Gönderen Konu: 31.08.2108 Phönix Hair Trans Dortmund 4270 Graft  (Okunma sayısı 11612 defa)

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 31.08.2108 Phönix Hair Trans Dortmund 4270 Graft
« Yanıtla #30 : 08 Eylül 2018, 10:58:13 »
Iyi aksamlar HighOne. Bir haftada kabukari dökmüssün, helal valla. Benim Kabuk dökme islemi de 10 gün icerisinde tamamlanmisti. Senin de ilk ekimden kalan tecrübelerin sayesinde, nelerin nasil yapildigini biliyorsun. Fotolari bence biraz daha yakindan cekersen, ileride kiyaslaman icin daha avantajli olur. Benim cektigim fotolar 15 ile maximum 30 cm uzakliktandir... herseyi en ince detayina kadar görebiliyorum.

Bir dahakinlerde aklımda olsun deniyeyim

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 08 Eylül 2018, 10:59:51 »
Ben de 1 haftada döktüm kabukları inşallah köklere zarar gelmemiştir hadi hayırlısı😄

Benim tahminim zararından çok yararı vardır. Kabukları ne kadar erken dökersen o kadar daha iyi olduğunu duymuştum ben

hercai

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 08 Eylül 2018, 14:20:36 »
Öncelikle iyi bir ekim yaptırdığını düşünüyorum. Hayırlı olsun. bu atada topik kullanımın bana çok ilginç geldi. yani çok güzel olmuş. ben de önceden topik duymuş ama kullanmamıştım. marka adı toppik değil mi? seyrek bölgelere kullanılır bence. senin gibi olacaksa   

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 08 Eylül 2018, 14:46:09 »
Öncelikle iyi bir ekim yaptırdığını düşünüyorum. Hayırlı olsun. bu atada topik kullanımın bana çok ilginç geldi. yani çok güzel olmuş. ben de önceden topik duymuş ama kullanmamıştım. marka adı toppik değil mi? seyrek bölgelere kullanılır bence. senin gibi olacaksa

Sağol dostum. Markalar çeşit çeşit. Toppik. Ecobell. Million hair vs vs. Istediğini seçebilirsin. Kendi saç rengine yakın olsun. Ben koyu kahverengi (dark brown) kullanıyorum ecobell markayı. Yanları ve sakal'ları koyu kahverengiye boyuyorum örtüşsün diye. Zaten kendi saç rengimde koyu kahverrengi. Hem ak'ları örtebiliyorum hem renkleri birbirine uyum sağlıyorum. Anlat'tığım uygulama ilk başta meşaketli gibi görünsede elin yatkınlaştımı inan bana çok kolay ve hemen oluyor. Kimsede durumu çakmıyor. Beni 3 senedir topiksiz halimi ailem hariç kimse görmedi. Fırtınada bile tut'tu şimdiye kadar diyebilirim. Bugüne kadar rezil olmadım. Sporda bile terleyince tutuyor. Stüdioda bile anlayan olmadı. Sadece saçmı ektirdin diye soruldu. Yıkamadan önce berber bile çakmadı  :)

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 08 Eylül 2018, 15:02:29 »
Benim tahminim zararından çok yararı vardır. Kabukları ne kadar erken dökersen o kadar daha iyi olduğunu duymuştum ben
Kimilerin ekimi kanli oluyor, kanli ekimlerin kabuklarini dökmek daha cok zaman ister, kafa derisine bayagi yapismistir. Kimilerin ekimi ise tamamen kansiz oldugu icin, kabuklari dökmek daha kolay olur. HighOne dedigin gibi,  erken dökmenin avantaji var ama en azindan bir 6-7 gün gesmesi, köklerin tutma adina saglikli olur.

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 08 Eylül 2018, 17:16:12 »
Kimilerin ekimi kanli oluyor, kanli ekimlerin kabuklarini dökmek daha cok zaman ister, kafa derisine bayagi yapismistir. Kimilerin ekimi ise tamamen kansiz oldugu icin, kabuklari dökmek daha kolay olur. HighOne dedigin gibi,  erken dökmenin avantaji var ama en azindan bir 6-7 gün gesmesi, köklerin tutma adina saglikli olur.

Aynen abi. Tahminim kabukları dökerken kanama yoksa sıkıntıda yok demektir  :)

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 08 Eylül 2018, 21:08:24 »
Aynen abi. Tahminim kabukları dökerken kanama yoksa sıkıntıda yok demektir  :)
Evet aynen dedigin gibi, kanama olmadigi sürece, yanlis birsey yapmamissin demektir.

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 09 Eylül 2018, 17:28:10 »
Ilk ekim olan ekibi hatırladım şimdi. Prof. Ismail Ermiş'le Dr. Mbarka diye biri yönetiyordu. Önceden bunlar Alman hastanesinde ekim yapıyorlardı sonradan Beykoz'da bir kliniğe taşındılar ve yurt dışı acentalarıyla yabancı müşterilere hizmet vetiyorlardı. Yanlız Dr.ların ikiside parmağını bile değdirmedi ekimlere. 4-5 tane ikili ekipleri vardı herşeyi onlar yapıyordu. Aslında ekimin pazlaklığını revize etmem gerekirdi ama ne olacak. En fazla gel bir daha ekelim derler. Ben onlara kafayı el sürdürmüyüm bir daha. Daha önce duyan varmı bu Dr.ları aranızda?

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 11 Eylül 2018, 12:41:08 »
Evet arkadaşlar. 11. gün. Donör'de biraz toparlandımı tamam'dır

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 11 Eylül 2018, 12:43:00 »
.

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 11 Eylül 2018, 22:37:15 »
Iyi aksamlar HighOne. Ekim alani ile donör bölgesi cok iyi görünüyor. Ekimin 11 gün önce yapilmis olmasina ve 4270 greft alinmasina ragmen, hem donör hemde ekim alani gayet umut verici görünüm sergiliyor. Umarim mutlu olursun.

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 12 Eylül 2018, 09:53:09 »
Sağol Hataylı iyi dileklerin ve duâların için. InşaAllah

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 17 Eylül 2018, 20:00:42 »
Selam HighOne. Hersey yolundami? Keyifler nasil?

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 17 Eylül 2018, 21:17:02 »
Selam HighOne. Hersey yolundami? Keyifler nasil?

Selam abi. Herşey yolunda. Yanlız agresif bir kepekleşme musallat oldu. Bir kaç günde bir yavaş yavaş ayıklıyorum. Iyice sinir etti. Priorin şampuandanmı geliyor bilmiyorum? Priorin kullanmamı tavsiye ettiler. Zaten kepek sorunu var bende. Önceleri her gün saç fırçasıyla 5-10 dakika tarardım kepek sorununu yok etmişti. 3-4 güne bir ricinus yağı sürüp kafaya sarıp geceden beklerdim birde hiç kepeklenme olmazdı son yıllarda. Bu sefer çok agresif yanlız. Kafa derisine iyice yapışıyor. Bu ara biotin'de takviye ediyorum. Bakalım hayırlısı. Sende gidişat nasıl? Iki üç ay'a seneyi tamamlıyorsun sende. Haydi hayırlısı
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2018, 00:38:29 Gönderen: HighOne »

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 19 Eylül 2018, 00:29:03 »
Selam abi. Herşey yolunda. Yanlız agresif bir kepekleşme musallat oldu. Bir kaç günde bir yavaş yavaş ayıklıyorum. Iyice sinir etti. Priorin şampuandanmı geliyor bilmiyorum? Priorin kullanmamı tavsiye ettiler. Zaten kepek sorunu var bende. Önceleri her gün saç fırçasıyla 5-10 dakika tarardım kepek sorununu yok etmişti. 3-4 güne bir ricinus yağı sürüp kafaya sarıp geceden beklerdim birde hiç kepeklenme olmazdı son yıllarda. Bu sefer çok agresif yanlız. Kafa derisine iyice yapışıyor. Bu ara biotin'de takviye ediyorum. Bakalım hayırlısı. Sende gidişat nasıl? Iki üç ay'a seneyi tamamlıyorsun sende. Haydi hayırlısı
Iyi aksamlar HighOne. Bana Seba med PH neutral schampoo önermislerdi. Ich glaube es heißt zwar PH neutral, aber PH Wert war 5,5 wenn ich mich nicht täusche. Sana önerim, saclarini sampuanladiktan sonra, epeyce su ile durula. Kafanda az da olsa, sampuan artigi birakma... bol bol su ile yika, yardimci olabilir. Bende gidisat iyi cok sükür, bir yaramazlik yok. Bakalim 1 seneyi doldurduktan sonra saclari kisaltmayi düsünüyorum, ki ekilen saclari degerlendirebileyim. Kisaltip kisaltmayacagim tam belli degil ama olurda kisaltirsam, foto paylasirim. Seba Med sampuanini DM oder Rossman da bulabilirsin, diger sampuanlara nazaran biraz daha pahali ama agresif degil.

Facebook Twitter Instagram