Gönderen Konu: 31.08.2108 Phönix Hair Trans Dortmund 4270 Graft  (Okunma sayısı 11644 defa)

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 31.08.2108 Phönix Hair Trans Dortmund 4270 Graft
« Yanıtla #16 : 06 Eylül 2018, 12:18:37 »
Hayırlı olsun ekimin hangi teknikle yapıldı alım manuel mi

Teşekkürler. Alım normal FUE ve mikromotor. Fakat alımı yapan bayanın eli baya yatkın ve hafifti. Bence mikromotoru iyi kullanan biri manuel kadar olmasada ona yakın güzel işler çıkarabiliyor

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 06 Eylül 2018, 18:42:08 »
Topikle harikalar yaratıyorsun şaşırmamak elde değil  :) ilk ekim nerde oldu acaba?
Birde ikinci ekime ne kadar ödediniz.

Pardon. 2. ekimin fiyatını söylemeye unutmuşum. Fiyatları sabit 3.400€ fakat yaz kampanyasından yararlanarak 2.800 ödedim

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 06 Eylül 2018, 21:48:55 »
Iyi aksamlar HighOne.... Alim tertemiz olmus.... ekimi de cok güzel. Öndeki hafif zikzaklar, saclar uzadiktan sonra cok güzel bir dogallik veriyor görüntüye. Ahim sahim sirma sac olmasada ilerde, güzel bir görüm elde edeceksin allahin izniyle. Hayirli olsun ekimin.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 06 Eylül 2018, 22:30:26 »
Hayırlı olsun hocam ben fotolardan pek anlayamadım ilk fotolarda cok seyrek birde cok kısa duruyor ilk ekimden sonraki halimi yoksa ekim olmadan önceki halimi?Birde toppikli olan fotolar ilk attığın fotolardaki saclarina mi toppik kullanip bu sekli aliyor açıklarmisiniz.eğer dediğim gibi ise bildiğimiz toppik marka mi kullaniyorsun bende toppik kullaniyorum ama böyle kapatıcı olmuyor

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 06 Eylül 2018, 23:02:47 »
Iyi aksamlar HighOne.... Alim tertemiz olmus.... ekimi de cok güzel. Öndeki hafif zikzaklar, saclar uzadiktan sonra cok güzel bir dogallik veriyor görüntüye. Ahim sahim sirma sac olmasada ilerde, güzel bir görüm elde edeceksin allahin izniyle. Hayirli olsun ekimin.

Sağol Hataylı abi. Evet. Alımda ekimde çok güzel ve homojen bir şekilde gerçekleşti. Bu ekimdede sırma saç beklemiyorum. Sadece topiği biraz eksilteyim, hat'ta bazı yerlere tamamen ekmiyim yeter. Belkide minoxidil kullanmaya düşünüyorum. Etki ederde biraz kalınlaştırırsa neden olmasın. Senin referansın sayesinde şu ikinciyi ektireyimmi yoksa kalsınmı vesveselerinden kurtuldum ya. Luda hanımda sağolsun artık donörü tamamen boşaltı isteğim üzerine bundan sonrası ya herru ya merru  ;D

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 06 Eylül 2018, 23:19:41 »
Hayırlı olsun hocam ben fotolardan pek anlayamadım ilk fotolarda cok seyrek birde cok kısa duruyor ilk ekimden sonraki halimi yoksa ekim olmadan önceki halimi?Birde toppikli olan fotolar ilk attığın fotolardaki saclarina mi toppik kullanip bu sekli aliyor açıklarmisiniz.eğer dediğim gibi ise bildiğimiz toppik marka mi kullaniyorsun bende toppik kullaniyorum ama böyle kapatıcı olmuyor

EyvAllah hocam. Şimdi o ilk fotonun altındaki fotolar ilk ekimden. Yani patlak veren ekim.  Ben bazen uzatır, bazen iyice kısaltırım ama hep topiklidir saçlar. Uzunkende şekil veririm kısaykende sırf döker geçerim. Benim kullandığım marka ecobell. Fransadan sipariş veriyorum. 6-8 aylığı aşağı yukarı 120€ mâl oluyor. Yani doğru anladın. O seyrekliği o sıklığa getirebiliyorum. Ama orijinal toppic'lede olur tahminim. Çünkü iş markada değil uygulamada. Uygulamam şöyle:
Sabah kalktığımda elimi yüzümü yıkayıp bir avuç suyla saçlarımı ıslıyorum kuruduktan sonra topiği serpiyorum. Kafa derisinde iz bırakmamak şartıyla topiği bir güzel kafa bölgesine yayıyorum parmak uçlarınlan. Iz kalırsa hafiften topik serpiştiriyorum tekrar. Sonra spreyle yapışmıyacak şekilde hafiften iki üç fıs fıs sonra bir sigara ve kahve molasında hafif kurutmaya bırakıyorum. Burda çok dikkat, çünkü spreyden az birşey çünkü saçlar daha sonra taranacak. Sigara ve kahve keyfi bittimi! Ayıldıkmı! Tamamdır. Saç kurutma makinasıyla en düşük hız ve ısıda 5-10 saniye daha sonra işi ince tarrağa vuruyorum. Deriye değdirmeden. Değdirdikmi olsun. Oraya hafiften tekrar serpiştir taramaya devam. Şekil aldımı, tekrar sprey. Bu sefer biraz daha fazla ve ardından hemen saç kurutma makinası. Sprey anında kurumalı. Ikinci seansta tarrağı değil parmak uçlarınla şekil veriyorsun ve seyrek olan alanlara hafiften topik serpiştiriyorsun ve sprey fikseleyip vuruyorsun saç kurutma makinasını. Inan bana elin yatkınlaştığın 10 bilemedin en fazla 15 hiç değil 20 dakikanı alıyor. Kahve ve sigara dahilinde  ;D

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 06 Eylül 2018, 23:23:11 »
Bu fotoda yirmili yaşlarındayım. Yaş 22 gibi filan. Şu saçlara günde 45 dakika uğraşırdım topikle uğraşmadığım kadar

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 06 Eylül 2018, 23:38:35 »
Bunlarda kısa saçlı topikli halim. Birde saçları uzatıp arkaya bağlamaklı topikle bir hayalim var ama işte. Şimdiye kadar hayal  8)

Expan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 07 Eylül 2018, 12:28:04 »
Umarim hayallerin gerceklesir dostum umud fakirin ekmegi umudunu kaybetme insh ekimin en güzel sekilde sonuclanir istedigin bekledigin sonucu alirsin.

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 07 Eylül 2018, 13:58:34 »
Umarim hayallerin gerceklesir dostum umud fakirin ekmegi umudunu kaybetme insh ekimin en güzel sekilde sonuclanir istedigin bekledigin sonucu alirsin.

Sağol dostum duâlarını esirgemedeyin için. InşaAllah tüm kel'lerin başına  8)

HighOne

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 07 Eylül 2018, 18:54:27 »
Arkadaşlar gün itibatiyla kafadaki tüm kabukları atmış bulunmaktayım. Bugün tam 1 hafta oldu

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 07 Eylül 2018, 23:04:01 »
Iyi aksamlar HighOne. Bir haftada kabukari dökmüssün, helal valla. Benim Kabuk dökme islemi de 10 gün icerisinde tamamlanmisti. Senin de ilk ekimden kalan tecrübelerin sayesinde, nelerin nasil yapildigini biliyorsun. Fotolari bence biraz daha yakindan cekersen, ileride kiyaslaman icin daha avantajli olur. Benim cektigim fotolar 15 ile maximum 30 cm uzakliktandir... herseyi en ince detayina kadar görebiliyorum.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 08 Eylül 2018, 00:41:25 »
EyvAllah hocam. Şimdi o ilk fotonun altındaki fotolar ilk ekimden. Yani patlak veren ekim.  Ben bazen uzatır, bazen iyice kısaltırım ama hep topiklidir saçlar. Uzunkende şekil veririm kısaykende sırf döker geçerim. Benim kullandığım marka ecobell. Fransadan sipariş veriyorum. 6-8 aylığı aşağı yukarı 120€ mâl oluyor. Yani doğru anladın. O seyrekliği o sıklığa getirebiliyorum. Ama orijinal toppic'lede olur tahminim. Çünkü iş markada değil uygulamada. Uygulamam şöyle:
Sabah kalktığımda elimi yüzümü yıkayıp bir avuç suyla saçlarımı ıslıyorum kuruduktan sonra topiği serpiyorum. Kafa derisinde iz bırakmamak şartıyla topiği bir güzel kafa bölgesine yayıyorum parmak uçlarınlan. Iz kalırsa hafiften topik serpiştiriyorum tekrar. Sonra spreyle yapışmıyacak şekilde hafiften iki üç fıs fıs sonra bir sigara ve kahve molasında hafif kurutmaya bırakıyorum. Burda çok dikkat, çünkü spreyden az birşey çünkü saçlar daha sonra taranacak. Sigara ve kahve keyfi bittimi! Ayıldıkmı! Tamamdır. Saç kurutma makinasıyla en düşük hız ve ısıda 5-10 saniye daha sonra işi ince tarrağa vuruyorum. Deriye değdirmeden. Değdirdikmi olsun. Oraya hafiften tekrar serpiştir taramaya devam. Şekil aldımı, tekrar sprey. Bu sefer biraz daha fazla ve ardından hemen saç kurutma makinası. Sprey anında kurumalı. Ikinci seansta tarrağı değil parmak uçlarınla şekil veriyorsun ve seyrek olan alanlara hafiften topik serpiştiriyorsun ve sprey fikseleyip vuruyorsun saç kurutma makinasını. Inan bana elin yatkınlaştığın 10 bilemedin en fazla 15 hiç değil 20 dakikanı alıyor. Kahve ve sigara dahilinde  ;D
teşekürler bayağı uğraşıyormuşsun sen usta olmuşsun toppik konusunda 😂ben sadece uzaktan bir iki serpiyorum tamam cok bir farki olmuyor.anlantiğin sekil de özellikle uygulayacağım bir gün😀

Mukavemet18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 08 Eylül 2018, 02:17:09 »
Arkadaşlar gün itibatiyla kafadaki tüm kabukları atmış bulunmaktayım. Bugün tam 1 hafta oldu
Ben de 1 haftada döktüm kabukları inşallah köklere zarar gelmemiştir hadi hayırlısı😄

Facebook Twitter Instagram