Gönderen Konu: Dr. Sibel Ulusan, 5640 greft  (Okunma sayısı 23744 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Sibel Ulusan, 5640 greft
« Yanıtla #75 : 13 Mayıs 2019, 17:47:09 »
Sonuç çok doğal donör çok güzel toparlamış saçla ilgili sorunun kalmamış maşallah kardeşim güle güle tara saçları

Danismankemal

• Full Member
« Yanıtla #76 : 14 Mayıs 2019, 01:26:14 »
Cok basariliii

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 16 Mayıs 2019, 11:02:06 »
ii gidiyor.... eylülde son durum netlesir... lütfen sonuna kadar paylas...

durulsel

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 22 Temmuz 2019, 15:46:27 »
Selam arkadaşlar. Yazın sıcağında saçlarımı kestirmiyorum. Bol saçlı halimle paylaşım yapayım istedim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 22 Temmuz 2019, 15:49:35 »
Efsane olmuş, güle güle tara. :)

Weslera

• Full Member
« Yanıtla #80 : 22 Temmuz 2019, 16:01:57 »
Masallah. Gercekten cok güzel olmus. Kullandiginiz ilaclarin bir yan etkisi oldu mu? Doktor hanim, özellikle finas ile ilgili bir süre veriyor mu mesela kacinci aya kadar kullanilmasi gerektigine dair?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 22 Temmuz 2019, 16:38:03 »
Çok güzel sonuç güle güle tara
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #82 : 22 Temmuz 2019, 16:40:55 »
Mükemmel bir sonuç sizin adınıza çok sevindim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kell Bill

• Full Member
« Yanıtla #83 : 22 Temmuz 2019, 17:42:59 »
Resimler ters ışık olmuş gün ışığı yada normal ışık altında bi foto atabilirmisiniz

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 22 Temmuz 2019, 17:43:12 »
Efsane sonuç demiycem çünkü finasterid kullanılmış buda gerçek ekim sonucunu kesinlikle göstermez. Ekim öncesi fotoğraflara bakıldığında çok zayıf saç var özellikle tepe bölgesinde, sadece finasterid kullanımı o tepe bölgesini kapatmaya yeter zaten. Üstüne 5000 üzeri greft ekilmiş böyle bir sonuç gayet normal bence. İyi olan ekilen saçın çok az miktarının çıkmış olmaması, yani iyi oranda çıkmış. Ekilen yüksek greft, cılız saçlarının çokluğu ve beraberinde finasterid kullanımı, ekim dolayısıyla oluşan kanlanma faktörleri bir araya geldiğinde ortaya görüntü olarak çok iyi, saç ekimi sonucu olarak oluşan faktörlerle birlikte olması gereken sonuç ortaya çıkmış. Hayırlı olsun, saçlarınızla mutluluklar :)

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 22 Temmuz 2019, 17:57:18 »
Olması gereken derken yanlış anlaşılmasın, bu açıklığı bu greftle kapatamayan ekim merkezleri var. Demek istediğim bu açıklığa bu greft ve takviyelerle ekim merkezlerinin ortaya çıkartması gereken sonuç böyle olmalı. Normal sonuç dememin sebebi budur. Yani beklenmesi gereken ekim sonucu budur ve beklentiler karşılanmış, başarı sağlanmış :)

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 22 Temmuz 2019, 18:01:20 »
Efsane sonuç demiycem çünkü finasterid kullanılmış buda gerçek ekim sonucunu kesinlikle göstermez. Ekim öncesi fotoğraflara bakıldığında çok zayıf saç var özellikle tepe bölgesinde, sadece finasterid kullanımı o tepe bölgesini kapatmaya yeter zaten. Üstüne 5000 üzeri greft ekilmiş böyle bir sonuç gayet normal bence. İyi olan ekilen saçın çok az miktarının çıkmış olmaması, yani iyi oranda çıkmış. Ekilen yüksek greft, cılız saçlarının çokluğu ve beraberinde finasterid kullanımı, ekim dolayısıyla oluşan kanlanma faktörleri bir araya geldiğinde ortaya görüntü olarak çok iyi, saç ekimi sonucu olarak oluşan faktörlerle birlikte olması gereken sonuç ortaya çıkmış. Hayırlı olsun, saçlarınızla mutluluklar :)

Saç olmayan yere finasterid kullansan ne olur arkadaşım gereksiz gereksiz konuşmayın. Kimse saç ektirmesin finasterid kullansın  o zaman.

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 22 Temmuz 2019, 19:12:39 »
Dostum ekim öncesi fotoğraflara baktın mı da konuşuyorsun. Cılız saçları görmüyor musun ? Tamamen pürüzsüz bir kellik mi var ? Anlamsızca konuşuyorsun yazdıklarımı baştan bi oku ne anlatmışım ben bi bak.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 22 Temmuz 2019, 19:44:08 »
Saç olmayan yere finasterid kullansan ne olur arkadaşım gereksiz gereksiz konuşmayın. Kimse saç ektirmesin finasterid kullansın  o zaman.
Ortamı yumuşatmak adına dahil oluyorum, yanlış anlamayın. :) Finas kullanma hususunda sizle aynı fikirdeyim. Ancak arkadaş yanlış anlamadıysam şunu anlatmak istemiş, kendi mevcut saçı çok olduğu için ve o saçları Finas kullanarak güçlendirdiği için efsane seviyesinde bir ekim değil demek istiyor. Çok başarılı olduğunu söylüyor ama efsane değil diyor. İyi akşamlar dilerim, gerginliğe gerek yok.

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #89 : 22 Temmuz 2019, 19:46:24 »
Tabiki efsane bir sonuç değil
Ekim başarılı gayet finasterid de başarıya destek olmuş zaten kullanılma amacıda budur.

Facebook Twitter Instagram