.25 e yaptıklarını ama bundan sonra kesinlikle 1.50 den aşağıya ekim yapmayı düşünmediklerini söyledi...
benim hlc saç ekimi merkeziyle ilgili karar vermemdeki en büyük sebepleri sıralayacak olursam ,birincisi ekilecek greft  sayısının az olması ,ikincisi son zamanlarda gördüğüm en itinalı ve özentili ekim yapan yerlerden biri olmasıdır ,ekimi çok yavaş aceleye getirmeden bütün detayları ve püf noktalarını atlamadan yapmayı prensip haline getirmişler,zaten daha ben sormadan özge hanımın anlattıkları bu düşüncelerimi teyit eder nitelikteydi,teknik detaylarla ilgili sorduğumuz soruları verilen cevaplarda bu doğrultudaydı...
Benim şahsen artık son şansım bu ekim olacağı için bu öncelikler çok önemliydi ,dönerden alınan greft sayımda zaten sınırlı,aslında benim dönerden zorlasak 2000 üstünde greft çıkacağına çok eminim fakat özge hanımın özellikle ilerde ortanın yanlarının aşağıya doğru açılıp tekrar bir ekim gereksinimine karşı bir miktar rezerv greft bırakılması gerektiğini ısrarla söylemesi ve dönerden çıkacak greft miktarını bunu hesaplayarak söylemesi açıkçası hoşuma gitti ve kendilerine biraz daha güvendim...
Görüşme ile ilgili aklıma gelmişken kendilerinin hairpigmentasyon yaptıklarınıda öğrendik sohbet esnasında ,bu tür uygulamaların tıbbi işlemlerin gerçekleştiği merkezlerde  yapılması gerektiğini sonuçta medikal bir işlem olduğunu dövmecilerin kullandıkları boyaların ve yöntemlerin bu iş için uygun olmadığından falan bahsetti,özellikle dövmecilerin  yaptıklarının  bir yerden sonra renk değiştirdiğini maviye döndüğünü bunun gibi önemli dezavantajlarından bahsetti...
Bir diğer önemli bir konuda bht yani vücut kıllarının ekimi konusunda daha çok hlc nin tercihi sakaldan yana göğüs kıllarını ön frontal bölgede kullanmadıklarını sakalı tercih ettiklerini söyledi özge hanım,ısrarla benim içinde sakaldan alımı önersede sakal greftinin riskinden dolayı bunu kabul etmedim ,zaten kendiside riskler konusunda benimle hemfikir olup denemek için 100 ,200 greftlik  bir ekim önerdi ama ben onuda kabul etmedim...

« Son Düzenleme: 02 Mart 2015, 21:00:09 Gönderen: Reciproc »

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #50 : 02 Mart 2015, 21:13:36 »
hüseyinin son hali

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #51 : 02 Mart 2015, 21:16:29 »
..............................
« Son Düzenleme: 02 Mart 2015, 21:19:27 Gönderen: Reciproc »

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #52 : 02 Mart 2015, 21:21:53 »
...................

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #53 : 03 Mart 2015, 00:58:50 »
Reci dostum; öncelikle hayırlı olsun insAllah istedigin sonucu bu ekimde alırsın kardeşim. Hlc adını duymuştuk ama icraat olarak pek görememiştik lakin senin cektigin fotolara bakınca hüseyinin ekimi gercekten başarılı oldugunu şimdiden söyleyebiliriz. Senin gibi detaycı birisinden olumlu yorum duymak şüpheye mahal bir durumun olmadıgını gösteriyor. Zaten seninle konuştugumuzda da önceliginin vertex oldugunu söylüyordun , orası boş kalmasaydı ekimde yaptırmayacaktın ama oraya el atılmışken ön cizgiyi de boş geçmek olmazdı ;) anlatıklarından şunu cıkardım dostum , hlc de ekim yaptırma düşüncesinde olundugunda deneyimlenmiş ekibi bulup onları düşünmek gerekiyormuş( belkide hepsinde sonuç iyi olabilir ) çünkü cogu ekim merkezlerinde bazen iyi/ kötü sonuçlarda  cıkabiliyor lakin ekipte bulunan herbir kişinin başarısı kaliteyi etkiliyor.. Sen herzaman Ankarayı düşünüyordun sana yakın oldugu için :) insAllah sonucun da güzel olacak bu saç ekiminde dostum...

Lionissimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 03 Mart 2015, 21:21:34 »
Reciproc kardeşim doyurucu yorumun için çok teşekkürler, yeni yeni yazıyorum bu forumda ama diğer forumları yazmayarak uzun süre takip ettim. Seni oradan da tanıyorum. Objektif, Detaylı ve teknik yorumlarını takdir ediyorum. Senin bu yorumun yüzde 75 olan kararımı yüzde 90lara çıkarttı ;) artık gerisi maddiyatı ayarlayıp hlcden randevu almak olacak..

Lionissimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 03 Mart 2015, 21:22:30 »
Bir teşekkür de Hüseyin kardeşimize, bizi hlc ile tanıştırdığı için..

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #56 : 03 Mart 2015, 23:39:41 »
Güzel sözleriniz için teşekkürler arkadaşlar,hlc yi çoğu kişi takip ediyor ,dünden beri bu konunun aldığı hite bakılırsa sessizce takip eden çok kişi var,normalde herhangi bir konu burda günlük bu kadar çok gösterim sayısına ulaşmıyor,dün özellikle bakmıştım ve bu gün yanılmadığımı gördüm,özellikle görüşme sonucunu bazı arkadaşlar beklemişler...
Sitemiz yakında hlc ekim merkezinin nasıl bir yer olduğu konusunda yapılan paylaşımlarla fikir  verecek seviyeye gelecektir mutlaka,şu an iki kişi var paylaşım yapan ,yakında ben ve bir arkadaş daha var sayımız o zaman dörde ulaşmış olacak daha çok olursa iyi olur ama bence ayrıntılı fotolarla beraber bu paylaşımlar yeterli olacaktır...
Şu ana kadar zekeriya kul,nagehan akbaş ,çok merak edilen esenler avicenna ekibi (yeni yerleri acıbadem atakent ) az çok nasıl bir yer olduklarıyla ilgili yeterli veriyi verecek paylaşımlar yapıldı ve halen devam ediyor bu paylaşımlar,bittiklerinde bu üç yerinde kilidini açmış olacağız  :) aslında ne kadarda kolay bu yolla saç ekim merkezleri hakkında fikir sahibi olmak,güvenilir ve düzeyli ve detaylı bir şekilde paylaşımlar yapıldığı zaman internet ortamında belkide günlük hayatta gördüğümüz saç ektirmiş kişilerden bile daha iyi fikir verebilecek örnekler olabilmektedir,umarım paylaşımlar çoğalır ve daha çok ekim merkezinin kilidini açarız :)
Lionissimo açıklığın azsa hlc yi düşün derim ama açıklığın çoksa alternatif yerlerede bak çünkü 3000 binli 4000 binli rakamları orda ektirmek çok zor ,üç dört gün boyunca tüm gününü bu işe ayırman gerekecekki bence çok çok zor ,ben şu an o iki gün nasıl geçecek onun derdine düştüm,korkutmak gibi olmasın ama bunu göze alırım diyorsanız iyi araştırın bu konuyu....

Lionissimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 05 Mart 2015, 00:12:36 »
Reciproc kardeşim, o zaman bugün cep telefonu ile yaptığım 4 çekimi paylaşıyorum, saç kaybı yaklaşık 10 senedir var. Yaşım 36. Yorumlarını alayım.

Lionissimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 05 Mart 2015, 00:14:53 »
son resmi donör'ü göstermek için koydum.. Benim önceliğim kesinlikle ön bölge ve alın çizgisi.. Oraya da 2000-2500 greft ekseler ilk etapta bayağı bi götürür diye düşündüm. Bu arada hüseyin'in konusunu da baltalamayım daha fazla :)

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #59 : 05 Mart 2015, 19:31:09 »
Ben olsam bu saça minoxil ve finasterid tedavisini başlar ,ön kısmada iki bin greft eker keyfime bakardım :) finasteride yıllardır hep çok önyargılı baktım ,hatta kullananlarada bırakmaları konusunda sürekli telkinde bulundum ama son zamanlarda fikrimi değiştiren şeyler oldu,örneğin kullanıcı deneyimleri fikrimi değiştirmemde çok etkili oldu,son zamanlarda o kadar çok kullananla konuştumki hiç biridendede o bahsi geçen malum yanetkiler yok,bir diğer nedende saç ekimiyle açıklığı çok olanlarda tatminkar bir sonuç elde edilme olasılığının çok çok düşük olması ,seninde bu açıdan bakılırsa bir kaç seneye kadar kafanda saç kalmayacak ,gerisini sen düşün...
Haftaya proscara bende başlayacağım,bir kaç ay kullanacağım,finasterid kullananların saç ekimi sonuçları her zaman çok daha iyi oluyor bu bir gerçek...bu ilacı deneyimleyince belki fikrim değişir  :)Bir müsibet bin nasihatten iyidir derler,deneyimleyince göreceğiz :)

Facebook Twitter Instagram